Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 09:52

Leona - ja wtedy mialam do szpitala 7 min drogi i teraz szpital mam na widoku ze swojego okna :-D i tez bede czekala do oporu... no chyba ze wody szybciej odejda :ico_oczko:

Ja z Adaskiejm teez tak mialam ze do 7 miesiaca byla dziewczynka a w 8 mi mowi ze to chlopak :ico_noniewiem: ja plakalam a maz skakal z radosci jak malpa przy tym lekarzu :ico_puknij: wstyd jak stad do Maroko :ico_haha_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 10:12

Aa ato tez pewnie bym czekala do samego konca :ico_haha_01:

Ja na porodowke dojechalam juz bez szyjki(wsumie dzien wczesniej upoloznej jej juz prawie nie bylo) no i5cm rozwarcia
W samochodzie cicho siedzialam i nic mezowi nie mowilam ze skurcze co dwie min sa :ico_haha_01:


Co do plci, to ja w 15tc poznalam, odrazu bylo widac ze to chlopak
Teraz bede miala usg po 19tc i mam nadzieje ze poznam plec bo taka ciekawa jestem :-D

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 10:20

Kamilo ach Ci nasi mężczyźni, mój M pewnie tak samo by zareagował. Czyli różowe ciuszki i sukieneczki najlepiej po porodzie kupić :-D

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 10:25

Leona ja mam wizyte 10 maja i to bedzie 15 tydz i mam nadzieje ze uda sie podpatrzec kto w brzuszku mieszka :ico_sorki: az mnie skreca z ciekawosci...

spinka - mojemu Adasiowi ja odrazu tlumacze ze jak dzidzius bedzie to jego musze kochac przytulac calowac ale tez dzidziusia i odrazu mowie ze bede miala mniej czasu i ze troche bedzie musial tez z tatusiem sie bawic i jego wiecej prosic o pomoc bo jak narazie to on ciagle na mnie wisi... i on tak mysli mysli i ostatnio mowi ze to bedzie jego kochany dzidzius :ico_noniewiem: miejmy nadzieje hehehe ale przybiegl ostatnio do nas zabral swoj kocyk ulubiony i mowi musze wziac swoj kocyk zeby dzidzius wiedzial ze to moj :ico_noniewiem: hmmm wydaje mi sie ze czuje zagrozenie :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 10:31

Marcel jeszcze z maly zeby mu cokolwiek tlumaczyc, wie ze bedzie dzidzius
Jedyne co mi teraz pozostaje to kochac go do bolu i oswajac po prostu z mysla ze bedzie dziecko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 11:21

Leona po tym zdjeciu malego wydawalo mi sie ze on ma okolo 4-5 lat... duzy chlopczyk :-D

Ja od 19.04 do 24.04 codziennie mam urodziny w rodzinie i siedze na telefonie heheh

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 14:19

Hej!
Miło poczytać o porodach, ale mina razie ani w głowie myśleć o tym. W końcu moja Panna raczyła częściej dawać o sobie znać, ale i tak leniuszek mały.

Betina dziewczynka to żaden kłopot ja nie wyobrażam sobie jak to jest z chłopcem, to dla mnie niepojęte - no ale mam nie mieć tego problemu - chociaż po cichu liczę, że w piątek na wizycie gin powie że siusiak jest jednak, ale nikłe szanse :ico_oczko:

Kamilka nie ma to jak z marszu na porodówkę wejść ja leżałam 2 tygodnie na patologii i tak jak leżysz to wszystko Ci mija skurcze giną, a jeszcze u nas w szpitalu to nie można z oddziału nawet na kawę wyjść więc jak w więzieniu siedzisz :ico_placzek:

Leona u nas miał być Julek a jak dziewczynka to Lena albo Pola A chciał Lenę, ale jak urodziła się to już nic do gadania nie miał. Ja mam u siebie w grupie Amelkę, ale taka trochę ciapowata no ale kiedyś bardzo chciałam :-) Teraz dla chłopca imię wybrane a z dziewczynką chyba Milena ale nie jestem pewna jeszcze.

Edulita gdzie Ty jesteś, utknęłaś na balkonie? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 15:48

Hej
Ja wekend miałm bardzo miły gości pełna chata i jakoś szybko i miło mi minoł czas :-)
Podczytałam dziś o czym piszecie i mnie cofneło bo dla mnie 1 poród to bajka 15 min i po sprawie :ico_brawa_01: drugi wspominam żle jeszcze rok czasu mi się śniła ta masakra i zrywałam się z płaczem w nocy - teraz nie ma dnia abym nie myślała o tym porodzie który mnie czeka i cały czas boje się aby nie był za wcześnie :ico_noniewiem: Marcin m mówi abym o tym teraz nie myślała ale to silniejsze ode mnie
Piszecie o tym czy chłopczyk czy dziewczynka i mimo iż mam dwie panienki w domu to mi wszystko jedno czekam tylko aby zdrowe się urodziło i naprawdę mimo iż wszyscy myślą że chciałabym chłopaka to nie myśle o tym jaka p,łeć i nie mam rzadnych przeczuć 2 maja się dowiemy - tak myślę

Pochwale wam się znou moją córcią dziś zdobyła 3 miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym - właśnie czekam na powrót do domu mojej artystki z dyplomem :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 15:53

Ale moja intuicja od początku mówiła, że w brzuchu jest dziewczynka.
nie tylko ty tak myślałaś. W tej ciąży większość dziewczyn obstawiało że będzie u ciebie córcia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

22 kwie 2013, 15:56

Edulita to Twoja córeczka bardzo zdolna :ico_brawa_01:
Dziewczyny pewnie będziecie wiedzieć, czy take ciągnięcie wokół pępka jest normalne na 19 tc, jeśli zdarza się co jakiś czas?w sumie to jestem w szoku, że macica już właśnie jest na wysokości pępka.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość