donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 19:42

witam :)

ja mimo ładnej słonecznej pogody jestem nie do życia, wszystko mnie wkurza,ciągle coś boli, i chodzę nerwowa :ico_zly: ,
to tego dostałam katar i znów mnie gardło pobolewa :ico_zly: ,
męża wysłąłąm do biedronki na zakupy, bo mam ochotę na placek z murzynkami :-D ,

tyle czytania miała, ze już prawie nic nie pamiętam, także wybaczcie, jeśli komuś nie odpiszę :ico_sorki: ,

jenny, Shiva trzymam za Was i Wasze maleństwa, na pewno będzie wszystko dobrze, musi być :ico_sorki: ,

ziolo Ty to masz powera :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , podrzuć mi trochę energii :ico_oczko:

misia Ty to masz dobrze z tym mężem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,

Monia
współczuje bólu :ico_sorki: , mnie to boli po lewej stronie pleców i nie wiem od czego czy to od żołądka czy od gazów w jelitach, bo troszkę promieniuje na lewą stronę nadbrzusza, też nic nie biorę , bo nawet nie wiem co :ico_noniewiem: ,

tibby no to zaszalałyście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wstaw koniecznie fotki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 mar 2013, 19:43

jenny, moim zdaniem z wagą nie ma co szalec. Nie chudniesz chyba 1kg tygodniowo, żeby wpadac w panikę, prawda? Wg mnie zdążysz przytyc. Jesteś dopiero na początku ciąży (choc zaraz będzie to 4mc), więc dzidzia nie rośnie - nie ważny znacząco tyle, co by na wagę wpływało, a i przez mdłości i brak apetytu też nie musisz tyc wielkich kg!
ja przez miesiąc w okresie świąt przybrałam 100g, czyli w zasadzie można powiedziec, że NIC! I lekarz nic nie mówił. A jak przytyło mi się 2kg miesiąc później, to wielka afera, że tyję i kazał przejśc na dietę!

dzisiejsze zakupy:
Obrazek

a to dostaliśmy od mojej szwagierki dla Bobka:
Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 19:48

jenny masz niedowagę? Czy normalnie ważysz? Jak normalnie to zgadzam się z tibby ale jak mało to zdecydowanie przytyj, bo niedowaga w ciąży to nie dobrze.

A ja nie mogę na imiona się zdecydować dla chłopaka, bo na dziewczynkę jakoś by było.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 20:12

podpowiemy, mów co tam masz!

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 20:22

tibby super pajacyk i body, a gdzie reszta fotek? :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 20:24

reszta zaś. nie chce mi się dziś.
plecy mnie bolą.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 20:27

reszta zaś. nie chce mi się dziś.
.
oki :ico_oczko:

fajnie macie w dużym mieście tyle sklepów, u nas to nic nie ma firmowego,w ogóle mało sklepów z ciuchami, dobrze, że jest chociaż 5-10-15

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 20:49

podpowiemy, mów co tam masz!
Hm, problem tego typu, że nie wiem czego chcę, mąż też nie bardzo tj, wiem, że chcę polskie, proste i nie udziwnione.
Dziewczynka:
-Olga (wstępnie i najbardziej mi odpowiada)
-Anna
-Jolanta (mąż zaproponował i ja jestem skłonna ustąpić)
-Hanna
-Joasia

Chłopczyk:
- Szymek (mąż nie przekonany i jakoś tak i ja zaczynam być nie bardzo)
-Jan
-Antoni (chyba preferowane przez nas obojga)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 21:09

Małgosiu mam niedowagę, lekarz sam nic nie mówi. Tylko położna no i kochana rodzinka. Ja tym jeszcze nie stresuje się tym bardziej, że powrócił mi apetyt. Tibby to tak właśnie jest jak ktoś za chudy lub na gruby to czepiają się.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

02 mar 2013, 21:12

Witam wieczorkiem :-)
[quote="Shiva"
monikaA88, kurcze faktycznie ciąża daje Ci w kość :ico_olaboga: Może spróbuj przykładać termofor w bolące miejsce na plecach, albo chociaż butelkę z ciepła wodą. :ico_sorki: [/quote] ciaza jako tako nie daje mi w kosc w sumie nie moge narzekac bo od samego poczatku dobrze ja znosze tylko teraz juz na tym etapie zawsze cos sie przyplacze. ale co sie troche dziwic brzuch sie robi coraz to wiekszy ciezko sie chodzi i juz w ogole funkcjonuje i byc moze dlatego te moje bolace dolegliwosci sie teraz ozdywaja. jak nie puchnace nogi to teraz ta bolaca lopatka.ale coz takie zycie juz :ico_ciezarowka:

ziolo podziwiam ze masz tyle energi na porzadki. ja to teraz to tak po lebkach sprzetam bo ciezko cokolwiek sie teraz robi z tym wielkim brzuchem bo zaraz plecy bola, brzuch ciagnie i czlowiek sie szybciej meczy. teraz to ja sie bardziej oszczedzam co nie raz mnie sama to irytuje bo ja jestem pedantka i tu bym chciala wszystko zrobic na blysk a jednak sie juz nie da :ico_noniewiem:
Mąż mi zrobił sniadanko i kawusie,potem posprzatał mieszkanko a teraz jeszcze okna myje
takiego meza miec to skarb. mojego to trzeba by bylo poprosic zeby umyl okna bo tak to sam sie za to nigdy nie bierze.
monikaA88 i co jak się czujesz? rozchodziłas troszke te plecki? Mąż faktycznie źle powiedział do Ciebie ehh chłopy :ico_sorki:
poprosilam dzisiaj meza raz jeszcze rano zeby mi rozmasowal ta lopatke i wymasowal mi i odrazu lepiej sie poczulam. bol ustal i ajkos moglam funkcjonowac. caly dzien potem tez nie czulam bolu az do teraz w sumie bo znowu cos mnie tam pobolewa :-/

tibby szalejesz na tych zakupach :-) super te rzeczy co kupilas :-)

malgorzatka moze i bym wziela jakas tabletke ale sama nawet nie wiem jaka mogla bym wziasc na tego typu bol :ico_noniewiem:

donatka taki juz chyba nasz urok ze nas boli i bolec bedzie. ja to juz sobie tak mowie bo innego wyjscia nie ma trzeba ten bol jakos wytrzymac i juz.

jenny ja tez mialam spora niedowage przed ciaza prawie 10 kg ale bedac w ciazy te kg mi przybywaja i z tego co wiem to chyba lepiej jak sie kg nabiera niz jak ich nie ma. to wszystko dla Twojego dobra i dziecka. heh dlatego ja zawsze jak kolejny kg mi przybywa to ciesze sie jak dziecko :-D

postaralam sie cos naskrobac kazdej z Was a teraz napisze jak mi minal dzien dzisiaj otoz meza wyprawilam do pracy pojechal na 2 zmiane a ja zaraz po jego wyjsciu zebralam sie i poszlam do jego rodzicow bo juz dawno nie bylam i stwierdzilam ze odwiedze ich zobacze jak sie ma tesciu i przy okazji zrobie sobie spacer z psem :-) taka ladna pogoda dzis byla ze grzech bylo siedziec w domu. plecy mnie od czasu jak mnie maz wymasowal rano przestaly bolec teraz znowu cos sie ta lopatka odzywa. nie wiem czy czasem jakis nerwobol mi nie wszedl i co jakis czas bedzie mnie tak bolec. poczekam na meza az przyjedzie z pracy moze mi troche wymasuje przes pojsciem spac zebym sie znowu nie meczyla cala noc.
Hm, problem tego typu, że nie wiem czego chcę, mąż też nie bardzo tj, wiem, że chcę polskie, proste i nie udziwnione.
Dziewczynka:
-Olga (wstępnie i najbardziej mi odpowiada)
-Anna
-Jolanta (mąż zaproponował i ja jestem skłonna ustąpić)
-Hanna
-Joasia

Chłopczyk:
- Szymek (mąż nie przekonany i jakoś tak i ja zaczynam być nie bardzo)
-Jan
-Antoni (chyba preferowane przez nas obojga)


jak dla mnie to wszystkie imiona ladne :-) ale ja mam ten sam problem nie mozemy sie zdecydowac z mezem na imie dla naszego synka. za duzo propozycji sobie wzielismy pod uwage i teraz jest metlik w glowie jakie wybrac ehhh

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość