dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

01 kwie 2013, 21:48

ryba :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: co to jest za cholerstwo??? Zaraz sobie poczytam...biedactwa....U nas dzisiaj lepiej...mały już nie gorączkował...wiec tak jak myślałam jakiś wirus, przez ktory gorączkował przez dwa dni, choć jeszcze apetytu zbytnio nie miał i był jakiś markotny.

asienka to super ze urodzinki sie udały...poprosze o zdjęcia :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

a ja mam jeszcze tydzień urlopu...tak nas zasypało, ze dzisiaj dzwoniła szefowa ze jeszcze mam tydzien wolnego...wstawi mi urlop...to praca w ogrodnictwie wiec pracy zbytnio nie ma. Dla mnie super...bo bede miała czas pojeździć po komisach aby kupić spacerówke, bo koło w naszej sie połamało...i nie ma gdzie kupic zapasowego.

...alez jestem najedzona... :ico_wstydzioch: :-)

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

01 kwie 2013, 23:07

ryba o matko, biedactwa! co to za choróbska wracają do nas :ico_olaboga: zdrówka Wam życzę i sił mnóstwo!!
dzwoneczek dobrze, że choć u Was lepiej! zdjęcia będą, jak pozgrywam z aparatów, bo nasz się popsuł i niestety nie mogliśmy sobie pozwolić na kupno nowego, więc zbieram zdjęcia po gościach :ico_sorki: dobrze, że choć tydzień w domu jeszcze będziesz :ico_oczko:
...alez jestem najedzona...
oj, nawet nic nie mów :ico_wstydzioch: tak się naszykowaliśmy na roczek, a tu zostało 80% jedzenia i placków.. niby nikt nie szykował dużo, a okazało się że wszyscy najedzeni i tacy "małożerni" :ico_noniewiem:
Ja zaczęłam powoli myśleć o powrocie do pracy... szkoda że w mojej nie mam do czego wracać, do sierpnia na wychowawczym bezpłatnym jestem :ico_zly:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

03 kwie 2013, 11:48

Ale się chorób przyplątało przez te Święta :ico_placzek: a to były tylko dwa dni.
Zdrówka dla wszystkich.

U nas ok i czekamy na prawdziwą wiosnę :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

03 kwie 2013, 21:00

binius a jak urodzinki mineły??? Nic nie piszesz :ico_nienie: :ico_oczko:

ryba jak sobie radzisz z chorowitkami???A Szymuś nie załapał od rodzeństwa choroby???

asienka , binius czekamy na fotorelacje z urodzinek :-D

Powiedzcie mi jak z humorkami Waszych dzieciaczkow...bo Patryk od ponad dwoch tyg jest mega beksą, i marudą...non stop chodzi taki jakby non stop senny...cieżko go zabawić...jestem przerażona jak mama sobie da rade :ico_olaboga:

wiecie co...znow u nas sypie i sypie śnieg :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: toz od marca zaczyna sie już sezon ogrodowy...a tu już kwiecień i dowiedziałam sie od dziewczyn ze klientow ni widu nic słychu :ico_olaboga: Szok!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 kwie 2013, 20:40

hej !

U nas ok,dzieciaki juz calkiem dobrze sie maja,Zuzia dzielna jest,wszystko znosi bez marudzenia,Andrzejek sie piesci,jak to juz facet,a Szymcio raczkuje jak perszing,szybki taki skubaniec jest,ze nie sposob go upilnowac. Kombinuje jak tu wstac na nogi - a jak wstanie,to masakra - dzis zerwal firanke w pokoju dzieciakow :)

Dzwoneczek - u nas akurat z samopoczuciem jest ok,od kiedy Szymek raczkuje,zwiedza caly dom i dopiero jak jest zmeczony "na spanie",to przychodzi i tuli mi sie do kapcia :)

A co do wiosny i sniegu,to nic nie mow,my tylko w marcu wydalismy prawie 400 zl dodoatkowo na opal !!!

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

04 kwie 2013, 21:45

ryba to super... :ico_haha_02: Zuzia dziewczyna na medal!!! A faceci to ja wiem jak chorują :ico_oczko: moj Dawidek to tez jak prawdziwy facet...marudząco znosi choroby...a Patryk jeszcze gorszy :ico_noniewiem:

nam opału jeszcze starczyłoby do lata...ale to tylko dlatego ze moj mąz i moj śp. tato chyba spodziewali sie takiej dłuuuuugiej zimy, bo nigdy wcześniej nie naszykowali tyyyyle szopek drzewa!

u nas niestety znow sa dni mega marudne... :cry: jakos ostatnio dziwnie sie zachowuje Patryczek...aż sie zastanawiam czy tak małe dzieci moga miec już bóle wzrostowe? :ico_wstydzioch: :cry:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

05 kwie 2013, 22:09

hmmm,kto wie,moze byc,ze bole wzrostowe - on wczesniak,a z rozwojem idzie jak burza !

U nas ok,faktycznie wziewy Szymkowi pomogly,udalo sie wyzdrowiec bez antybiotyku. Zuzka tez juz ok,tylko Andrzejkowi dzis pediatra zmienila antybiotyk,bo mimo,ze bierze go od 4 dni,wciaz goraczkuje a osluchowo czysty,nie kaszle,tylko to gardlo takie anginowe :(

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

07 kwie 2013, 12:53

Rybka u mnie jak jr miał angine to mega tempe miał 4 dni, już chciała dr na zastrzyki antybiot zmienić ale po 4 tym dniu nastapił przełom i tempa zeszła.Czego i Wam życzę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

07 kwie 2013, 16:28

dziekuje za Gratulacje;) nadal w to nie moge uwierzyc;) teraz szukamy imon....wsumie juz wiemy ze na 100procent 1 Ksiezniczka bedzie Cecylia:) a 2 Ksiezniczka moze Wandzia(od zawsze to imie mi sie podobalo) albo mamy jeszcze Jagne i Stefanie

Ojojo Oby szymkowi szybko przeszlo Donatka....

odpukac my jak narazie zdrowi wszyscy...ja juz czekam na Wiosne Czwartowa:)

Iwcia-Biedny Szymonek...ale paskudztwo mu sie przyplatalo ta Astma...:(

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

08 kwie 2013, 21:52

brodzikowa wrzuc jakies foto z USG,jestem ciekawa tych kobitek !

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość