Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

04 kwie 2013, 11:31

Hej!

Nie potrafię sobie dziś znaleźć miejsca :ico_noniewiem: Bartuś dziś pojechał do kliniki, czekam na wieści od nich.
Jutro zabieg :ico_olaboga:

Antosia zaczyna powoli pełzać do tyłu :ico_brawa_01:

Pa

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

04 kwie 2013, 16:30

Ja tylko jeszcze na chwilkę ...

Antosia dzis ma przelomowy dzień. Stale przekręca sie z brzucha na plecy i odwrotnie. A jak jakaś zabawka leży z jej boku na wysokośći pupy to skręca całe ciałko i chce to dosięgnąć. Spryciula mała, taka żywa jest :)) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Jesienne dzieciczki 2012

05 kwie 2013, 14:08

hej :)

KASIA:)
Obrazek

meggi_24 moja Kasia sie nie chce przekrecac :( moze niedlugo zacznie bo powoli probuje:P

ale chlapa u mnie na maxa :P

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Jesienne dzieciczki 2012

05 kwie 2013, 14:10

Jak tam Bartuś???? Antosia juz pełza a moja to leniuszek jakis:P

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

05 kwie 2013, 21:32

Witajcie!!

Ja jak dziś wyszłam z domu po 9, to o 20:30 wróciłam. Bartuś po zabiegu dobrze. Siedziałam dziś u niego po zabiegu. Biedaczkowi z głodu trzęsły się rączki a jeść mógł dopiero po 16 i to tylko chleb. Ale wszystko się udało i to się liczy. :ico_sorki: :ico_sorki:

Antosia była przez ten czas z moją mamą i stale płakała i nic nie chciała jeść. Ja pozostawiałam zupki, deserki, kaszkę, herbatkę i dwie buteleczki mleka (110 i 140) i wypiła tylko 110 i to na dwa razy. Moja mam nie wiedziała co ma z nią robić, na koniec dała jej czopka Viburkol i zasnęła na 2 godz.
Jak tylko weszłam do domu to Tosia uśmiech od ucha do ucha i cała szczęśliwa że już jestem. Mama mówi że całkiem inne dziecko jak tylko przyszłam. :ico_olaboga: I jak mam wrócić do pracy jak ona taka jest? :ico_olaboga:

Kasia bardzo śliczną dziewuszką jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Antosia dziś się zaparła nóżkami o moje nogi i stanęła jak do raczkowania i zaczęła się kiwać w tył i przód jak do raczkowania :ico_noniewiem: Mam wrażenie że idzie jej to jakoś szybciej niż Bartusiowi :ico_wstydzioch:

Słodkich snów :ico_papa:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

08 kwie 2013, 08:31

Mamy ząbek!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

10 kwie 2013, 13:33

Witajcie

Dzisiaj moje chłopaki strasznie marudne-wychodziliśmy z domu z płaczem i wracaliśmy z podwórka z płaczem. :ico_sorki:
Paweł cały czas rączki w buzi to pewnie przez ząbki.
My dalej sie rehabilitujemy i jest mała poprawa. :-)
Powoli na dworze robi sie cieplej, ja juz chcę więcej wiosny bo mi ta zima strasznie zbrzydła. :ico_zly:
Na podwórku mamy jeszcze dwu-trzy metrowe górki sniegu i Szymek ma z tego powodu frajde i zjeżdza sobie na pupie. Jemu chyba zima się jeszcze nie znudziła, bo na podwórku zawsze bierze łopatke i przerzuca śnieg z kupki na kupkę. :-)
Mamy ząbek!!!
No to super. Gratulacje!!!! :ico_brawa_01:
wszystko się udało i to się liczy.
To cale szczeście. A jak on się teraz miewa?
I jak mam wrócić do pracy jak ona taka jest?
oj nie będzie łatwo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

11 kwie 2013, 14:47

My dzisiaj byliśmy u ortopedy.
U Pawełka z bioderkami wszystko w porządku i następna kontrola jak będzie chodził.
U Szymona dalej wkładki i kolejna kontrola jak skończy 3 lata.
Jak dzisiaj byłam z nimi dwoma to byłam mokra w tej przychodni a miałam nawet męża siostrę do pomocy. :ico_sorki:
jak później pojechalismy na skwerek to Szymek wszedł do fontanny i nie mozna było go stamtąd wyciagnąć.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

12 kwie 2013, 11:05

Witajcie!!

Wczoraj napisałam posta i mi go wcieło :ico_zly:

Kochane stawiam torcik na Antosi 6 miesięcy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Bartuś 10. miała urodzinki juz piąte i też stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Bartuś ostatnio szaleje na punkcie Angry Birds, stale tylko gra. Także zrobiłam mu tort i szczęka mu opadła. Pracy było przyni bardzo dużo, ale efekt końcowy super!

U nas wczoraj byla taka piękna pogoda, a dziś mży. Ja juz chce słońca cały czas :ico_sorki: :ico_sorki:
jak później pojechalismy na skwerek to Szymek wszedł do fontanny i nie mozna było go stamtąd wyciagnąć.
Fajny jest ten Twój Szymuś. Jakbym widziała Bartka kilka lat wstecz :-D Wyrośnie z tego :ico_haha_01:
Dzisiaj moje chłopaki strasznie marudne-wychodziliśmy z domu z płaczem i wracaliśmy z podwórka z płaczem. :ico_sorki:
Paweł cały czas rączki w buzi to pewnie przez ząbki.
Antosia tez przez kilka ostatnich dni wielka maruda z niej.
To cale szczeście. A jak on się teraz miewa?
Po operacji dobrze. Nie może biegać, szaleć i nic podnosić, a z Bartka temperamentem jest to trudne. Tylko go upominamy, a on i tak robi swoje :ico_olaboga:

Miłego dnia :ico_papa:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

12 kwie 2013, 21:50

Wszystkiego najlepszego dla Antosi i Bartusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Torcik super. Zdolna jesteś. :ico_brawa_01:
Jakbym widziała Bartka kilka lat wstecz Wyrośnie z tego
pocieszające :-)

Dzisiaj byłam z Pawełkiem u pediatry, aby oceniła jego rozwój.
Rehabilitacji ciąg dalszy pocieszające, że jest poprawa.
Mały waży 7600.
Ustaliłam z pediatra że da mi zwolnienie od 6 maja.
Ciekawe co na to powiedzą w pracy. :ico_sorki:
Niestety muszę z nim ćwiczyć, a jak wrócę do pracy to nie będę miała możliwości.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość