Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 mar 2013, 13:08

:ico_kawa: witajcie

u nas koszmarna ospa :ico_placzek: Laura bardzo źle przechodzi, mocno goraczkowała, cała wysypana, co jakis czas nowe krostki, najbardziej martwie sie o buzkę, bo i na powiekach i w ogóle na buzi ma, modle sie zeby wszystko ładnie zeszło, zeby zadnych blizm nie było

widze że dużo dzieciaczków letnich coś dokucza, wszystkim życzę zdrówka!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 mar 2013, 16:02

o jejku biedna Laura :ico_olaboga: :ico_olaboga: oby szybko przeszło :ico_sorki: :ico_sorki: i bez blizn :ico_sorki: :ico_sorki:
u nas Maksio nie zaciekawie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: już mam dosyć tych chorób :ico_zly: Maksio kaszle, flegma zielona :ico_zly: robię inhalacje z mucosolvanu i pulneo dalej daje. Ale ma takie biedne oczka chore :ico_olaboga:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 mar 2013, 16:18

Witajcie - jesteśmy od piątku w domu. Powoli dochodzimy do siebie. Marysia wygląda na zdrową i oprócz kaszlu rano to zero objawów jakiejkolwiek choroby. Jeszcze dzisiaj zrobie jej inhalacje z berodualem a od jutro tylko z sama sola fizjologiczna. Przez 2 tygodnie mamy siedziec w domu i unikac ludzi a szczegolnie dzieci bo u nas tez panuje ospa. Jestem szczesliwa ze jesteśmy juz w domu. Ja ledwo żyje, rozkłada mnie choroba ale domowymi sposobami sie kuruje bo jutro ruszam do pracy:( Przez te 8 dni w szpitalu Marysia sie tak do mnie przywiazala ze jak znikne na chwile od razu placze:( nie wiem jak to bedzie. Martwilam sie bo nie chciala jesc ale juz apetyt wraca - musimy w koncu nadrobic spadek wagi. To byl ciezki tydzien, i teraz przydalby sie urlop. Od 2 dni piore, prasuje, sprzatam, gotuje i padam na pysk. Maksio to juz strasznie dlugo choruje Gosiu? Moze warto zmienic lekarza? ja mam wezwać prywatnie do domu na kontrole lekarza zeby posluchal czy na 100% wszystko w porzadku.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 mar 2013, 16:19

a moje dziecko nauczyło się samo siedziec w szpitalu, i raczkowac do tyłu. NIestety dalej nie mamy zadnego zebola.

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 mar 2013, 17:23

. Powoli dochodzimy do siebie. Marysia wygląda na zdrową i oprócz kaszlu rano to zero objawów jakiejkolwiek choroby
czyli wszystko idzie ku lepszemu! zdrówka dla Marysi!

Gosia - a Maksiu jest alergikiem?tak mysle nad nim, biedny czesto ten kaszel meczy go, może coś w powietrzu go uczula?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 mar 2013, 17:38

Maksio to juz strasznie dlugo choruje Gosiu?
wiesz ciężko nazwać że choruje. Bo on był zdrowy ale kaszel miał rano ale niegroźny, a w piątek musiałam go przewiać bo taki wiatr a ja byłam na terapii z Tomkiem i wchodziłam z małym do budynku wychodziłam i w sobotę rano wstał z takim gorszym kaszlem. Co do lekarki to ja bardzo jestem z niej zadowolona :ico_sorki: ze starszym chodzę do niej już 7 lat.
a moje dziecko nauczyło się samo siedziec w szpitalu, i raczkowac do tyłu. NIestety dalej nie mamy zadnego zebola.
super :ico_brawa_01: Maksio też już ładnie siedzi, raczkować nie raczkuje nawet do tyłu a zębów też brak ale nie ubolewam nad tym :-)
osia - a Maksiu jest alergikiem?
mam nadzieję że nie :ico_olaboga: teraz gluten wprowadzam i mam nadzieję że nie przez gluten :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 mar 2013, 18:06

Super,ze Marysia już w domku!

Gosia - oby kaszelek Maksiowi przeszedl,niestety tak jest,ze po zapaleniu oskrzeli kaszel moze sie długo utrzymywać.

Marcinek tez raczkuje do tyłu i do przodu juz kilka razy mu się udało :-)
My teraz w nocy mamy cyrki bo Marcinek przez chorobe przyzwyczail sie do spania z nami i co noc jak jest nocne karmienie to potem nie chce wracać do lozeczka...na rękach śpi,a jak go tylko odloze to otwiera oczy i koniec spania dopoki go nie wezmę.Ale walcze z tym i siedze z nim w nocy czasem po 2 h dopoki nie usnie w lozeczku albo na rękach tak mocno ,ze przelozenie do lozeczka go nie obudzi,ale męczy nas to. W dzień jest to samo,drzemka najlepsza na rękach u mamy - a ja wtedy nic w domu nie moge zrobic :-(

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 mar 2013, 15:40

No i nie udało mi się wrócić do pracy. Mała gorączkuje od nocy-, oddech szybki i brzydki - bylismy u lekarza mamy ja obserwowac jak sie cos nasili wracamy. Oskrzela i pluca niby czyste, gardlo ladne ale podobno od goraczki taki dziwny oddech moze byc. Masakra padam na pysk kolejna noc nie przespana, usnelam przed chwila na krzesle ze zmeczenia:(
A jutro juz chyba zawitam do pracy (oby!!!)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 mar 2013, 15:43

mamusia zdrówka dla Marysi :ico_sorki:
A u Maksia zapalenie oskrzeli :ico_placzek: augumentin pulmicort berrodual i mucosolvan.
Augumentin zwymiotował po 5 minutach podałam znowu i po 32 minutach zwymiotował dzwoniłam do lekarki wieczorem mam dać antybiotyk a jak zwymiotuje na zastrzyki mamy jechac :ico_placzek: zlecenie i receptę mam :ico_placzek: :ico_placzek:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 mar 2013, 15:49

gosia888 oj współczuje, Maksiu ma zestaw Marysi leków. Jak podajesz antybiotyk? Ja mam miarke z nurofenu i w szpitalu pokazali mi zeby napelnic ja i wpuszczac po policzku zeby od razu do gardla lecialo. Zastrzyki szybciej pewnie zadzialaja..... oslonowego mu cos podaj. Najlepiej Dicoflor, w szpitalu dawali trilac

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości