Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 lut 2013, 21:16

gosha, ale u misi to jest zupełnie inna sprawa. U niej to raczej się poród sam nie może zacząc. (o ile dobrze rozumuję)

my po urodzinach. Padam na pysio po tym dniu. zaraz w piżamkę i nyny.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

27 lut 2013, 22:32

gosha, ale u misi to jest zupełnie inna sprawa. U niej to raczej się poród sam nie może zacząc. (o ile dobrze rozumuję)
Tak tez mysle :ico_noniewiem: Ale tak przegladając internet u Dr Google jest napisane,ze przy niedoczynności przysadki nastepuje również brak prolaktyny,a ja prolaktyne we krwi mam przecież bo i zaszłam w ciąże i robiłam badania z pół roku temu,czyli wychodzi na to,ze i mogę miec mleko w piersiach :ico_noniewiem: Tak samo jesli chodzi o skurcze hmm przepowiadające jednak mam macica sama reaguje to i moze poród sam by sie zaczoł,ale ja nie mogę sie wysilić,ponieważ przez to,ze mam niedoczynnośc kory nadnerczy i przysadki mogłabym w czasie porodu wpaść w przełom nadnerczowy z powodu wysiłku a wtedy trzeba będzie mi podać duuuże dawki sterydu tego co biorę,ale przy CC również będą mi musieli domięśniowo podać steryd bo równiez moze się to stać,ale w tym przypadku jest mniejsze prawdopodobieństwo tego przełomu no i dziecka nie wymęczą również,bo przecież ona dostaje wszystko to co ja moja biedna :ico_sorki: Ale tak naprawdę dzięki temu lekowi Milenka zamieszkała w moim brzuszku i zyje :-) A po mnie na prawdę nie widać żebym chorowała na coś :-)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

27 lut 2013, 23:00

Moni tak to jest pocieszenie:-) . Misiu lekarz odwołał wszystkie jutrzejsze wizyty.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

27 lut 2013, 23:29

Moni tak to jest pocieszenie:-) . Misiu lekarz odwołał wszystkie jutrzejsze wizyty.
ahh rozumiem,ale najważniejsze co napisała Moni że dobrze,ze luty ma 28dni tylko :ico_oczko:

ide lulu zaraz bo jutro o 9 rano jest msza za dziadziusia mego ide za jego duszyczke sie pomodlić :ico_sorki:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

27 lut 2013, 23:31

A moja wizyta została przesunięta na 1 marca :( i to jeszcze na popołudnie.
A kiedy normalnie miała byś mięć? długo musisz czekać?
W zasadzie to już niedługo kochana!

misia Dziś już tak medycyna jest rozwinięta, że dzidziuś zgyby się urodził wcześniej pod dobrą opieką by był- mimo to, wiadomo, że leipiej niech w brzuszku malutka siedzi jak najdłużej-a w razie akcji to musisz szybko pędzić do szpiata, innej rady nie ma.
:ico_pocieszyciel: myślę, że będzie dobrze!

Ps. Która chce podpatrzeć na mój brzuszek to na galeryjkę idźcie, bo jutro usunę.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

28 lut 2013, 00:01

Małgosiu Z nami nic sie póki co złego nie dzieje Dzięki Bogu malutka dokazuje,że az miło ja się również dobrze czuje,kortyzol po leku mam ustabilizowany,cukszycy nie mam,nadcisnienia również,tylko te stawianie sie macicy co jakis czas mam :ico_noniewiem: gdyby nie to czasem zapominałabym,ze jestem w ciązy nawet z takim juz brzuszkiem :-) 11 marca wszystkiego się dowiemy na USG oby do 11 marca :ico_sorki:

A brzunio widziałam jest przesliczny ja mysle,że tam zamieszkała dziewuszka :ico_oczko:

śpijcie dobrze wszystkie :ico_papa:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

28 lut 2013, 09:23

Moni tak to jest pocieszenie:-) . .
:-D :-D :-D staram się jak mogę :ico_prezent:

Jenny nie wiem czy dobrze myślę czy nie... ale u ciebie też będzie dziewczynka :ico_noniewiem:
A po mnie na prawdę nie widać żebym chorowała na coś :-)
i tak trzymać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

28 lut 2013, 09:24

brzuchol widziałam i jest super! :-)

jenny, najlepszego z okazji 11tc! :ico_tort: za tydzień kolejny kwiatek i ten wyczekiwany II trymestr! :ico_brawa_01:

mi też wczoraj u babci wróżono dziewczynkę. twierdzą że ten brzuch mało sterczący ;-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

28 lut 2013, 10:35

Witam :-)

jenny :ico_brawa_01: za 11 tydz.

u mnie samopoczucie dzisiaj jakies takie marne jakby uszlo ze mnie zycie. wczoraj takie piekne slonczeko bylo bylam pelna energi a dzis jakos szaro buro na polu i juz checi takiej do zycia nie ma. maly ma malo juz miejsca i jak sie kreci to coraz wiekszy bol odczuwam ze nawet nie da dluzej polezec rano w lozku zaraz musze wstac i cos robic.

pochwale sie Wam w koncu tymi moimi swiatecznymi ozdobkami co mialam Wam pokazac i przy okazji jakie cudenka robi moja mama :-)

ja zrobilam takie koszyczki z mydla jeszcze musze cos dokupic jakies ozdobki i powbijac zeby bylo wiecej i piekniej tak wiosennie wielkanocno :ico_oczko:

Obrazek

A tu cudenka mojej mamy reczne robotki robione na szydelku a potem krochmalone :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

28 lut 2013, 11:56

witam
i tak trzymać
To ja z dzis jeszcze zaspana :-) co byście nie zapomniały jak wyglądam,ale ciąza mnie zmieniła :ico_noniewiem:
Obrazek
mi też wczoraj u babci wróżono dziewczynkę. twierdzą że ten brzuch mało sterczący
będą jaja jak berety,jesli faktycznie cipcia jednak wyjdzie :-D

Jenny :ico_brawa_01: coraz wyżej i oby kochanie tak dalej :ico_sorki:

Monika :ico_szoking: no przepiekne rzeczy normalnie cudeńka jak nic :ico_brawa_01:

A ja byłam juz w kościółku i u dziadka na cmentarzu i zapisałam się jutro na wizyte do mojego gina bo jak wczoraj zbadałam szyjke swoją to az sie przeraziłam,miękka strasznie i jakas rozwarta była,ale wysoko,a dzis z rana już odrobinkę stwarniała i jest inna,ja wole to skonsultowac z moim ginem i mieć spokojną głowę,bo te twardnienia brzucha mnie zaczynaja niepokoić :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość