Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

Re: Jesienne dzieciczki 2012

13 kwie 2013, 08:54

jej mnie też szczęka opadła na widok tortu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Napisz jak zrobiłaś te kolorowe warstwy i w ogóle ja Ty TO CUDO zrobiłaś?

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

13 kwie 2013, 17:27

Witam!

Antosia od dziś zsuwa w spacerówce. W gondoli się juz nie mieściła :ico_noniewiem:

Dziś byliśmy na spacerku i całkiem dobrze zniosła podróż na pół leżąco :)) Na początku marudziła ( przy zapinaniu pasów) ale potem patrzała się na wszystko dookoła i na koniec zasnęła. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

SYlwia super z tym zwolnieniem. Mi by się też przydało, ale wole nie ryzykować w pracy :ico_olaboga:
jej mnie też szczęka opadła na widok tortu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Laupina
nie przesadzaj, nie był perfekcyjnie zrobiony, na koniec juz kladlam po kolei na niego postacie żeby było :-D Tu masz namiary na szczegółowy przepis. Jest to tort tęczowy i używałam barwników w żelu. Postacie zrobilam z marcepanu, też je barwiłam. Wcześniej zrobiłam sobie szablony tych ptaków :ico_haha_01:
http://www.mojewypieki.com/przepis/tecz ... inbow-cake
Dzisiaj byłam z Pawełkiem u pediatry, aby oceniła jego rozwój.
Rehabilitacji ciąg dalszy pocieszające, że jest poprawa.
Ważne że jest poprawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Idziemy za tydzień na roczek i kupiliśmy rowerek trzykołowy
Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Jesienne dzieciczki 2012

13 kwie 2013, 20:24

meggi nasza Martynka dostała taki sam rowerek i jest naprawdę superowy :) Także prezencik super :)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

13 kwie 2013, 21:05

Mad. właśnie się miałam Ciebie pytać czy jesteście zadowoleni, bo mi się wydawało że Martynka na takim śmiga :ico_haha_02: Ale jak piszesz że jest super to mnie cieszy. Jak sie sprawdzi, to chcemy później dla Tosi taki kupić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

15 kwie 2013, 22:34

Hejka!

A tu znowu tak pustawo... :ico_placzek: :ico_placzek:

U nas dziś przepiękna pogoda, i całe popołudnie byliśmy na działce u moich rodziców. Dzieciaki dotlenione i już śpią od godz, a tak normalnie to zasypiały po 22 :ico_nienie:

Jestem taka wkurzona. Poszły nam hamulc3 w aucie i 1000 zł naprawa :ico_zly: :ico_zly: jak pech to pech :ico_placzek: :ico_placzek:

Antosia od dwóch dni bardzo źle śpi. Stale w nocy płacze, ale stawiam na zęby. Dziś rano dałam jej pedicetamol o 7 i zasnęła i wstała dopiero o 9:30. Potem zasnęła o 12 i wstała o 15. Także w dzień ładnie śpi, a w nocy płacz :ico_olaboga:

Miłego wieczoru i słodkich snów :ico_papa:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

18 kwie 2013, 11:21

Witajcie!

We wtorek bylam z dzieciakami na szczepieniu. Antosia ma już 76 cm i waży 9000 kg :ico_szoking: :ico_szoking: Ona rośnie jak na drożdżach, a głównie tylko mleczko moje i mało kiedy się zdąży że zje cały słoiczek :ico_haha_01: Chyba mam w mleku sterydy :-D

U nas od kilku dni piękna pogoda i korzystamy ze spacerków :ico_brawa_01: Wczoraj Antosię ubrałam w body, bluzę i leginsy i była cała cieplutka. Do torby oczywiście ubranka cieplejsze, ale nie były potrzebne :)) Tosia ślicznie śpi na dworze, chyba pasuje jej te ciepełko.

Teraz tylko czekamy z Bartusiem kiedy mała wstanie i mykamy na dwór i małe zakupki na obiad, może zahaczymy o plac zabaw. Powiem Wam że ciężko mi tak z dwójka dzieci o niebo łatwiej jak Bartuś chodzi do przedszkola. Od poniedziałku już zaczyna normalnie chodzić.

Miłego dnia :ico_papa:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

Re: Jesienne dzieciczki 2012

19 kwie 2013, 21:42

W końcu jestem

My tez dużo czasu spędzamy na dworze.
Dzisiaj na podwórku rozpuścił się ostatni śnieg.
Wczoraj Szymek jeszcze przerzucał resztki śniegu łopatką. :-)
Jemu chyba zima się nie znudziła.
Dzisiaj zawiozłam Szymona na weekend do moich rodziców i mam luzy. :-)
Antosia ma już 76 cm i waży 9000 kg
OOOOOOOOOOOO pięknie :ico_brawa_01:
Chyba mam w mleku sterydy
niewykluczone :-)
Powiem Wam że ciężko mi tak z dwójka dzieci o niebo łatwiej jak Bartuś chodzi do przedszkola.
Oj wiem coś na ten temat.
Zastanawiam się, by poszukać sobie kogoś na parę godzin do pomocy, bo ledwo już wyrabiam.

Dobrej nocki

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

24 kwie 2013, 13:02

I ja się melduję, że żyję :ico_haha_01:

My tez każdą wolna chwilę spędzamy na dworze. To spacery, place zabaw. Ja chyba Antosia przechwaliłam :ico_olaboga: ładnie siedziała w wózku i nawet super spała, to od dwóch dni stale jęczy. Najlepiej na rękach. :ico_olaboga: Ja już jestem tak umęczona. Ona tylko jest spokojna u mnie, a jak mnie nie widzi to w bek. Chyba jej się przebija druga jedynka na dole, bo marudna jest.

Byliśmy w sobotę na roczku u chrześniaka mojego męża ( syn mojego brata). I powiem wam że mi szczęka opadła jeżeli chodzi o prezenty. My kupiliśmy ten rowerek co wam pisałam i dokupiliśmy klocki Duplo Obrazek i myślałam że będzie ok. W sumie za wszystko daliśmy ok 230 zł. A mały dostał od dziadków po 500 zł a od jednej cioci 300 zł. W sumie zebrali grubo ponad 2000 :ico_szoking: My mieliśmy tyle na chrzciny :ico_noniewiem: Nie wiedziałam że na roczek daje się takie sumy :ico_szoking: Mój brat jest do Bartka chrzestnym i dał mu komplet ubrań z 5-10-15. A jak to u Was jest? Też takie prezenty robicie?? Bo nam sie teraz troche głupio zrobiło, że chrzestny i w sumie dał najmniej, ale za to ma pamiątkę po nas :-D
Dzisiaj na podwórku rozpuścił się ostatni śnieg.
uparty ten wasz śnieg :-D
Dzisiaj zawiozłam Szymona na weekend do moich rodziców i mam luzy. :-)
Ja mi się marzy taki week. :ico_puknij: ale nie ma szans :ico_sorki:

Antosia szykuje się do aczkowania. Zaczyna stac na rączkach i nóżkach i się kołysze w przód i tył. Nie wie że trzeba ruszyć kończynami :-D

Miłego dnia!!
:ico_brawa:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

24 kwie 2013, 13:11

A zapomniałam dopisać. Jak wasze maleństwa z jedzeniem?
Bo Antosia to tylko ładnie je kaszki. Kupuję jej z BoboVity o smaku waniliowy i dodaję zawsze kilka łyżek deserku. Deserki też ładnie zjada, ale bardzo rzadko zdarza się że zje cały. Natomiast zupki to u nas porażka czy ze słoiczka czy to ja jej ugotuję, kilka łyżek i odwraca głowę i zaciska usta. Nie wiem jak mam ją przekonać. Jestem konsekwentna i codziennie jej daję, ale jak na razie nie ma postępu :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Jesienne dzieciczki 2012

24 kwie 2013, 13:35

Jak dla mnie na roczek i tak bardzo dużo daliście :) U nas raczej skromniej wszystko.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość