Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

30 mar 2007, 11:16

sandrusia i majorowa to wasze chłopaki już sie zaprzyjaźniły, hm? :ico_brawa_01:
A ja dziś kiepska noc miałam, bo Malutka aż dwa razy sie budziła na karmienie! Dotychczas się jej to nie zdarzało..na ogól budzi się rano po prostu... rozpieściła mnie :-)
A dziś sama herbatkę z buteleczki jagusia piła! Myślałam, ze przez przypadek udało jej sie ją chwycić, więc wyjęłam jej z rączek by sprawdzić co zrobi znowu, a ona z powrotem raczkami ja chwyciła :ico_haha_02: Puściłam wiec i sama sobie trzymała buteleczkę :ico_haha_02: Musiałam pomóc tylko przy końcu przechylić ją :ico_haha_02: Bystrzacha :ico_brawa_01:
A we wtorek an kolejne szczepienie sie wybieramy... :ico_noniewiem: I zmowu płacz bedzie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
majorowa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 191
Rejestracja: 17 mar 2007, 11:13

30 mar 2007, 11:59

NIUTA śliczna dzidzia. Naprawdę ładniutka buziunia

Moni myślę, że mój Oscar ma pierszeństwo w umawianiu się na randki z Twoją Martynką. W końcu starszy od Kubusia hihi

Eve Twoja mała jest fenomenalna...
A my z Sandrusią miałyśmy okazję się spotkać w miniony weekend. Było naprawdę miło. Tu jest link do postu opisującego nasze spotkanie http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 6974#56974

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

30 mar 2007, 16:13

My kiedyś z Ewą rozmawiałysmy na temat spotkania, ze fajnie byłoby abysmy się wszsytkie "styczniowe" spotkały, ale z racji tego że mieszkamy w róznych zakatkach świata raczej jest to nie możliwe.

Ewe z buteleczka to nie przypadek :-) Martynka tez juz trzyma sobie sama buteleczke ale tylko przy koncówe bo jest jej latwiej. Leniuch z niej.

Sandrusia wasze chłopaki juz dawno przerosły Martynę, ale w koncu to mężczyżni. Chociaż Jagódka też niczego sobie a starsza jest tylko o dobę i to nie całą. 12 kwietnia idziemy na szczepeinie wiec ja dokładnie zważa, ale z tego co dzisiaj ja wazyłam w domu to wazy 5900 a ubranka to nosi jeszcze i na 62 i juz na 68 g:)

:ico_zakochani: Kasiu jakoś sie podzielą.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

30 mar 2007, 19:55

Moj Kubuncio to jest najmlodszy z naszych styczniowych maluszkow ale za to nawiekszy hi hi :ico_oczko: wazy 6230 i ma 62,5 cm ale ubranka nosi na 62 te na 68 mam jeszcze w torbach ale dzij je wyciagne nie dawno jak przegladalam to byly za duze :ico_noniewiem: ja to sobie tak maze zeby Kubus juz siedzial w krzeselku i zasowal zupki lyzeczka :ico_haha_02: no ale na to jeszcze troszke trzeba poczekac

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

31 mar 2007, 09:05

No właśnie a propos wzrostu...
sandrusia Twój Kubuś waży tak dużo i nosi ubranka, z których Jagusia dawno temu wyrosła... ja nawet się o te jej proporcje niepokoiłam troszkę... My już tylko ciuszki na 74 mamy! Mała ma takie rączki chudziutkie i nóżki a taaaaka długaśna jest. Jeszcze 10 cm i całą gondole we wózku na długość zajmie :ico_noniewiem:
jak u pediatry byliśmy, to półroczne dziecko było mniejsze od Jagusi o jakieś 5 cm!
A 13-miesieczny siostrzeniec jest równo o głowę tylko od Jagódki wyższy! :ico_szoking:

moni a co do spotkania to niewykluczone :ico_haha_02: Moze i do Zakopanego we wakacje wyskoczymy na troszkę, to przez Krakowa okolice pojedziemy :ico_brawa_01: Ale byłoby śmiechu gdyby nasze prawie równolatki się spotkały :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-03-31 ]
Na potwierdzenie tego co napisałam o długości Jagusi - wklejam fotki Jagódki w wózku, żebyście zobaczyły ile ona w nim miejsca zajmuje i zdjęcie samego wózka, żebyście zobaczyły, ze on wcale niemały jest...

Obrazek

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 mar 2007, 19:05

eve.ok, to naprawde Jagudka duza dziewczynka bo mi mowili ze Kubus to bedzie wysoki chlop hi hi i ze jest duzy jak na swoj wiek a twoja Jagudka to dopiero :ico_szoking: bedzie z niej modeleczka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

31 mar 2007, 19:14

sandrusia całusy, uściski i wszystko co najlepsze dla Kubusia z okazji jego małej rocznicy :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:
a co do Jagusi wielkości - myślę, że Kubuś przy jego możliwościach szybko ja przerośnie :-) miejmy przynajmniej nadzieję, że powyżej 180 cm Jagoda nam nie wystrzeli :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 mar 2007, 19:56

eve.ok, dziekujemy slicznie za pamiec :ico_haha_02: :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

01 kwie 2007, 18:18

Ewuś to nasze szkraby beda juz miały 7-8 miesiecy w wakacja :-) jak tez czas szybko leci, nie tak dawno mówiłysmy o porodzie heh

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

01 kwie 2007, 20:00

Już wam o tym pisałam, ale teraz to już sie niepokoję na prawdę...
Jagusia ma histerię gdy tyko jej z pola widzenia albo ucha słyszenia znikam... :ico_noniewiem: I to już uciążliwe jest, bo jeśli mam ochotę szybki prysznic wziąć czy do sklepu szybko wyskoczyć a ona nie śpi akuratnie, to figa! Tyle krzyku i płaczu, ze ustąpić muszę. U taty źle, u babci jednej i drugiej też, u dziadka nie lepiej i u cioć też nie...
Jestem od kilku dni uwiązana zupełnie! Czy któraś z was słyszała, by przywiązanie w takim stopniu u niespełna 3-miesięcznego dziecka sie wykluło? I co w ogóle o tym sądzicie...? Mój siostrzeniec przechodził tę fazę gdy miał 8 m-cy syn kuzynki gdy miał 10 m-cy...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość