Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 mar 2013, 15:58

też się strasznie cieszę na zakupy. jak dobrze pójdzie to w czw. załatwimy wypłatę pieniążków i jak tylko przeleją je nam na konto, to lecimy z remontem.
My zaraz się zbieramy do wyjścia. Mąż już poszedł do pracy. Dziś na szczęście tylko do 23:15 :-) Jutro za to biedaczek leci prawdopodobnie na 7 do drugiej pracy, więc się nie wyśpi. A popołudniu na 15:30 idziemy do pkola tobikowego. I mam nadzieję, że ładnie nam ten wt zleci, by w środę od rana nacieszyc się widokiem Tomcia ;-)

Jenny, jakaś tu chudziutka. Ja miałam w swoim "lepszym czasie" 75w pasie. A w najlepszym czasie nawet 69 :P Ale to było dlugo przed ciążą z Tobikiem ;-) Zaś już mi się nie udało wrócic do 69 :P

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

04 mar 2013, 16:09

Tibby mój rekord w tali to 60-62 cm, ale chudym też wcale nie łatwo. Wzrostu mam 160.
To słońce to tak może dla mnie codziennie świecić, rano mnie budzi, a dzięki temu nie śpię do 10:-) Apetyt dalej dopisuje jest dobrze mdłości mam nadzieję już za mną.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

04 mar 2013, 17:23

donatka w sumie masz racje nie ma co wczesniej prac choc ja mam tyle tych ciuszkow bo az 3 duze wory pelne ze az sie nie mieszcza :ico_szoking: wiec tego prania troche bedzie chyba bede musiala na 3 razy jak nie 4 wstawic a potem tyle tego prasowania ze ja sie boje ze nie zdarze wszystkiego wyprasowac :ico_sorki: bo w jeden dzien to watpie zeby mi sie chcialo stac godzinami i prasowac pewnie zejdzie mi kilka dni :ico_noniewiem:

jenny to taka chudzinka jestes jak ja :ico_oczko: w sumie ja taka bylam przed ciaza bo mialam 10 kg niedowagi. teraz bedac w ciazy wlasnie jak na razie dotad udalo mi sie dopiero te 10 kg przytyc i nie sadze zebym do konca ciazy jeszcze drugie 10 kg przytyla choc bym chciala i wlasnie zeby potem po porodzie tez zostaly te kg zeby sie juz rodzina nie czepiala ze wygladam jak chodzaca anoreksja. ja tak przypuszczam ze jeszcze moze max z 6 kg albo 5 kg nie wiecej przytyje. bo ja tak od poczatku ciazy standardowo tyje 2 kg na miesiac.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

Re: wiosna-lato 2013

04 mar 2013, 20:14

Monika 100cm obwodu brzuszka się powinno miec w 40 tyg wiec raczej Twój mały nie jest:) za to moj juz jest kolosalny!!! masakra jak znowu przytyje 30 kilo to padnę! a już jakieś 12 kilo przytyłam co do 16 powinno sie w ciąży przytyc, wiec ja zazdraszczam malego przyrostu wagi:)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 mar 2013, 21:10

Mróweczka, ty piszesz, że do 16kg to norma. Mój gin twierdzi, że norma to 10kg, a reszta to już złe odżywianie matki! On ma chyba hopla n a pkt wagi kobiety w ciąży!

Ja padam na pysio, a jeszcze spacer wieczorny z psem mnie czeka. Plecy już bolą. Może na spacerze ból rozchodzę trochę.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

04 mar 2013, 21:31

hej dziewuszki

Nie odzywałam się z rana i popołudniu bo musiałam iść kupic prąd bo by mi sie skończył hihi bo ja mam taki przedpłatowy i za tyle ile sobie kupie prąd tyle go mam,ale to długa historia dlaczego,A po za tym jak wyszłam przd 12 to wróciłam przed 16 a wcale nie miałam daleko, ale szłam baardzo wolno i tramwajem jechałam,a jak wróciłam do domku juz znowu skurcze i tyle :ico_noniewiem: Czyli niestety zadnych dłuzszych spacerów nie mogę juz robic :ico_noniewiem: Aczkolwiek nie powiem,ze wczesniej zamiatałam i ścierałam kurze ehhh

Tibby Ja się czuje gruba i brzydka w tej chwili,ale to tylko raczej przez brzuch bo jak bys mnie zobaczyła od tyłu to nawet nie widać,ze ja w ciąży,wszystko idzie mi w brzuch i piersi :-)

ziolo007 kochana kobietko juz pare razy zauwazyłam,że jak do mnie piszesz to nie piszesz misia a Monis a czemu tak? :-)
i trzymaj się kobietko i nie daj sie chorobie :ico_oczko:
Moniczko za 8 miesiąc kochana :ico_brawa_01:
Tibby Ale fajnie z tym kontem oszczędnościowym,i tyle zeście tam zaoszczędzili i mała wypraweczka będzie i ta sesyjka no super :-D
donatka26 zdrowiej nam kochana jak najszybciej już ehh :ico_sorki:
A co do brzusia Moniczko Nie martw się brzusiem,ze masz mały ja dziś zmierzyłam i mam 94cm czyli mysle,że jest ok jak na ten tc i u Ciebie równiez jest dobrze,nawet do Ciebie przytyłam bo ja 9 kg :ico_oczko: Tylko,ze ja nizsza jestem 153cm :ico_oczko:
jenny1983 Ja zaczynałam z 66cm a teraz 94cm to urosło mi się,ja tez szczuplutka byłam przed ciążą :-)
a na brzusiu sie doczekamy wszystko po malutku,najwazniejsze,że maluszek zdrowiutki :-)
Mróweczka kazdy brzusiu rośnie swoim tempem jeden wiekszy drugi mniejszy najwazniejsze,ze nasze maluszki zdrowe,ale mnie np juz jest ciężko i odczuwają to moje kolana :ico_noniewiem: a niby 9kg przytyłam :ico_noniewiem:

Aaaa noi taki wózeczek mi sąsiadka chce sprzedać jest 3 funkcyjny i dokładnie taki kolor mogłabym żec,ze to ten za 100zł jak wam sie podoba?
Obrazek

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

05 mar 2013, 07:54

Witam Was dziewczyny z bardzo samiuskiego rana :ico_oczko:

ja to juz spac nie moglam bo maz na nocce byl w pracy i jakos sie przyzwyczaic do tego nie moge ze nie spi w domu tylko w pracy jest i tak pol nocy spalam i nie spalam budzilam sie co jakis czas a teraz wstalam bo czekalam na niego az wroci i juz jest :-D zaraz zrobie sniadanko to sobie zjemy :-)

Jejjjj od dzisiaj zostaly ostatnie rowne dwa miesiace do porodu teoretycznie bo w praktyce to roznie to bywa :-) a co tam postawie sobie :ico_tort: :ico_haha_01:

dzis wizyta u ginka mojego o 11 :-) trzymajcie kciuki ! dowiem sie jak tam moje wyniki badan wyszly ktore robilam 15.02 miedzy innymi jak mi glukoza z obciazeniem wyszla i morfologia, mocz i inne... troche mam stresa jesli chodzi o te wyniki badan :ico_noniewiem:
pewnie tez sprawdzi jak tam moja szyjka i moze jak bije serduszko malemu.

Mroweczka cos rzadko do nas zagladasz! :ico_nienie: co tam u Ciebie ? jak samopoczucie?

misia wozek bardzo ladny jak dla mnie. mi osobiscie sie podoba i chyba bede miec podobny jesli chodzi o konstrukcje bo taki maz chce tyle ze kolory wiadomo inne :ico_oczko: ale kolor wozka tez sliczny jak dla dziewczynki idealny :-) mi jesli by ktos chcial za 100 zl taki sprzedac a jest w stanie BDB to bym sie nawet nie zastanawiala tylko brala :-)

do uslyszenia po wizycie :-) Milego poranka Wam zycze :-) :516:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

05 mar 2013, 08:02

jeszcze wrzuce Wam wozek jaki chce moj maz kupic. tylko wiadomo inne kolory niz sa na zdjeciu.

Obrazek

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

05 mar 2013, 08:16

misia81 bardzo Cie przepraszam za przekrecanie Na monis. Sama nie wiem dlaczego. Zawsze pisze z komorki ze slownikiem angielskim takze usprawiedliwie sie tym, ze mam utrudnione zadanie :ico_wstydzioch: A jesli o wozek to bardzo ladny, a 100zl to bardzo atrakcyjna cena.
Monika Kochana ja tez Juz chwile Na nogach. Marze o weekendzie. Gdybym chociaz do 7 mogla pospac to by bylo super.
Gratuluje ostatnich dwoch miesiecy.
A ja obudzilam sie z mega bolem gardla. Od wczoraj trace glos. musZe myslec pozytywnie I nie dac sie chorobie. O nie.
W nocy czesto sie budzilam I uslyszalam jak Oli mowil przez sen I love you mummy. Slodki. Szkoda tylko, ze przez sen mowi po angielsku, a nie po polsku.
Milego dnia

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

05 mar 2013, 09:00

misiu, gdyby mi ktoś chciał oferowac za taką cenę wózek a by mnie nie stac było na "swój" to bym brała. dla dziewczynki idealny. Na pewno spokojnie wam starczy jako głęboki do zimy! a na wiosnę spokojnie spaceróweczka już.

Monika, ja miałam w zasadzie ten sam wózek, tylko u nas kolor był grafit-banan, czyli jaśniejszy szary. BABY MERC firma. wygląd itp. ten sam. Ciężko się nim manewruje i jest ciężki!!! Ja sama nie byłam w stanie go wnieśc do tramwaju. Nie myśleliście o skrętnych kołach?

my dziś zmykamy na 15:30 do przedszkola na drzwi otwarte.
Tobiko niby mówi teraz że chce iśc, ale okaże się zaś jak przyjdzie pora ubierania. Ostatnio robi sceny jak mamy gdzieś iśc.

brawo moniko, za ostatnie 2 mce!!!!! szybko zleci.
ostatnio coś wspomniałaś o praniu, ja piorę dopiero w czerwcu. na świeżo. i to w połowie planuję. mama moja zaoferowała się do pomocy przy prasowaniu, więc będzie mi lżej ;-)

spokojnego dnia dziewczynki!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość