Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

11 kwie 2013, 18:17

Gosia, super wieści! Najważniejsze, że szyjka trzyma i że dzidzia ma się dobrze :-) Gratuluję po cichu córci :-)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

11 kwie 2013, 18:40

malgorzata super, ze dzidzia zdrowa, szyjka trzyma I gratuluje corci. ;)
tibby bardzo ladne wlosy. Super sa te spodnie. Moj ulubiony kolor. Chyba wybiore sie do h&m, bo juz zaczynam miec problem. Zaczynam sie nie miescic nawet w leginsy :shock:

A ja zrobilam sobie sok. Jablko, marchewka, pomarancza, swiezy imbir do tego pozniej zmiksowalam blenderem maliny. Podane z kilkoma kostkami lodu. Mniam.

Zapisalam dzisiaj Oliwierka na pilke nozna. Zaczyna od przyszlej soboty. Od 9 do 10 rano. Fajnie, bo sie wybiega z rana . Zreszta sport to zdrowie.

Jej mam nadzieje, ze nie bede miala zadnej rewolucjj po tym soku.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

11 kwie 2013, 18:46

mmm, soczek brzmi pysznie! ja legginsy mam póki co na gimnastykę, albo po domu noszę. Jakoś mam obsesję na pkt swoich wielkich ud :P

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

11 kwie 2013, 19:24

Dziewczyny rozmawiałam z moja kuzynka co studiuje położnictwo. przez różne szpitale się teraz przewinęła i jeżeli któraś jest z was z okolic krakowa to poleca szpital na Kopernika. Mówi że opieka rewelacyjna, pokoje super itd...

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

11 kwie 2013, 19:40

Dziewczyny super ze wizyty ok. malgorzataka fajnie byloby gdyby byla dziewczynka. coraz wiecej dziewczynek :) tibby super spodnie tylko nie wiem o jakich udach mowisz. super figurka! Monika zauwazylam ze jak u ciebie slonce to u mnie szaro i deszcz a jak u ciebie szaro to u mnie slonce.dzis u mnie od rana szaro i deszcz.... i samopoczucie kiepskie.jak zwykle chodzi o brak kasy.... :/ juz mnir to zaczyna wkurzac! Wlasnie kot mnie podeptal i wycisnal mi z cycka siare... hehehehe

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

11 kwie 2013, 20:40

anade, u nas też kiepsko z kasą. Sama nie wiem jak dawaliśmy radę wcześniej. Na szczęście to minęło i jest ciutek lepiej. Ale teraz ten remont... kasę je jak dziecko. wiecznie coś trzeba dokupic.

spokojnej nocy! Do jutra

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

11 kwie 2013, 20:54

hej,hej

od dwóch dni nie włanczałam laptopa tylko was podczytywałam w łózku na telefonie,ale tam sie tak pisze kiepsko,że wolałam tylko was czytać :ico_noniewiem: u nas chyba ok,jak zwykle ciężko,skórcze są teraz to już mi cały brzuch twardnieje nie tylko dół,ale to na końcówce chyba normalne,nie wiem :ico_noniewiem: no i juz mi się nic nie chce kompletnie,tylko bym leżała najchętniej po mału mam dość byc w ciąży :ico_sorki:

dziewczynki za wszystkie wasze udane wizyty u lekarzy :ico_brawa_01: za wszystkie skończone tc :ico_brawa_01: wspaniale bardzo się ciesze :-D

Tibby ślicznie ci w tych włoskach,naprawde slicznie :-) a brzuś noooo :ico_brawa_01: pępuszek nie wyszedł okrąglutki śliczny :-)
Małgorzatka po woli gratuluję córeczki,ale jeszzce nie wpisuje na pierwsza stronę co byś była pewna :ico_oczko:
Monika Masz siłe kobieto Tyle rzeczy jeszcze robić :ico_sorki: :-D bo ja wysiadam :ico_noniewiem: A mój mąż też teraz na nocki chodzi,przerąbane normalnie :ico_noniewiem:
jennyNajważniejsze,ze wszystko u Ciebie ok :-)
Donatka wow to dużo większego nie mam w brzuszku bo ja mam jakoś 99/100cm :ico_noniewiem:
anade ten brak kasy juz mnie przerasta,mój mąż tez już w jakąś depresje po mału wchodzi a ja nie wiem jak mu teraz pomóc :ico_noniewiem:

Komus pewnie nie odpisałam to najmocniej przepraszam :ico_sorki:

Sosna dopisany synuś :ico_oczko:
aaaa Tibby oczywiście,że chce z wam zostać jak najdłużej kochana,polubiałam was bardzo i mimo,ze teraz tak zadko do was zaglądam to i tak nie opuszcze i mam nadzieje być nadal z wami jak sie wszystkie nasze maleństwa urodzą i nadal i nadal bo jestescie wszystkie super babeczki :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

11 kwie 2013, 21:08

Ja poprasowalam ubranka malego ostatnie pranie co prawda nie wszystki bo wszystko nie wyschlo a jak wyschlo to ja juz zlozylam deske i juz nie prasowalam ... troche sie jak zwykle ostalam przy zelazku i stopy jak balony juz nie jedna prawa tylko OBIE :ico_placzek: potem mi jakies dziwne cieplo buchalo i poty mnie oblewaly jak skonczylam prasowac i sie polozylam na chwile zeby te stopy odpoczely.
popoludniu zjadlam prawie caly litr lodow czekoladowo-waniliowych :ico_wstydzioch: ale mi smakowaly :-D zaraz sie chyba poloze spac bo jestem padnieta :ico_noniewiem:

tibby super ze wszystko Ok. na wizycie i ze paciorkowca nie masz :ico_brawa_01:
fryzurka, spodnie i brzuszek SUPER!!!

donatka to tez spory masz juz brzuszek :-D

Malgorzatka rowniez super ze i u Ciebie wszystko dobrze na wizycie :-) czekamy na potwierdzenie plci ale juz po cichu gratuluje corci :ico_brawa_01:

ziolo mmm pyszny sok ale mi smaka narobilas :ico_wstydzioch:

anade chyba jak kazdy narzeka na brak kasy :-/ u nas tez sie nie przelewa ale jakos trzeba sobie radzic a przynajmniej probowac zyc skromnie w miare mozliwosci i jakos to wtedy jest. glowa do gory nie tylko Ciebie dotyka ten problem. miejmy nadzieje ze kiedys moze nastana takie czasy ze bedzie lepiej.

misia ja juz tez czasem ma takie mysli ze juz mogla by sie ta ciaza skonczyc bo tez juz nieraz mam dosc bo coraz bardziej ciezko jest :ico_noniewiem: nawet w codziennych rzeczach ledwo daje rade :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

11 kwie 2013, 22:21

Monika ja to jak bylam z Oli w ciazy to wszystko prasowalam na siedzaco. Obnizylam deske do prasowania I bylo ok. Teraz tez pewnie bede tak prasowac. Ja to dopiero w czerwcu wezme sie za prasowanie.

A ja czuje sie kiepsko. Brzuch twardy jak kamien w dodatku boli. Nie mam pojecia dlaczego.

Spokojnej nocy dziewczyny

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

12 kwie 2013, 09:02

witam

u nas pada i pada, a chciałam wyskoczyć na zakupy, no nic może przestanie :ico_noniewiem: ,

stawiam za 28 tc :-D :ico_tort: :ico_tort:

ziolo jak tam brzuszek?? mi ostatnio też twardnieje, a wczoraj to mnie strasznie kuło w piersiach, taki dziwny ból, owinęłam się kocem , poleżałam i przeszło,
Monkia dużo Ci nie zostało, dasz radę :ico_sorki: , a z tymi lodami to zaszalałaś :-D ,

Miłego dnia :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość