monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

27 mar 2013, 14:26

Monika z czego zrobilas ten deserek?
warstwa na dole to jest mus truskawkowy. zmiksowalam truskawki i dodalam do tego galaretke truskawkowa oczywiscie rozpuszczona w szklance wody zeby ten mus sie ladnie zastygl.jak wylalam to do pucharka to odrazu do lodowki zeby sie zastyglo a szybko dosc sie to zastyga. potem jest pianka z bitej smietany ktora ubilam normalnie tak jak na opakowaniu pisze w 200 ml schlodzonego mleka i do tego tez dodalam galaretke cytrynowa rozpuszczona w szklance wody zeby ta bita smietana tez sie zastygla. na to jakies owoce. ja dalam ananasa i banana bo takie mialam pod reka i zalalam jeszcze to galaretka agrestowa :-) nie drogi szybko dosc a bardzo smaczny deser. szczerze sie przyznam pierwszy raz go robilam :ico_haha_01: ale mezowi tak smakowal ze az mu sie uszy trzesly :ico_smiechbig:

tibby no tak wyszlo w tym roku z tymi swietami :cry: mezowi tez nie jest wcale milo z tego powodu ale co zrobic wolnego szef nie chce dac bo nie ma kto robic i musi isc do pracy :-/ ale co prawda to prawda swiat tylko dwa dni to zleci i nawet sie nie odczuje ze swieta byly ...

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

27 mar 2013, 14:34

ale wiecie co ja to sie jakos swiat jednak mimo to nie moge doczekac bo tyle zawsze pysznosci jest na swietach ze hoho :-D moja mama bedzie piec sernika bo ja sobie tak zazyczylam i rolady z masa truskawkowa mmm pycha normalnie juz sie doczekac nie moge hihih a ja taki lasuch jestem na slodkie ze szok :ico_szoking: na poczatku ciazy to nie jadlam slodkiego a teraz to pochlaniam ich tone. dzien w dzien musze cos slodkiego zjesc bo jak nie zjem to dzien nie zaliczony :-P no i oprocz tego beda salatki i jajka same pysznosci :ico_oczko: bardzo lubie te swieta ... i cos czuje ze po nich jak pojde do gina to na wadze juz nie bedzie 2 kg do przodu tylko duzoooooo wiecej :-P

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

27 mar 2013, 14:35

Mój tylko w sob idzie na 18-2, niedziela i pon wolne i we wtorek na rano idzie na dostawę. Ale to dobrze z tym wtorkiem, bo ja na popołudnie idę do gina na 17.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

27 mar 2013, 14:49

Monika te 2 dni szybko zlecą :),
deserek na pewno by mi smakował, ja też codziennie muszę zjeść coś słodkiego,
na Święta piekę tylko sernik, kuzynka mi zrobi babkę gotowaną i starczy, na następny tydzień ja mam urodzinki i imieniny, także znów jakieś ciasto trzeba będzie upiec,

my w niedzielę rano jedziemy na śniadanko do moich rodziców, a po południu idziemy na urodziny do kuzynki córki, także cały dzień zleci, w poniedziałek do babci,
mąż teraz idzie do piątku, a potem we wtorek na nockę, także ma dłuższy weekend

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 mar 2013, 15:10

my też robimy babkę gotowaną na święta.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

27 mar 2013, 22:40


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kazde skonczone tyg. dziewczyny !!!
tibby za 25 tc jeszcze raz wielkie :ico_brawa_01:
Malgorzatka za 18 tc :ico_brawa_01:

no i nie mozna zapomniec i nie wspomniec o Was dziewczyny
anza za odliczanie :ico_brawa_01:
donatka za 100 dni ostatnie :ico_brawa_01:

shiva za 7 okienko :ico_brawa_01:
sosna za ostatnie 3 tyg. :ico_brawa_01:

A ja juz mam 3 z przodu wiec ostatnia juz prosta :-D
Skrupulatnie napisane więc kopiuję i się dołączam :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

28 mar 2013, 08:28

Jenny, brawa za skończonyy 15tc! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zobacz jak pędzisz do przodu. Super! oby tak dalej!!!!!
anza, :ico_brawa_01: za skończony 23tc!


szafę robią dziś :-) koło 11-12. Więc ja z młodym wybywam z domu żeby chłopy miały spokój. Ide odwiedzic Rossmana i kupie sobie farbę do włosów :P Może jakieś frytki w McD i po wyniki pójdę wracając do lab. i czas jakoś zleci ;-) Może łóżko jeszcze chłopaki skręcą. OBY!
W Szkole super. Omawialiśmy IV fazy porodu i co się dzieje z dzieckiem w tym czasie i jak to wygląda z jego perspektywy. Mówiliśmy o znieczuleniach i uczyliśmy się oddychac. Fajne zajęcia. Za tydzien temat o cięciu krocza i cc.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

28 mar 2013, 09:41

śpicie?

przeglądam właśnie gazetkę Rossmana i proszek LOVELA 1,8kg za niecałe 20zł! I znów promocja na produkty dla dzieci.
http://www.rossnet.pl/Promocje?nsl20130327

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

28 mar 2013, 14:41

hej dziewuszki :-)

ja juz wczoraj nie wchodzilam bo po obiedzie pojechalismy do rodzicow mojego meza na kawe i herbate i jak wrocilismy bylam strasznie zmeczona i polozylam sie spac juz o 21 razem z mezem. tesciowie zadowoleni ze ich odwiedzilismy i umowilismy sie ze do nich przyjdziemy w poniedzialek wielkanocny bo maz zaczyna nocke w ten dzien wiec w sumie caly dzien do popoludnia ma wolne potem przed praca pewnie sie chwile polozy spac i do pracy na noc. jedynie w niedziele bede siedziec sama u swoich rodzicow ale mam nadzieje ze szybko mi zleci niedziela. stopy wczoraj bardzo spuchniete mialam na wieczor ale jakos juz przywyklam troche do tego.
Wczoraj mnie tesciowa zszokowala bo pytala sie czy juz wszystko mamy dla malego kupione wiec ja na to ze jeszcze tylko wozek zostal do kupienia i ona poszla do szafki wyciagnela kase i dala na wozek i powiedziala ze to bedzie prezent od dziadkow dla malego. nie chcielismy z mezem brac tych pieniedzy bo wozek chcielismy za swoje kupic ale wcisnela nam te pieniadze i dzis idziemy jak maz wroci z pracy ogladac do sklepu wozki raz jeszcze a jak nie to ten z neta sie zamowi po swietach i juz.
A dzisiaj pobudka po 4 rano zrobilam sniadanie mezowi bo jechal na 1 zmiane potem chwile sie jeszcze polozylam i pospalam. stopy mi znowu spuchly od chodzenia po mieszkaniu a czas mi dzis tak szybko ucieka ze szok. juz niebawem maz wroci z pracy i tak do konca dnia juz zleci ze wieczor bedzie.

jenny :ico_brawa_01: za 15 tc.
anza :ico_brawa_01: za 23 tc.

tibby super ze szafa juz sie robi :-)
tez widzialam ta promocje w rossmannie i chyba tez sie skusze na male zakupy :ico_oczko: hehe mam karte to i jakis rabacik bedzie :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

28 mar 2013, 16:42

hej dziewczynki

Jakoś jak tak do was przychodze co drugi dzień szybciej mi te dni mijają nie wiem czemu hihi

U nas ok,Wy tak piszecie ile już przytyłyście,że teraz sie zważyłam i mam 10,5kg na plusie,heh to jeszcze pewnie mi sie przybierze :-) Ale co ja się będę tym martwić najwazniejsze aby moja maleńka ważyła przynajmniej te 3kg przy porodzie baardzo bym chciała :ico_sorki:
Mój mąż od wczoraj już pracuje,ale tak smutno bez niego nie umiem sobie miejsca znaleźć i w jakąś depreche popadłam przez to :ico_noniewiem: Był ze mna dzień w dzień przez 3 miesiace a teraz jestem do tej 15:30 póki co sama jak palec,dobrze,że mam wspaniałą sąsiadke to przyjdzie czy ja do niej podejde... Masakra nie wiedziałam,ze pujscie męża do pracy będę tak przezywać,przecież pracował i go nie było po 15godzin i nie pracował we Wrocławiu a teraz pracuje po 8 tylko i we Wrocławiu i tak mi cieżko,że go nie ma :ico_noniewiem:

Dziewczynki za skończone wasze tc :ico_brawa_01: Noo i plus wchodzenia co drugi dzień,że lecą wam te tygodnie masakrycznie szybko :ico_brawa_01:
Monika deser przepysznie wygląda :-D
tibby i szafa będzie rewelacja :ico_brawa_01:

Wy tak o świetach piszecie,więc ja z mężem raczej pojedziemy do teściów na święta i już bo tak zazwyczaj jest,po za tym w ten dzień jeszcze będą imieniny szwagra męża to pewnie caała rodzinka się zbiegnie,a ja nawet nie mamw co się ubrać taka słonica się zrobiłam :ico_noniewiem:
Monika wspaniały gest tesciowej,na prawde wspanialy :-)

ANZA czy ty kochana jestes poważnie psychologiem?

a co u reszty dziewczyn? jak się czujecie?
jenny za 15tc :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość