TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

03 gru 2012, 14:38

Najlepiej dogadać się z teściową, która mieszka daleko :-D Ja bym tak nie potrafiła, mam zbyt wybuchowy charakter... Z teściem mieszka mi się dobrze, ale On się do niczego nie wtrąca, takiego teścia każdemu bym życzyła :)

donaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2012, 16:11

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

18 gru 2012, 17:27

Ja bym nie mogła mieszkać z moją teściową, pewnie szybko by się moje małżeństwo wtedy skończyło

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

19 gru 2012, 09:16

No, nic tak nie służy małżeństwu jak święty spokój od rodziców, w związek nikt nie powinien się wtrącać, zwłaszcza mamusia, która wszystko wie najlepiej ;-)

Awatar użytkownika
mamika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 20 gru 2012, 14:01

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

20 gru 2012, 14:56

Współczuję wam moje kochane. Od czasu gdy wprowadziłam się do mojego faceta lepiej zdążyłam poznać teściów. Są bardzo wyluzowani i pomocni. Jedździmy razem na wakacje i spędzamy dużo czasu razem.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

24 gru 2012, 09:30

mamika, bo ludzie są różni :-) Z jednej strony chodzi o sam charakter teściów, ale z drugiej strony chodzi też o to, że rodzice jakoś są chyba zazdrośni o swoje dziecko. Mnie na szczęście problem nie dotyczy, jak już wspomniałam - teścia mam super, też bym z Nim mogła jechać na wakacje :-D

Akinomka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 16 sty 2013, 14:38

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

20 sty 2013, 17:35

Obojętnie czy teściowie są nadgorliwi czy Cię nie lubią. Moim zdaniem każdy musi mieć swój kąt i jaknajbardziej się odosobnić i oddzielić. My na szczęście mamy taką możliwość, ponieważ zajmujemy całe piętro. Musimy jeszcze zrobić kuchnię i będziemy mieć spokój. Chociaż ciężko mi wyobrazić sobie jak będzie dziecko :(

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

25 sty 2013, 23:54

Nie da się , choćby nie wiem jak dobrzy byli i tak najlepiej na swoim. Ja ze swoimi mieszkałam 7 lat najgorsze 7 lat w moim życiu.

kapelusznik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:26

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

14 lut 2013, 12:27

ja mieszkałam z rodzicami mojego byłego faceta rok i myślałam, że umrę, a z rodzicami obecnego faceta mieszkałam 4-5 miesięcy i też koszmar. mimo, że fajni ludzie. jeżeli jest opcja mieszkać osobno, to nie ma co się pchać na siłę. lepiej samemu. nikt się nie wtrąca, nie trzeba usilnie nikogo znosić. poza tym wiadomo, że rodzice zawsze są po stronie swojego dziecka, i go bronią, a to prowadzi do konfliktów.

Akinomka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 16 sty 2013, 14:38

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

22 lut 2013, 16:03

Chyba każda ma podobne zdanie. Obojętnie czy dobrzy czy źli, najlepiej mieć swój kąt :)

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

Re: Jak żyć z teściami pod jednym dachem?

27 lut 2013, 00:13

Pewnie, ze najlepiej na swoim, ale często się tak nie da. Prawie zawsze będą kwasy i prawie zawsze "ten obcy" czuje się co najmniej niekomfortowo. Mnie się udało i po pół roku zamieszkaliśmy na swoim.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość