Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 lut 2013, 00:01

Martyna stale 260ml wypija rano i na noc :-D

To się zęby Philowi posypały :-P

Boryska to bym na fotkach ujrzała da radę Mamuśka ? ;-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 lut 2013, 00:07

aga fajnie ze jesteś :-) . Ale tutaj wszystkie czekamy na bardziej szczegołowe wiesci :ico_oczko: . Borysek mnie zadziwia...a ile je w dzien...bo Patryk to tez nie mało wchłania i jak ważyłam go to około 12kg waży, ale noca to on nie je już od 8-mego miesiaca życia...ale nadrabia w dzien...potrafi na śniadanie wchłonąc dwie kanapki, lub jajko i kanapkę i parówkę i tak obficie ciamka prawie co trzy godziny...a obiadu czasem zje wiecej od Dawida :shock: . No i "coś" smacznego pomiedzy posiłkami :-D Teraz jest chory wiec troszke przystopował.

mad przeczekaj kilka dni...na pewno wszystko wróci do normy. Na jej zachowanie moze wszystko miec wpływ.

nastromo no my aktualnie 14 :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 lut 2013, 00:24

Co do jedzenia to Borys na śniadanie czyli koło 7-8 wciąga miskę kaszy, po 10 drugie śniadanie czyli np kromeczka chleba pelnoziarnistego z dwoma plasterkami wędliny albo 2 paroweczki, zupa gęsta na mięsie po drzemce, koło 15 drugie danie, koło 17 podwieczorek czyli 1 duży sloiczek lub 2 małe owoców no i do spania wyżej opisana ilościowo kasza :) jak nie je to pije. Dziennie wypija ok 6 butelek picia :)))
Mad ja tutaj nie mogę wrzucić fotek bo mam jakieś ograniczenia na ipadzie :/ ale na fb są :) postaram się na fb coś nowego wrzucić

A u nas kula się póki co do przodu. Ciężko to opisać bo to mega zagmatwana sytuacja jest... na chwilę obecną stanęło na tym że mąż narazie zostaje, jednak pracy w Szwecji nadal szuka i jak coś się trafi niewykluczone ze wyjedzie. Póki co ma pracę tutaj

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 lut 2013, 00:52

cześć dziewczyneczki
napisałam posciora ale mi go wcięło
wkurzyłam się
i idę spać
postaram się go odtworzyć jutro
buziaki for all
aga fajnie że piszesz :)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 lut 2013, 12:45

U nas od kilku kąpań problem i to mega problem... z kąpaniem !
Zawsze wkładaliśmy do brodzika małą pluskała się z kaczuchami cała roześmiana i zadowolona.
Teraz ledwo co włożę ją do wody wstaje i płacze. Tuli się do mnie i ryk...
Myślałam, że to przez to że pupkę miała odparzoną (płynu nie wlewała do kąpieli sama woda). Strałam się nawet na stojąco ją umyć ale wrzask. No i nie mam pomysłu czego to może być wina. Raz jak D. ją kąpał wstała i upadła.. przestraszyła się ? Ona generalnie nie przejmuje się tego typu niepowodzeniami i idą w zapomnienie. Jeszcze musze kupić matę na dno brodzika taką, może to pomoże a jeśli nie to pomysłu brak
wiesz mieliśmy taki problem i to z obojgiem dzieci Igor prawdopodobnie tak jak Martyśka wstal i przewrocił sie dla R. (pisze prawdopodobnie bo R. uparcie twierdził że nie choć ja mu w to nie wierzyłam :ico_wstydzioch: ) a Melka tak poprostu bez zadnej przyczyny nie chciała się kąpac u nas pomogło to ze ja kąpalam sie razem z nimi (wykapac sie we 2 w brodziku to nie lada wyczyn :ico_haha_01: ) Amelce dodatkowo w trakcie kapieli dawalam piers by jej sie kapiel milo kojarzyla i na poczatku to dziecko pierwsze "wychodziło" z wody a po kilku dniach gdy juz nie plakalo na sam fakt wlozenia do wody pierwsza wychodzilam z brodzika ja a maluch zostawal jeszcze i sie pluskal :) i podziałało ... nie wiem moze sprobujcie tak :ico_noniewiem:
Aga dzwoneczek :ico_szoking: ale macie małych głodomorów :ico_szoking: Melka jak zje na śniadanie 1 parówke to jest ok max obiadu to tez nie wiele zjada uwielbia za to jajeczko na parze i takich to może zjeść az 2 :")
no ale tez na "kazde zawolanie " dostaje cyca tak wiec nim tez sie najada :-D
nostromo u nas zabkow jest 12 narazie przystopowalismy z nimi :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 lut 2013, 15:03

margolcia dzięki za radę. Jakoś spróbuję aczkolwiek w brodziku będzie bardzo ciężko :-D No bo pupa zagojona, więc nie wiem co mogłoby jeszcze być na rzeczy. Dziękuję za pomysł :ico_sorki:

Kupiłam truskawki, aaa jakie słodziusie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 lut 2013, 15:18

Mad też kupiłam dzisiaj truskawki bo tak pięknie wyglądały :)
Margolcia wkońcu Borys to kawał faceta więc musi sobie pojeść :)

Mad a może spróbuj Martynki nie kąpać kilka dni. Może zapomni...

Idę ubierać dzieciaki i idziemy na sanki a potem podskoczymy do znajomych :)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 lut 2013, 15:22

Zapomniałam Wam napisać bo była ostatnio u nas wyprzedaż zimowych rzeczy na ciuchach i poszłam bo w zeszłym roku też tak kupowalam ubranka na ten sezon. Kupiłam młodemu na zimę kurteczke puchowa w rozmiarze 98 z myślą o następnej zimie. No ale w domu doznalam lekkiego szoku bo okazało się że kurtka jest w sam raz na niego :) musiała być chyba mocno zaniżona numeracja. Ale kurtka fajna to w wiosnę ją jeszcze wynosi :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 lut 2013, 15:47

Ja nie kąpię Martyny codziennie, tylko co 2 czasem co 3 dni. Dlatego myślałam, że w przerwach w nie kąpaniu zapomni. Wczoraj np. zaciekawiła się kaczką, chciała do niej usiąść. Jak zanużyła właśnie du pkę to zaraz szybko na nogi uwieszona na mnie i chciała wyjść. Obmyłam ją ręką, włoski zmoczyłam i wyjęłam no bo na siłę nie ma co.

Ja nie kupuję nic na wyrost na zimę bo nie wiem jaki rozmiar nosić będzie :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 lut 2013, 18:12

I jak tam u wszystkich już pierwsza świeczka zdmuchnięta? :ico_oczko:

jak tak to zapraszam na Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!

tylko dajcie znać czy chcecie przenieść wątek, czy też tutaj zamknąć a tam nowy sobie otworzycie. :-) :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość