Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 mar 2013, 15:12

donatka, od jutra odliczanie od 120!!!!!!!! wow, zleciało, co? a zaś w nast. tygodniu dołączę i ja! :-D

my zaraz wybywamy na Drzwi Otwartych dzień drugi :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

06 mar 2013, 15:23

O tak apropo pisaliście o wózkach. Ja osobiście polecam bardzo ten http://www.nowalex.com.pl/ mam i jest rewelacyjny, duża gondola, wygodna, osłaniając przed słońcem, mrozem, wiatrem.
Nic lepszego nie ma.

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

06 mar 2013, 15:26

Dzieki dziewczyny. tibby gratuluje synka! Moniu a ty ta glukoza mialas pobierana z palca czy z zyly?mam znajoma ktora choruje na cukrzytce i mowi ze z palca tym aparatem wynik jest niemiarodajny czesto zawyzony i najlepiej z zyl

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 mar 2013, 15:30

Gosia, wózek i ładny, ale brak skrętnych kół mnie odrzuca jakoś.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

06 mar 2013, 15:36

Tibby to jednak chłopak i już widzę imię wybrane.
Małgosiu bravo za 15 tc.
Anade zdrówka.
Donatko z tym siemiem lnianym troche zgłupiałam, bo znalazłan informacje, że może powodować skurcze.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

06 mar 2013, 15:58

. Ja osobiście polecam bardzo ten
u nas pełno takich wózków jeździ, z gondolą to fajnie wygląda, ale jak się zmieni na spacerówkę to mi sie ona strasznie nie podoba, ale kwestia gustu

donatka, od jutra odliczanie od 120!!!!!!!! wow, zleciało, co?
zleciało, zleciało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Donatko z tym siemiem lnianym troche zgłupiałam, bo znalazłan informacje, że może powodować skurcze.
ja nigdy nic takiego nie wyczytałam, no i nie czuję, żebym miała jakieś skurcze, zrobisz jak uważasz, możesz podpytać swojego gina, może zna inne sposoby

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

06 mar 2013, 20:19

tibby synus rewelacja jaki przystojniaczek maly hihi :-D gratuluje ciesze sie bardzo :ico_brawa_01: najwazniejsze ze zdrowy i oby bylo tak do samego konca :-)

malgorzatka :ico_brawa_01: za 15 tydz. :ico_brawa_01:

anade mi jak robili pierwsze badanie na glukoze to przy okazji robilam inne badania i pierwszy pobor krwi mialam z zyly z czego troche krwi ze strzykawki pielegniarka wziela na glukometr zeby sprawdzic ten pierwszy cukier na czczo i byl 85,3 a potem po wypiciu tej glukozy po 2 godzinach to z palca mi pobrala krew.

Ja co prawda dzien przed zrobieniem tego badania jadlam sporo slodkiego i duzo owocow a wiem ze slodycze sie dlugo utrzymuja w krwi i mi sie wydaje ze jednak moglo to miec jakis wplyw. jesli nie to sie okaze teraz czy mialo czy nie bo dzis zrobilam sobie kompletny post od slodyczy nie zjadlam dzis nic slodkiego. a z owocow to tylko po sniadaniu jedna polowke jablka i tyle.no i herbate pilam pol gorzka wiec cukier dzis ograniczony calkowicie.

kupilam sobie dzis glukoze w aptece i jutro ja sobie zrobie w domu i wyruszam z samiuskiego rana na to badanie z moim mezem bo ma wolne i zawiezie mnie samochodem :-) wiec jutro bedzie moje "byc albo nie byc" troche mam stresa ale coz co bedzie to bedzie jakos bede musiala sie z tym wszystkim oswoic jesli wyjdzie znowu cos nie tak.

Ja dzisiaj mialam wesolo w domu bo popoludniu odwiedzil nas moj brat ze swoja 11 miesieczna corka Hania a potem przyszla do mnie moja psiapsiola i tak mi dzis dzien zlecial. :-)

zmykam jesc kolacje zeby calkiem glodna nie klasc sie spac bo tez sie glodzic nie moge wiec zjem cos co nie ma cukru ani deczka.
Milej nocki :ico_papa:
jutro trzymajcie kciuki rano za moja glukoze ! :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

06 mar 2013, 20:49

monikaA88 trzymam kciuki

Tibby gratuluję synka, a powiedz jak mąż na to ?

Jenny jak samopoczucie?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re:

06 mar 2013, 21:02

Gosia, wózek i ładny, ale brak skrętnych kół mnie odrzuca jakoś.
Ja właśnie nie przepadam za skrętnymi. U mnie musi być koło pompowane i jechać prosto i stabilnie. Skrętne mi przeszkadzają niż pomagają.
u nas pełno takich wózków jeździ, z gondolą to fajnie wygląda, ale jak się zmieni na spacerówkę to mi sie ona strasznie nie podoba, ale kwestia gustu
:-D ja ogólnie w spacerówce z zestawu nie woziłam dzieci, bo moje ogólnie małe i chyba do 1,5 roku w tej wypasionej gondoli były (z połowę większa od tym malusich) i zaraz z gondolki do spacerówki i potem parasolki się przesiadły z innego zastawu.
Masz rację ładna nie jest :ico_haha_01: ale coś za coś.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

06 mar 2013, 21:22

Moni26 ogólnie dziś buntują mi się jelita bolało mnie w prawym boku na dole, wzięłam nospe i jest lepiej.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość