veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Jak schudnąć ?

12 mar 2013, 11:29

Jakoś do mnie nie przemawiają takie turnusy. Czy naprawdę można zdrowo zrzucić 10 kg w 2 tygodnie? Prędzej to będzie efekt odwodnienia.. Ja po ciąży nie mogłam niestety ćwiczyć, a miałam dużą nadwagę. Lekarz zaproponował mi spróbowanie Diety Cambridge i powiem Wam, że był to strzał w dziesiątkę. Próbowała któraś z Was dziewczyny?

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

Re: Jak schudnąć ?

18 mar 2013, 22:14

Ja nie próbowałam ale znam tę dietę, wiem o czym mówisz. Słyszałam właśnie że efekty są po niej dobre i co najważniejsze długotrwałe. Byłaś już na spotkaniu z konsultantem? Ponoć takie spotkanie w tej diecie to podstawa.

Awatar użytkownika
FitBabeczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:27

Re: Jak schudnąć ?

20 mar 2013, 12:53

Na mnie działają oprócz radykalnego odżywiania to różnego rodzaju zajęcia. Mam więcej energii mimo panującej aury za oknem ;)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Jak schudnąć ?

21 mar 2013, 13:05

Ja nie próbowałam ale znam tę dietę, wiem o czym mówisz. Słyszałam właśnie że efekty są po niej dobre i co najważniejsze długotrwałe. Byłaś już na spotkaniu z konsultantem? Ponoć takie spotkanie w tej diecie to podstawa.
Kochanie byłam wiele razy, bo dobry konsultant będzie Cię prowadził za rękę przez całą dietę. Pytaj o co chcesz, chętnie pomogę.

kammila
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 05 mar 2013, 00:21

Re: Jak schudnąć ?

22 mar 2013, 01:07

Lepiej wystrzegać się środków farmakologicznych. Dobre efekty daje zmiana nawyków żywieniowych i ćwiczenia fizyczne.

Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

Re: Jak schudnąć ?

25 mar 2013, 15:50

Jakoś do mnie nie przemawiają takie turnusy. Czy naprawdę można zdrowo zrzucić 10 kg w 2 tygodnie? Prędzej to będzie efekt odwodnienia.. Ja po ciąży nie mogłam niestety ćwiczyć, a miałam dużą nadwagę. Lekarz zaproponował mi spróbowanie Diety Cambridge i powiem Wam, że był to strzał w dziesiątkę. Próbowała któraś z Was dziewczyny?
No właśnie też mi się wydaje ze chudniecie w tak krótkim czasie nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ja schudłam 10 kg ale zajęło mi to ponad 2 miesiące więc spora różnica w czasie. Najważniejsze żeby pozbyć się starych nawyków żywieniowych i dobrze dobrać dietę dla siebie.

kamilla1
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 lut 2013, 12:13

Re: Jak schudnąć ?

22 kwie 2013, 11:48

Ja nie wierzę ani w cudowne tabletki ani inne specyfiki. Moim zdaniem najskuteczniej jest poddać się liposukcji, a potem zachować zdrowe nawyki żywieniowe. Ważnym elementem jest też uprawianie sportu.

dobcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 22 maja 2009, 13:56

Re: Jak schudnąć ?

23 kwie 2013, 17:19

Wszystkie tabletki powodują w szybszym lub krótszym czasie efekt jojo – nie mówię że w 100%, ale u wszystkich moich koleżanek tak było, no i ja też nie raz próbowałam :-) To co mi pomogło to systematyczność! Jasne, że w połączeniu z dietą i ograniczaniem się w pochłanianiu nie wiadomo jakich ilości słodyczy… Życie na sportowo jest najlepszą opcją :-D Teraz warto sobie tylko jeszcze przypomnieć o tym, że dopiero się skończyła zima i trochę inaczej powinno się dbać o swoje zdrowie (http://www.wiadomosci24.pl/artykul/spos ... 66525.html – taki przykładowy sensowny tekst jakiejś dziewczyny). I do roboty!! :ico_haha_01:

goskafracka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 07 maja 2013, 09:23

Re: Jak schudnąć ?

07 maja 2013, 09:57

jeść zdrowo :) i ćwiczyć! bez tego się nie da. nie można schudnąć bez ruchu. a to jest najlepsza opcja, możesz jeść i to szybko spalać :) basen, rower, rolki...

Awatar użytkownika
Aniella
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 22 sty 2013, 13:53

Re: Jak schudnąć ?

08 maja 2013, 10:32

Moim zdaniem nie ma co liczyć na dietę cud albo magiczne tabletki odchudzające. Lepiej podejść kompleksowo i odchudzać się pod opieką specjalistów. Bardzo podoba mi się wielość stosowanych rozwiązań - ćwiczenia, zbilansowana dieta, różne zabiegi na "najbardziej problematyczne" miejsca. W ten sposób można się odchudzić u dr Tilszer. Jak ktoś jest z Warszawy to warto rozważyć tą opcję.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość