asia m
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 04 maja 2010, 15:32

08 sie 2011, 19:56

ja różnie, zależy co kupuję - książki, płyty - w empiku, ciuchy przeważnie w cubusie albo w marks&spencer, jakieś gadżety to już zależy, co mi w oko wpadnie... ale w sumie to najczęściej kupuję w internecie. np. z okazji rocznicy kupiłam mu prezent "dla siebie", czyli mega seksowną bieliznę (obsessive - Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę) i grę erotyczną - i dzięki temu rocznica była niesamowita :D a on stwierdził, że takie prezenty może dostawać zawsze ;)
Ostatnio zmieniony 08 sie 2011, 20:01 przez asia m, łącznie zmieniany 1 raz.

motyl28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 10 sie 2011, 08:00

10 sie 2011, 13:10

Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę są super zabawne boxerki
Ostatnio zmieniony 10 sie 2011, 20:30 przez motyl28, łącznie zmieniany 1 raz.

PachnijPL
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 12 lut 2013, 15:39

Re: Gdzie najczęściej kupujecie prezenty dla swoich mężczyzn

12 lut 2013, 17:11

Zdecydowanie polecam sklepy internetowe. Tam często można znaleźć produkty niedostępne już w zwykłych sklepach. Ale także natrafić na fajne zniżki i promocję. Zdecydowanie polecam zakupy w sklepach internetowych. Nie dość, że wygodniej to jeszcze korzystniej.

Hania456
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2013, 17:35

Re: Gdzie najczęściej kupujecie prezenty dla swoich mężczyzn

23 kwie 2013, 16:13

Ja właśnie ostatnio zaczęłam korzystać z usług sklepów internetowych. Nie dość, że wygodniej, to jeszcze przeważnie dużo taniej. Można także dostać produkty, które są niedostępne w sklepach, jak na przykład kosmetyki zachodnich producentów. Ostatnie prezenty na imieniny męża robiłam na stronie http://www.sigmaskin.pl/ , bo spodobały mu się kosmetyki tej marki.

marthy
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 21 lut 2013, 00:35

Re: Gdzie najczęściej kupujecie prezenty dla swoich mężczyzn

25 kwie 2013, 14:54

Ostatnio Mojemu kupiłam balsam po goleniu firmy L'occitane, bo on wiecznie ma problem ze skorą i przez to nie znosi się golić. Ja znowu nie lubię go zarośniętego ;-) A tak serio, to balsam sprawdza się w 100% i Misiek jest zadowolony, bo działa kojąco na podrażnienia i szybciutko się wchłania. A poza tym jest to produkt ekologiczny. Polecam go serdecznie dla troskliwych Pań, które lubią rozpieszczać swoich dużych chłopców ;-) Tu macie jego opis: http://pl.loccitane.com/balsam-po-golen ... ,45197.htm

beme
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 kwie 2013, 15:44

Re: Gdzie najczęściej kupujecie prezenty dla swoich mężczyzn

27 kwie 2013, 16:25

Mój ukochany ma taki i jest zadowolony, może to dzieło przypadku ale on ma takie problemy jest takim mega alergikiem że nie będziemy sprawdzać...:D

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Gdzie najczęściej kupujecie prezenty dla swoich mężczyzn

29 maja 2013, 14:31

Nie mam jednego, ulubionego sklepu w którym kupuje prezenty dla mojego mężczyzny. Prezenty za każdym się różnią, wiec kupuje je w różnych sklepach:)

edila
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 cze 2013, 10:56

Re: Gdzie najczęściej kupujecie prezenty dla swoich mężczyzn

12 cze 2013, 11:08

U mnie wygląda to tak:
Książki - Matras, ewentualnie Empik,
Płyty - Empik,
Ubrania - na prezenty raczej nie kupuję ubrań,
Gadżety - Flo lub ostatnio coraz częściej w Tigerze :)

Awatar użytkownika
marta19
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 11 sty 2013, 10:55

Re: Gdzie najczęściej kupujecie prezenty dla swoich mężczyzn

18 cze 2013, 10:28

Allegro wcale nie jest już najtańsze. Kiedyś było teraz uważam, że wielu innych miejscach w sieci można znaleźć tańsze produkty. Osobiście uważam, że z Allegro jest jak z Biedronką. Kiedyś Biedronka też była wyraźnie tańsza od innych dyskontów i marketów. Teraz tej różnicy nie widzę. Owszem na allegro można jeszcze kupić określone produkty w niskich cenach, np.: zapachy i inne kosmetyki avon, które sprzedawane są z minimalną marżą przed dużych sprzedawców, którzy mają spore upusty przy zakupach w avon. Jednak wiele produktów znalazłam w innych sklepach internetowych taniej niż na allegro. Do tego co jakiś czas jak kupowałam na allegro trafił mi się jakiś oszust, co nie wysłał towaru lub czekałam na niego tygodnie. Jak na razie w żadnym sklepie internetowym nie miałam takiego problemu.

Prezenty najczęściej kupuję w sieci i galeriach handlowych. Jeśli ma to być ciuch, to tylko w galeriach bo muszę go najpierw zobaczyć i dotknąć ;-) Jeśli zapach, to tylko w sieci. Mam swoje ulubione, wiem też jakie zapachy lubi mój facet i w dobrych perfumeriach internetowych można kupić pewny zapach w dobrej cenie.

Qwiatek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2013, 23:27

Re: Gdzie najczęściej kupujecie prezenty dla swoich mężczyzn

14 lip 2013, 23:32

Najczęściej wybieram niebanalne prezenty z Internetu, bo prezent ma być prezentem, a nie rzeczą, którą można kupić na co dzień. Wykupiłam już nawet voucher na lot balonem, skok ze spadochronem, a ostatnio z devil-cars dla mojego mężczyzny przejazd KTM X-BOW po torze wyścigowym. Nawet nie wiecie, jaki ubaw miałam z niego, gdy trzy razy próbował go odpalić. A na koniec dumnie wydostał się z auta i stwierdził, że to najlepszy prezent :)

Obrazek

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość