Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

25 maja 2013, 23:27

ja też używam Dady prawie od samego poczatku, skuszona opiniami o pampersach kupilam mala paczke i co????? Pierwszy raz zdarzylo nam sie zeby pielucha byla przemoczona po nocy, zreszta pampki wydaja mi sie ciensze od dad. Chusteczki tez uzywam tylko dady i jestem mega zadowolona.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 maja 2013, 09:33

widzę że o pampersach i dadach opinie :ico_haha_01:
to i ja podzielę się swoimi. Od początku pampersy używałam, raz próbowałam przejść na dady ale Maksiowi się pupka odparzyła ale to chyba nie przez pieluchy ale i tak się zraziłam do dad. No i jakieś 3 tygodnie temu znowu kupiłam dady. I od tej pory w dzień tylko dady używam no chyba że gdzieś jadę to pampersa no i na noc pampersa. Nie wiem jak z chłonnością bo na pewno krócej trzymam w dadzie niż w pampersie.
No ale ogólnie jestem zadowolona z dad. Polecam je. Co prawda dalej uważam że pampersy lepsze ale dady tańsze :-) Dlatego zamierzam używać dad na dzień. Nic się nie dzieje Maksiowi pupka ładna.

Dzisiaj dostałam śniadanie do łóżka od mojego synka :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 maja 2013, 13:35

Dzisiaj dostałam śniadanie do łóżka od mojego synka :-) :ico_brawa_01:
Gosia ja też dostałam dziś śniadanie do łóżka, zrobił mi je 5 letni synuś :-D Dostałam chleb z dżemem sok w kubku jogurt i ciastko :-D Wszystko to co on lubi. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 maja 2013, 14:23

a ja dzis moglam pospac do 10 :-) dostalam rano od synusia duze opakowanie Rafaello i książkę :-) potem spacer dłuuugi i teraz...do tesciowej ;/ Druga polowa dnia juz nie bedzie tak przyjemna niestety...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 maja 2013, 22:56

Witam mamusie w dniu naszego święta :-D

A ja w prezencie od synka dostałam przespaną nockę :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Całą noc spał w łóżeczku w pokoiku razem z Jolką :ico_sorki:
No i UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!! Moje dzieciątko pije mleko z butelki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Tak już od 2-3 dni! Sam ładnie trzyma butelkę i opróżnia do dna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mogę się spokojnie zasuszać :ico_sorki:

Co do dady to przy Tymku używamy tylko ich! Może przez pierwsze 2 mieś. miałam pampersy i potem jeszcze jak była jakaś mega promocja, ale tak to biedronka rządzi :ico_oczko: Żałuję że z Jolką tak późno je odkryliśmy bo dużo by się zaoszczędziło :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 maja 2013, 22:58

Druga polowa dnia juz nie bedzie tak przyjemna niestety...
widziałam zdjęcia na zadowolonych wyglądacie :-)
Kupiłam spacerówkę dla Maksia :ico_sorki: na fb dziewczyna wystawiała. Zdjęcia bardzo niewyraźne dała ale szwagier akurat był we Wrocławiu to podjechał zobaczył i kupił :ico_sorki: mam nadzieję że w dobrym stanie no i za 200zł kupiłam :ico_brawa_01:
o ten
Obrazek
dopiero we wtorek zobaczę na żywo.

Wow Gosia ale super wiadomości :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a powiedz te nocki przespane to myślisz że po sztucznym mleku?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 maja 2013, 22:59

Gosia zmobilizowałaś mnie kupuję sztuczne mleko i zaczynam odstawiać Maksia.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 maja 2013, 23:23

Wow Quanchita to super :-) Fajnie,ze sam trzyma butelkę,Marcinek trzymać potrafi,ale nie kuma,że trzeba ją do góry podnieść żeby coś poleciało i trzyma ją na dole i ssa sam smoczek i zły,ze nic nie leci hehe :-)
Ale juz niekapka nauczył się pić,kupilam taki z disneya i ładnie pije wodę z niego :-)

No popoludnie wbrew pozorom było nawet miłe,ale padnieta jestem. Tesciowa mi wyrywała Marcinak z rak i to mnie wkurzało,no ale cóż!

Gosia - spacerówka super,my jednak nie kupujemy,zostawiamy spacerowke z x landera poki co.


Co do nocek to Marcinek zeszly tydzien przesypial codziennie po 11 h bez pobudek,a od 3 dni znowu sie budzi raz w nocy....serio nie wiem od czego to u niego zależy...;/

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 maja 2013, 23:44

Gosia zmobilizowałaś mnie kupuję sztuczne mleko i zaczynam odstawiać Maksia.
Trzymam kciuki!!! U nas najpierw Tymek nauczył się pić herbatkę z butelki. W końcu chyba był tak zdesperowany że załapał to mleko... jak mu matka wyrodna mimo godzinnego płaczu cycka nie chciała podać to wyboru nie miał :ico_noniewiem:
Co do nocek to Marcinek zeszly tydzien przesypial codziennie po 11 h bez pobudek,a od 3 dni znowu sie budzi raz w nocy....serio nie wiem od czego to u niego zależy...;/
Ja tu podniecona jedną nocką a Ty mi z grubej rury :ico_oczko:
a powiedz te nocki przespane to myślisz że po sztucznym mleku?
Nie, myślę że synek wiedział że mama raz do roku ma święto :ico_oczko:
A tak serio... nie wiem! Ale mam nadzieję że wraz z butelką skończą się te ciągłe nocne pobudki :ico_sorki:
On nie budził się z głodu tylko z przyzwyczajenia że musi być mama pod ręką :ico_noniewiem:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 maja 2013, 08:34

:ico_kawa: dzień dobry


oo jakie optymistyczne wieści widzę u Ouanchity :ico_brawa: tak trzymaj!
a jakie mleczko dajesz?

Gosia wózek wydaje się zgrabny, kolorek ładny :ico_brawa:

Madleine - ciesz sie że babcia się garnie do wnuczka, że umie sie zająć a nie tylko patrzy jak na malowaną lalę :ico_oczko: bo niektórzy tak mają :-D a nasze dzieci za chwile beda coraz wiecej potrzebować towarystwa i babcia i dziadek to niezastąpiona i ważna instytucja :ico_oczko:

a u nas bez zmian, jestem troche pobudzona tym mlekowaniem u Tymka, może też zaczne probować, z jednej strony człowiek wtedy odsapnąłby, z drugiej jakoś chyba nie nasza pora, pewnie dlatego że nie planuje więcej dzieci, a karmienie daje mi jeszcze namiastke tego okresu maluszkowego choć moja panna już taka duża.. :ico_oczko: ale z pewnościa już małymi kroczkami bede dorastać JA do odstawienia :ico_oczko: a Quanchita mi imponujesz swoją konsekwencją :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość