Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 18:42

a co to za masaż?

my po drzwiach otwartych.
dziś było jakoś beznadziejnie. nie podobało mi się. nudno. niby miały byc tance, ale pani nie zachęciła jakoś do zabawy i dzieciaki uciekały.

donatka, mi się wydaje, że Tobikowi też jest lepiej w domu, ale chciałabym żeby troche to przedzkole go usamodzielniło. okaże się w kwietniu czy się dostał.

ja kupiłam sobie winogronka. mniaaam!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 18:51

Zrypał mi się humor :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Synek właśnie uśmiercił swoją ukochaną koszatniczkę :ico_placzek: jak on płacze serce mnie boli, woła do mnie "mamo ja nie chciałem, nie chciałem a ona umarła" ... :ico_placzek: została nadepnięta kiedy się wspinała po spodniach od synka i spadła nadepnął ją. Przysniósl mi ją, kreska z noska, taki łepek leżący...
Tak mi przykro, serce mi pęka kiedy go widzę, on ją tak kochał...
Przytuliłam, ukochałam, wytłumaczyłam, że pójdzie do nieba. Wiem, że nie chciałeś, wiem mu mówię...płacze mi i mówi 'zabiłem kitkę, umarła'...
Mam go na kolanach, chyba zaśnie z płaczu tak łka mój mały mężczyzna. Jak mam mu to wytłumaczyć...jak..on siebie wini...mój miś był dobrym opiekunem, bardzo..
Mamy jeszcze 3 koszki ale to już nie to samo :cry:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 19:15

ojejku! poważna sprawa. nie wiem jak pomóc nawet. na pewno jest mu ciężko. co do tego nie ma wątpliwości... współczuję. jestem myślami z wami :ico_pocieszyciel:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 19:49

Eh, zasnął od tego płaczu..czuję, że w nocy będą mu się koszmary snic :-(

***
Dzwonil kuzyn, odnaleźli naszą kołyskę dla dziecka więc do nas wróci i nie będę musiała na razie łóżeczka składać ani kupować drugiego wózka.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 20:35

Gosia, ciężka noc przed wami. Współczuję, na serio. Oby nie było tak źle.
No i fajnie, że się znalazła kołyska. Taka drewniana duża, czy malutka (coś a'la kosz mojrzesza)?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 20:46

dziewczyny, z innej beczki, bo mam łóżysko przodujące, któraś z was też ma? Co wam ginek mówił o porodzie SN? że nie widzi problemu? bo ja się o tym dowiedziałam wczoraj, ale niestety nie podpytałam z wrażenia co to znaczy.
Tibby z łożyskiem przodującym mamy do czynienia wtedy gdy łożysko umiejscawia się w dolnej części macicy i całkowicie lub częściowo zakrywa jej ujście wewnętrzne, to może być przyczyną krwawień i uniemożliwić poród naturalny.
Pytałam moją kuzynkę i ona mi wytłumaczyła że jeżeli jesteś w 16 tygodniu i lekarz powiedział ci że masz łożysko przodujące to jeszcze nie ma się czym przejmować. Taka sytuacja zdarza się to dość często i w większości przypadków łożysko z czasem przesuwa się ku górze. Ja nie pamiętałam w którym ty jesteś tygodniu :ico_sorki: Kuzynka dodała również że powinnaś mieć wykonane kolejne badanie USG ok 32 tc. Jeżeli łożysko nadal będzie w dolnej części macicy to dopeiro wtedy można mówić o łożysku przodującym. .
Ja też miałam łożysko przodujące i urodziłam normalnie SN także może dlatego gin Ci nic nie mówił bo na razie nie ma żadnych obaw :-)
hmmm czyli co lekarz to opinia, bo ja wiem że w 38 TC lekarz będzie w stanie ustalić dokładnie, czy możliwy jest poród fizjologiczny, czy konieczne będzie cesarka, ponieważ gdy łożysko zakrywa ujście, poród fizjologiczny jest niemożliwy.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 20:56

malgorzatka wspolczuje Ci tego co synek teraz przechodzi :ico_pocieszyciel: mam nadzieje ze noc minie Wam bez zadnych wiekszych przygod ze nie bedzie miec koszmarow i rano wstanie i bedzie bez placzu.

tibby sliczny ten komplecik :-) super ze Tobik na dniach w przedszkolu sie tak fajnie bawil :-)

donatka GRATULUJE KOCHANA ODLICZANIA ! :ico_brawa_01:

jenny i donatka wspolczuje Wam tych boli jelit czy zoladka. oby szybko przeszly.

Ja pospalam sobie popoludniu chyba z 2 godziny i odrazu lepiej sie poczulam. maly spal razem ze mna :-D a jak sie obudzilam to on tez i fikal chwile :-)

ja mam lozysko tylnie i w karte ciazy wpisane jakies dno nie wiem co to znaczy.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 21:18

Małgorztaka ja również współczuję :ico_pocieszyciel:

Monika bym chciała, żeby to przeszło, ale to już się tyle ciągnie, teraz jest gorzej, bo nie można wziąć żadnych tabletek ,
w poniedziałek muszę o wszystkim powiedzieć ginowi,

u mnie była babcia i jakoś czas zleciał, skoczyłam do przedszkola po wniosek, muszę wypełnić i jutro zawieźć,
mały wykąpany, zaraz pójdzie spać, a ja poczekam na męża aż wróci z pracy,

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 21:28

dziewczyny, nie pisałam wam, ale już się wszystko wyjaśniło.
okazało się, że źle przeczytałam o tym swoim łożysku i nie mam przodującego, tylko na przedniej ścianie, a to różnica. wszystko jest ok i nie mam się czym martwic.

monika, dzięki za troskę i fatygę.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

07 mar 2013, 23:20

Małgosiu biedny synek.
Tibby to dobrze, że wszystko wyjaśniło się.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość