Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

25 kwie 2013, 06:32

Dzień Dobry.
Moniko Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzinek :ico_prezent:
Tibby super brzuszek.
Misiu porozmawiam z lekarzem to dużo zależy od wizyty co tam wyjdzie w badaniach.
Małgosiu czekam na relacje z wizyty mam nadzieję, że poznasz płeć.
Anade tak jak dziewczyny pisały dostaniesz antybiotyk podczas porodu, więc spokojnie.
Stawiam :ico_tort: za skończony 19 tc. U mnie nocka minęła spokojnie, nawet żołądek nie bolał :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

25 kwie 2013, 08:36

witam :)

Monika wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: ,

jenny za 19 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

25 kwie 2013, 08:42

Najpierw do Moniki, bo ma dziś pierwszenstwo:

Najlepszego! Pisałam na fb, ale się powtórzę: szybkiego PLUM! Spokojnej omprezeki, a już po jej zakończeniu możesz rodzic Patryczka :-D będziecie swiętowac razem ;-) buziaki :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

jenny, ślicznie ci te tygodnie lecą! już 19 za tobą! Od jutra już 20! Połowa! nerwowa połowa, ale im dalej, tym będziesz spokojniejsza mam nadzieję. :ico_sorki:

Gosia, kciuczę za wizytę i żeby córeczka była córeczką ;-)


My dziś zaczynamy 30tc!!!! :-D :-D :-D :-D

Jakoś pochmurnie od rana. Szkoda. :ico_noniewiem:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: wiosna-lato 2013

25 kwie 2013, 10:00

Hej witam sie i ja:-) Nie mam czasu was podczytać ale pużniej napewno nadrobie. Ja musze sie pochwalić że wczoraj zaczełam zakupy dla Basi kupiłam otulacz do ciała dla noworodka i rożek w kształcie kwiata. Dzisiaj biore sie za zamawianie koszuli do szpitala i zamawiam paczke w aptece u mojego brata żeby mi taka wyprawkę przygotował.
Potem wpadne bo dzisij czeka mnie pracowity dzień.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

25 kwie 2013, 10:12

Witam Was kochane!

stawiam dzis ogromnego torcika na moje 25 urodziny [hehe cwierc wieku juz za mna ;) ]

Prosze to dla Was :-)

Obrazek

Dziekuje bardzo za zyczenia :ico_buziaczki_big:

anade mi wyszlo ze mam paciorkowca :-/ ale dostane antybiotyk dozylnie przed porodem i mam nadzieje ze maluszek bedzie zdrowy. wszystko w rekach teraz lekarzy zeby o to zadbali. takze bedzie dobrze zarowno u mnie ja i u Ciebie wierze w to :ico_oczko:

tibby :ico_brawa_01: za rozpoczety 30 tc :ico_brawa_01: jejjjj jeszcze 10 tyg. albo i mniej i Tomcio bedzie na swiecie :-D

jenny :ico_brawa_01: za 19 tydz. jeszcze tydzien i polowinki :ico_brawa_01:

Malgorzatka kciuki za wizyte ! przynies same dobre wiesci :-)

u mnie dzis od rana jakis leniwy dzien.maz w pracy 1 zmiane ma. ja troszke szykuje sie na imprezke ale jakos dzis nie wiem czemu nie mam zbytnio nastroju bo noc tak sobie przespalam w ogole od wtorku zle spie :cry: w nosie zatyka przez suche powietrze, dopada mnie od czasu do czasu jakies goraco... brzuch przeszkadza :-/ ehhh juz mi na prawde jest ciezko :cry: ale niech maly wytrzyma do maja i moze robic PLUM :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

25 kwie 2013, 10:23

Monika wszystkiego najlepszego :ico_prezent: szybkiego I bezbolesnego porodu, duzo radosci I pociechy z Patryczka ;)

Ja nie spalam niestety za dobrze w nocy. Sto razy sie budzilam.
Dzisiaj wybieram sie z Oli na basen

Milego dnia

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

25 kwie 2013, 12:01

hej hej

ja Was podczytuję tak co jakiś czas ale przez to chorowanie to nie miałam weny na pisanie :ico_zly:
teraz Iga na antybiotyku, podobno ma takie migdały duże że jej się stykają ze sobą :ico_szoking: więc czeka nas wizyta u laryngologa jeszcze...

stawiam :ico_tort: za mój 27 tydz. i nawet nie wiem kiedy 7 kwiatek mi zakwitł :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D

Monika :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: z okazji urodzin! wszystkiego dobrego :)

Jenny za 19 tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja dziś też mam wizytę u gin i mam nadzieję że wszytko dobrze będzie bo po tym tygodniu dzikiego kaszlu i kataru to cała obolała byłam i mam nadzieję że nie wpłynęło to na szyjkę jakoś (to napinanie moje)...

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

25 kwie 2013, 12:14

u nas tez pochmurno i chłodno, pomyłam podłogi, ogarnęłam kuchnię, chyba się położę, choć muszę jeszcze zrobić pierogi z serem,

anza zdrówka dla córuni :ico_sorki: ,
brawa za 27tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
daj znać po wizycie :ico_sorki: :ico_sorki:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: wiosna-lato 2013

25 kwie 2013, 12:26

:ico_prezent: Monika 100 lat :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
A ja dzisij miałm miłe zdarzenie, podeszłam do lady w urzędzie pani zeną rozmawia poczym wychodzi i mówi ojejku jest pani wciaży wogóle nic po pani nie widać tak ładnie pani wygląda :-D było mi miło bo ja z 20 kg przytyłam i czuje się jak smok ale cóż urok osobisty pozostał :-)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

Re: wiosna-lato 2013

25 kwie 2013, 12:50

Monika sto lat :ico_tort:


dziewczyny nie bojcie sie tego paciorkowca, bo wazne, ze wiecie, ze go macie! w sumie to kazdy go ma ale jak przejdzie do pochwy to wtedy jest niebezpieczny(podczas porodu przy przechodzeniu przez kanal), ale ZAWSZE daja antybiotyk przed porodem i dziecko jest ochronione:) wazne, ze wiecie!!! i bedzie na czerwono napisane na waszej karcie GBS+ i pierwsze co dostaniecie na porodowej to antybiotyczek w wenflonik;P
pisalam juz, ze co ktoras kobieta go ma!

misia przy cesarce to akurat nie tak wazny ten GBS bo dzieciak inna droga Ci wyskoczy;P

ziolo bo opieka w UK w trakcie ciazy jest do bani! niestety!


mi przeszlo troche przeziebienie juz-w sensie kaszel-katar zostal, mlody po chorobie dzis poszedl do przedszkola i na jakas wycieczke pojechali do lazienek:)

a co do planu to jasne zrobcie tylko nie nastawiajcie sie ze bedzie akurat tak czy tak, bo to roznie wychodzi w praktyce! w PL w basenie nie bedziecie rodzic, znieczulenie to w trakcie sie mozna zdecydowac, dziecko MUSZA polozyc po porodzie na piersi na 2 h no chyba ze cos pediatra sie czepi itd. jedyne na co macie wplyw tak juz teraz to to czy chcecie studentow czy nie:) ja nie chce mimo, ze sama nim jestem:) zreszta zawsze mozna wszystko w trakcie powiedziec-mowy Wam nie odejmie, a podczas porodu wiele pogladow sie zmienia;P

a moja macica juz taka wielka, ze uciska mi te wszystkie zylki i znowu przyplatali sie sie "koledzy" zreszta jak i w 1-wszej ciazy! ma ktoras ten problem i smaruje czyms?

pozdrawiam:)
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2013, 12:57 przez Mróweczka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość