monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

04 mar 2013, 10:17

Witam :-)

ja dzis w bardzo dobrym nastroju jestem bo za oknem piekne sloneczko tyle ze troche zimno ale idzie sie cieplo ubrac i mozna spacerowac :ico_oczko: rano zaliczylam spacer z psem i jest tak przyjemnie mimo zimnego wiatru. w taka sloneczna pogode to czlowiek jakis taki ozywione i pelny energi jest :-)
Za dwa dni USG!!!!!!!!!!!!!!!!! ale się cieszę. Tylko tą myślą żyję.
ja juz tez sie doczekac razem z Toba nie moge tego USG. w koncu moze sie potwierdzi plec i bedziemy sie cieszyc razem z Toba :-)
Monika, jak tam samopoczucie? Nóżki nadal puchną?
u mnie dzis samopoczuecie rewelacyjne :-D to chyba sprawka tego sloneczka za oknem :-) ogolnie to czuje sie super. synus od rana aktywny brzuszek slicznie faluje... wczoraj tak mi falowal ze kawalek nagralam ale kiedy zaczelam nagrywac to przestawal gagatek jeden. potem znowu falowal bardziej ale juz nie chcialo mi sie nagrywac. Nogi ufff na szczescie juz nie puchna :ico_sorki: lopatka tez juz nie boli wiec jest lux :-)
monika, zapomniałam pogratulowac 8 miesiąca!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
62 dni do końca - równe 2 mce! :-) oj, jeszcze marzec niech ucieknie i będziemy wszystkie czekac razem z tobą jak na szpilkach :) :ico_zdrowko:
oj leci leci... :-D 8 miesiac :ico_szoking: te ostatnie dwa miesiace to tak szczela szybko ze sama sie juz zaczynam bac co to bedzie blizej porodu hehe. jeszcze co prawda 8 okienko nie wskoczylo ale to juz lada dzien sie przesunie :-)

powoli zaczne kupowac reszte rzeczy dla synusia i dla siebie do szpitala bo to juz ostatni bedzie dzwonek zeby potem na szybkiego nie robic zakupow. mysle tez kiedy wyprac ubranka bo juz zaczyna sie ladna pogoda robic to bym sobie na balkoniku wywyiesila i niech sloneczkiem i wiatrem wyschnie pieknie.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

04 mar 2013, 10:17

monika gratulacje 8miesiaca :ico_brawa_01: :ico_urodzinki:
Jejku Ty Juz za doslownie chwilke bedziesz tulic Malenstwo! Super ;)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 mar 2013, 10:25

jak już monika się posypie, to niewiele czasu zostanie do naszych porodów! ale super! ja to momentami chciałabym już! :P

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

04 mar 2013, 10:31

dziekuje dziewczyny :-)
oj tak, jak ja juz urodze to potem pokolei Wy bedziecie na porodowce :-) mi tak czas teraz juz na koncowce ucieka z dnia na dzien ze Wam to chyba jeszcze szybciej bedzie uciekac bo to bedzie lato a wtedy zycie to kreci sie na wysokich obrotach i czas szybciej leci.

troszke sie martwie ze moj brzuszek ma malo w obwodzie. nie wiem czy mam sie tym martwic czy nie czy to u kazdej dziewczyny jest inaczej. inne dziewczyny w tym miesiacu maja ponad 100 cm w obwodzie a ja ostatnio mierzylam i mam zaledwie 95 !

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 mar 2013, 10:56

kochana, ja w pierwszej ciąży też miałam malutki brzuszek. Nie wiem ile miałam w obwodzie, bo nie mierzyłam nigdy, ale na serio, był mały!

Wiecie co? Zanim Tobiko się urodził, zrobiliśmy coś takiego, jak konto oszczędnościowe. Po 100zł/mc nam zabierali z konta na tamto oszczędnościowe. Dziś mój M. pojechał do banku i przy okazji dowiedział się jak to wygląda z wypłaceniem tych pieniędzy i okazało się, że w każdej chwili możemy je wypłacic i to konto oszczędnościowe zamknąc. I tam nam się uzbierało ponad 2.300zł! Będziemy mieli spokojnie na wózek dla Bobka, sesję zdjęciową noworodkowo-rodzinną (którą planuję po porodzie!), remont pokoju i łóżko dla Tobika!!!!!!!!! A do tego jeszcze zaś przyjdzie zwrot z Urzędu, więc kolejny 1000zł wpadnie! W sobotę lecę się dowiedziec co i jak z tą kasą i ew. ją wypłacic i zaczynamy remont!!!!! :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

04 mar 2013, 14:32

dzieki Tibby ufff no to moge chyba odetchnac z ulga hihi bo juz myslalam ze cos jest nie tak ze ten brzuszek taki maly :ico_sorki:
Jutro mam wizyte u ginka o godzinie 11 ! wiec sie jego jeszcze spytam czy nie za maly jest ten moj brzuszek :ico_oczko: no i dowiem sie pewnie jak tam moja szyjka i jak bije serduszko malemu :-) juz sie doczekac nie moge :-)

Sporo Wam sie uzbieralo na tym koncie tibby :ico_szoking: no to teraz mozecie szykowac pokoj i robic pozadne zakupy dla bobka :ico_brawa_01: i Tobik sie jeszcze zalapie super! taka kasa to zawsze cieszy :ico_oczko: my czekamy na zwrot z pitu i jak na razie go nie widac a tez ta kasa by sie przydala chociazby na drobne rzeczy dla synusia :-) no nic bedziemy czekac dalej moze niebawem wplyna pieniazki na konto i mamusia zaszaleje i kupi reszte wyprawki jakies pieknosci dla malego hihih :-D

niedawno wzielam poukladalam rzeczy dla malego w szafce w koncu sie za to wzielam :ico_oczko: bo przedtem lezaly w takiej duzej szafie wszystkie te rzeczy ale zwolnilam szafke z polkami i tak sobie pomyslalam ze przydaloby sie troche juz cos poukladac i szafeczka juz sie powoli zapelnia w rozne rzeczy dla synusia :-) jak wypiore ubranka i wyprasuje to juz w ogole bedzie super lux. tylko mam problem kiedy je wyprac :ico_noniewiem: bo jesli bym wziela sie za pranie gdzies tak w polowie marca to nie za wczesnie by bylo??? jak myslicie dziewczyny?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

04 mar 2013, 15:02

Monika ja zrobiłam też pomiary dzisiaj, aby mieć później do czego porównać.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

04 mar 2013, 15:18

jenny i ile Ci wyszlo ???

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

04 mar 2013, 15:24

witam :)

u nas też od rana słonko,
ja dalej zasmarkana, przez ten zapchany nos spać nie mogłam, Moni, zioło dzięki za sposoby na pewno wypróbuję, bo już mam dość tego przeziębienia :ico_zly: , witaminy biorę, piję herbatę z cytryną i tylko tyle,
z Szymkiem byłam dziś u lekarza, bo taki brzydki kaszel ma, ale osłuchała go i czysto, wiec mam podawać syrop na kaszel i jeszcze do czwartku antybiotyk, także znów cały tydzień w domu,
mąż w pracy , a my leniuchujemy, bym poszła na spacer, ale taka zasmarkana z czerwonym nosem, nie będę sie pokazywać ludziom,

Monika
połowa marca na pranie ciuszków to moim zdaniem za wcześnie, ty masz termin na 10 maja, więc spokojnie możesz zacząć wszystko prać w połowie kwietnia , jeśli chodzi o brzuszek to nie masz się czym martwić, Ty taka chudzinka, a brzuszek moim zdaniem masz spory, taki akurat :),

tibby no to Wam się kaski nazbierało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

04 mar 2013, 15:44

Moniko w biodrach mam 83, brzuch 74, talia 67, biust 83. Mam nadzieję, że przytyje 20 kg zostanie mi 10 kg i wszyscy już odemnie odczepią się na wiele lat:-) Narazie znika mi powoli talia i brzuszek robi się delikatnie wypukły. Ale na fotki brzuszka jeszcze trochę poczekacie narazie mu daleko do ciążowego.

Tibby to fajnie, że czekają Was zakupy w ramach pieniędzy z skarbonki:-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość