Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

06 mar 2013, 08:56

Ałooo dziewczyny co tu taka cisza?? U Was też taka piękna pogoda?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

06 mar 2013, 13:58

U Was też taka piękna pogoda?
Ojj tak . Ale podobno od jutra już znów zimno brrr
Moja Lala to z płaczem do domu za każdym razem wchodzi. Teraz to całe prawie dnie na polu siedzi . Zadowolona że hej . A jaki ona ma apetyt.Kurka zawsze dużo jadła ale teraz to ja nie wiem ale chyba to świeże powietrze i szaleństwa na podwórku ją wykańczają.
Uwielbia nasze psiaki.Jednego ,,misia,, woła ,, iśś oć,, czy miś choć i klepie się po nodze by tutaj przyszedł.Jak szczekają to krzyczy buda .No wesoło mamy.Ja z dnia na dzień mam wrażenie że jestem przez nią szczęśliwsza.
Nooo jako matka bo z mężem ostatnio się baardzo nie układa i aktualnie nie odzywamy się do siebie . Mam nadzieję że to szybko minie bo męczą mnie takie sytuacje .
Teraz mała śpi a ja robię obiadek . Jak wstanie to oczywiście od razu na pole.Robimy sobie z sąsiadka wycieczki rowerowe z dziećmi.Lilcia uwielbia ten fotelik i jak tylko zobaczy rower to krzyk bo ona chce buuummm

Na forum straszna cisza od dawna.Nie wiem co się podziało z tymi dziewczynami .

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

06 mar 2013, 17:45

u nas Kala raz w tyg goraczkuje :ico_szoking: po Ibumie jej spada, potem zas rosnie i tak przez 1 dzien :ico_noniewiem: ja stawiam, ze to na zeby, bo ciagle czekamy na trojki :ico_noniewiem:
jutro bede sie zas umawiac na szczepienie, bo ost nam przepadlo, bo Kala byla przeziebiona :ico_noniewiem:
poza tym zrobil sie z niej maly mialczek, wszystko na "nie", albo "nio" :-) najlepiej wisialaby na mnie, albo A, albo mojej mamie i sie tulila do ramienia, takie maly przytulas..
nadal uwielbia tanczyc i rysowac :-D
czekam tylko az sie zrobi jeszcze cieplej, na razie tylko raz udalo nam sie wyjsc na rowerek, bo jak przychodze z pracy to niestety, ale pogoda juz sie robi kijowa :ico_noniewiem:
mysle, ze te mrozy, ktore jeszcze zapowiadaja, to juz tak na ostatek, a potem wiosna ruszy z kopyta :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

06 mar 2013, 18:35

mysle, ze te mrozy, ktore jeszcze zapowiadaja, to juz tak na ostatek, a potem wiosna ruszy z kopyta :-)
Mam taka nadzieję.
u nas Kala raz w tyg goraczkuje :ico_szoking: po Ibumie jej spada, potem zas rosnie i tak przez 1 dzien
A długo to trwa ?
Nie chce byc panikarą.U nas wtedy tez stawiałam na zęby bo szły jej wszystkie czwórki na raz i tak sobie to tłumaczyłam.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

06 mar 2013, 19:42

Hej dziewczyny! Ale cisza... ja tu myślę, że dawno nie wchodziłam to nie dam rady nadrobić, a tu nie ma co nadrabiać :P.
U nas cóż no zapracowani jesteśmy, mąż od rana do wieczora, bo dojechać musi kawałem schodzi mu na sam dojazd jakieś półtorej godzinki do dwóch. Ja z Alanem zasuwamy do roboty hehe dojazd mam pokręcony, pociągiem potem metrem różnymi liniami ale szybko się nauczyłam co i jak. Pracę mam na umowę, także przysługują nam wszelkie ubezpieczenia i świadczenia we Francji. Zupełnie inaczej traktują tutaj kogoś kto pracuje na czarno i na umowę. Język dalej stanowi barierę, chociaż ja mam fajnie bo w pracy po angielsku się dogaduję bez problemu ;-). Pogodę mamy prześliczną, więc jak tylko jest chwila wolnego to od razu na spacery lub place zabaw z Alankiem chodzimy. Od tygodnia pełną parą wiosnę mamy ok. 16 stopni, bez kurki biegamy, Alan też, dziś nawet pozwoliłam mu zdjąć czapkę, bo nie było wiatru. Cudnie jest. Aż się nie chce wracać do mroźnej Polski ;-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

07 mar 2013, 11:28

Aż się nie chce wracać do mroźnej Polski ;-)
Oj u nas juz mroźno nie jest .Dzis deszcz ale temp u mnie jakies 8 stopni więc nie ma mrozu.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

07 mar 2013, 12:52

Cześć!

Ja tu zaglądam, ale jak nic się nie dzieje to i mnie się nie chce pisać.
No, u nas pogoda niezła, tak mi się wydaje, bo od poniedziałku nie byłam na polu.
A to Zuzia katar, a to ja jelitówka (masakra), dziś Zuzi było niedobrze, nie poszła, ale jest dobrze :ico_oczko:

Maciuśkowi trójeczki wyszły, dwie napewno, za resztą muszę się rozejrzeć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

07 mar 2013, 13:13

U nas nie pada, ale strasznie pochmurno :( Niedługo idziemy na spacer :)

Nina, a Ty jesteś nianią?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

08 mar 2013, 22:13

szkieletorek moze 3 razy w ciagu 3 tyg :ico_noniewiem:
ale ja nie panikuje, nie wydaje mi sie zeby to bylo od czegos powazniejszego niz zeby :ico_noniewiem:

nina super sie wam tam ulozylo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

Re: Lato i Jesień 2011

08 mar 2013, 22:53

Hej Dziewczyny:)

Ja się nie odzywam z tego samego powodu co Kocura;) he he

Moje dzieciaki przeziębiły się, ja też mam lekki katar, ale bez tragedii. Czekam, podobnie jak wy, na prawdziwą wiosnę z utęsknieniem.

nina, super, że jest wam tam dobrze! Oby tak dalej:)

Też polecam tego skoczka, Wiki miała (na wakacjach przebiła), planuję kupić nowe skoczki, 2 sztuki, bo moje dzieci ostatnio ciągle się o coś biją i "kłócą".

Zapisałam Wikę do p-kola, już się września doczekać nie mogę;) Chociaż jednego gadziątka się pozbędę;) ha ha

Też wam tak w kość dają dzieciaki?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość