Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

20 maja 2013, 07:07

Witam
Wczoraj grilek i oczywiście oglądałam drrby lubuskie :-) moja Stal pieknie wygrała :ico_brawa_01: szkoda tylko że zamiast jak zawsze oglądac najbardziej emocjonujący mecz na stadionie oglądałam go w necie :-) Byli u nas znajomi i moja siostra - bardzo miło spędziliśmy niedzielne popołudnie :-)
leona - super kołyska i cena bardzo przystępna :-) cyrk super pomysł ja od dziecka uwielbiam a moje dziewczyny zawsze czekają na przerwę aby przejechac się na wielbłądzie lub kucyku
szkieletorek - fajnie spędziliście wekend my jak do zoo z dziewczynkami jeżdzimy to zawsze zachwycone - dzieci uwielbiają zwierzęta :-)
spinka - pogoda rzeczywiście może dawać się we znaki zwłaszcza cięzarówkom u mnie dziś już delikatnie chłodniej ale jeszcze wcześnie więc zobaczymy jaka będzie ta pogoda :ico_noniewiem:
W sobote mój M robił gulasz z łopatki kiedy Ida zapytała tatusiu co gotujesz odpowiedział że gulasz z łopatki na co ona - " tylko nie z mojej łopatki którą kopie doły a wogóle to fuu czemu z łopatki " :-) :ico_haha_02: :ico_haha_01: :-) :ico_haha_02: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

20 maja 2013, 08:43

Witam
leona - super kołyska
szkieletorek -pozazdrościć miłego spędzonego wekendu
- ja w niedziele byłam w pracy bo koleżanka miała komunie dziecka
Dziś zastrajkowaliśmy z małym i zostaliśmy w domu :ico_haha_01: a tak na poważnie to od 2 tygodni ma katar i nic mu nie pomaga a już zrobił się gęsty i żółty. Może to głupie że z samym katarem i lekką chrypką idziemy do lekarza , ale wole sprawdzić bo za tydzień ma wycieczkę i nie chciałabym aby się rozchorował

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

20 maja 2013, 09:02

Witam w poniedzialek :ico_oczko:

Odwiozlam Marcela do przedszkola i znowu zasiadlam w sofie :ico_haha_01:
Ale musze ogaarnac chate i jechac do urzedu pracy


Milego dnia

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

20 maja 2013, 09:31

szkieletorek-my mamy zoo blisko tak więc z 4 razy już byliśmy i Tomuś też za każdym razem zachwycony a ja tym bardziej widząc jego uradowaną bużkę

leona-super ostatnio czas spędzacie większośc plenerowo super
co do cyrku to ja też nigdy nie byłam ale nic straconego :ico_oczko:
a kołyska booska ja niestety mam za małe mieszkanko by takową mieć

szkieletorek o kurcze twoja chrześnica rzeczywiście duża mój Tomuś teraz nosi buciki 24-25

lala-też bym poszła do pediatry tym bardziej że katar trwa tak długo
daj znać po wizycie co i jak

a ja weekend spędziłam trochę nerwowo

nie pisałam ale od tyg w ogóle nie czułam ruchów :ico_chory:
w pt twardniał mi brzuchol jednak wzięłam no spe i poszłam nyny

w sb był u nas przyjaciel oglądaliśmy filmy byliśmy na spacerku i znów ból brzucha
zadzwoniłam do cioci która jest położną poleciła zażyć 2 no-spy i wypoczywać i przyjechać do niej do szpitala z samego rana bo
tak zaczyna swoją zmianę
w nocy nie umiałam spać z nerwów rano wstałam 6 chyba z 4 razy w wc byłam i o 8 pojechałam do szpitala
ból brzucha ustał w nocy ciotka od razu wzięła sprzęt by sprawdzić bicie serca i szukała szukała a ja byłam przerażona
po 5 min powiedziała że lepiej będzie gdy lekarz na usg sprawdzi i nas zbada bo ten sprzęt chyba się popsuł :ico_szoking:
do pokoju z usg szłam z miękkimi nogami na szczęście okazało się że serduszko bije a moja córeczka jest zdrowa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01:
niestety lekarz stwierdził że podejrzewa u mnie kłopoty z wątrobą bo mam plamy na buzi (będąc w szpitalu na początku ciąży wyniki wątrobowe miałam złe po czym uległy lekkiej poprawie i tam stwierdzili że była to przyczyna tych wymiotów )
no i szyjka zaczęła się skracać tak więc muszę bardziej dbać o siebie

do tego przeziębiona jestem razem z Tomusiem zasmarkani chodzimy
ciężko mi ślinę przełykać Tomuś mówił że go uszko boli tak więc został w domku do obserwacji a jutro zobaczymy co dalej

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Jesień mamy wita 2013

20 maja 2013, 09:40

witam przyszłe mamuśki

oj beti ja tu wchodzę poczytać co u ciebie a ty mi ciarki serwujesz z rana, oj znów się wystraszyłaś nie potrzebnie
ważne ze z malutką ok
a właśnie wymysliliscie już imię? bo jestem strasznie ciekawa
masz pozdrowienia od Asi i Kornela byliśmy wczoraj u nich na ogródku i Asia az zapiszczała jak jej powiedziałam ze jesteś w ciąży hehe :P

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

20 maja 2013, 09:44

Betina oj nie dziwie sie ze mialas stresa :ico_olaboga: :ico_chory:
Trzymaj sie :ico_sorki: :ico_sorki:

A twoj synus mala ma nozke, albo moj ma duza, bo teraz kupujemy mu buty w rozm 27 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

20 maja 2013, 10:07

izuś będzie Madzia choć mąz ostatnio zaproponował też Sylwie
wiesz że Tomuś przez 36tc był Michałkiem dopiero 2 tyg przed porodem zmieniliśmy imię :ico_oczko:

dziękuję za pozdrowienia i przekazuję im również je :-D

leona-a może ma malutką wiesz ja noszę buty 37 przy 167 a mąż mój 40 przy 171 tak więc do największych nie należymy :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

20 maja 2013, 10:11

No to Tomek po rodzicach chyba bedzie mial male stopki :ico_oczko:

Ja przy 170cm mam rozm 40 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

20 maja 2013, 11:11

betina - najadłas sie kochana troszkę strachu ale dobrze że sprawdziłaś i z dzidzia ok :ico_sorki: co do szyjki odpoczywaj dużo i kładź się czesto bo z tymi szyjkami to nie przelewki :ico_noniewiem:
Piszecie o stopkach dzieci to moje dziewczyny mają bardzo małe nóżki Niki ma prawie 7 lat i roz. 26 a Ida prawie 4 i roz. 23 :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

20 maja 2013, 11:43

Szkieletorku pochwal się co kupiłaś w Ikea
Foremki do robienia lodów dla Lilci
Regał z pojemnikami na zabawki z serii Trofast
Stolik i 3 krzesła z serii Mammut
I kilka innych małych pierdółek.
Jak z ikei mam dużo w domu, szafy są rewelacyjne. Też bym cały dom umeblowała .
Jak samopoczucie?
U mnie lepiej. Wymioty zdarzają się baardzo rzadko,jednak żołądek mi dokucza codziennie ale da się żyć.
Humor ciut lepiej ale szału nie ma bo nadal syf.W środę mam wizytę u gina i jeśli wszystko będzie ok to powiem w domu wszytskim i może poproszę mamę by mi pomogła.
Ja wczoraj boleśnie odczułam wysoką temp. po południu głowa mnie bolała i aż miałam zawroty
Ja jak byłam z Lilcia w ciąży to bardzo źle znosiłam upały.Siedziałam dużo w basenie na podwórku i wtedy dało się żyć.Po domu jak nikogo nie było to chodziłam w samych majtkach bo gorąco mi było bardzo.
od tyg w ogóle nie czułam ruchów :ico_chory:
Ojeju dobrze że się dobrze skończyło ale strachu się pewno najadłaś co nie miara. Oby z ta wątroba sie unormowało.
moje dziewczyny mają bardzo małe nóżki Niki ma prawie 7 lat i roz. 26 a Ida prawie 4 i roz. 23 :-)
Mają po prostu zgrabne stópki.Ja nosze 40-41 rozmiar i wcale mi sie nie podobają takie giganty. Małe stopki sa takie zgrabne sexowne.
Mnie długo stopa nie rosła a potem ruszyła i oo efekt jest.
szkieletorek-my mamy zoo blisko
No my mamy 100km do Krakowa a do zoo ciut dalej wiadome.
W sobote mój M robił gulasz z łopatki kiedy Ida zapytała tatusiu co gotujesz odpowiedział że gulasz z łopatki na co ona - " tylko nie z mojej łopatki którą kopie doły a wogóle to fuu czemu z łopatki " :-) :ico_haha_02: :ico_haha_01: :-) :ico_haha_02: :ico_haha_01:
hehehehe dobre dobre

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość