moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

11 cze 2013, 19:34

Moni dobrze wiedzieć, my też zgłaszamy szkodę, pewnie już jutro zadzwonię do firmy ubezp..
a co wam się stało i gdzie jesteście ubezpieczeni?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

11 cze 2013, 20:14

U nas piwnica zalana a tam piec co, pralka, lodówka(wprawdzie dodatkowa, używana przy okazji imprez, ale jednak) zamrażarka, (aktualnie pusta), ściany namoknięte, tynki odpadają, wilgoć na całego. A ubezpieczenie w HDI. Juto będę dzwoniła do firmy.

Ja już w łóżeczku odpoczywam, pewnie zaraz będę spać, bo dzisiaj już wymiękam :ico_spanko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

11 cze 2013, 21:11

a gdzie jesteście ubezpieczeni?
Wiesz co musiałabym taty spytać bo ja sie tak naprawdę tymi sprawami nie zajmuję.Ale wydaje mi się że PZU.
Wiem że wiele zależy od ludzi którzy przyjeżdżają spisać co sie stało i oszacować straty. Gdy 3 lata temu była naprawdę powódź i w ciągu 1,5 godz z czego godz padało rzeka potrafiła wylać.Zalana była cała wioska nasza. Domy niemal bez wyjątku to i tak ubezpieczyciele sie migali.Ale to zależało gdzie jaki facet chodził Bo był jeden ludzki a był taki cham nie człowiek.
Pamiętam była burza.Oczywiście wieczór noc około 22 ,padało bardzo ale jak to podczas burz bywa.Zasypiałyśmy gdy w pewnym momencie ktoś z nas wstał i z ciekawości popatrzył w okno a tam przy błysku pioruna zobaczyliśmy że rzeka pełna.Podwórko pływa.Szybko na nogi i kogo znaliśmy to budziliśmy.Do wujka nim zadzwoniliśmy i wstał to miał wodę w domu a mieszka na wysokim terenie i dom jest wysoko bo na takim podeście postawiony.Nie było mowy o tym by pomyśleć o maszynach i je wynieść wyżej bo człowiek był w szoku ,nie wiedział co pierwsze robić.
Więc w razie czego jeżeli będziecie mieć jakieś problemy to służę pomocą.
Więc czy płytki balkonowe których kilka odpadło przy gradobiciu mogą podlegać pod ubezpieczenie??
z roku na rok coraz gorzej się robi.
Zdecydowanie tak.Coraz częściej pojawiają sie takie zjawiska pogodowe nagłe że w kilka minut powódź i jakieś katastrofy.
ja dzis c.d. sprzątania
U nas tez generalne porządki. Mama miła iść do ogrodu plewić ale że wczoraj ta burza przeszła to nie ma co plewić i od dziś sprzątamy.Sypialnia ,balkon i pokój Lilci błyszczy . Jutro salon i korytarz.
Podziwiam że masz tyle siły ,chociaż ja w pierwszej ciąży miałam dużo siły i nic mnie nie bolało a teraz zupełnie inaczej . Mimo że mało robić bo większość mama ,ale i tak brzuch mnie kuł dołem.
sprzedałam zestaw ubranek po Tomusiu 305zł
Widziałam;) Ale zadowolona jesteś z kwoty ??
Więc teraz udanych łowów dla córci.
Wlasnie wstalismy z synusiem po godzinnej drzemce :ico_haha_01:
Jak ja marzyłam dziś o drzemce.Pogoda paskudna bo deszczowo i burzowo.Ale mama mi pomaga sprzątać to ja nie będę leżeć wtedy.

Jutro rano jedziemy do Gina na wizytę. Mam nadzieje ze wszystko ok ,bo te bóle mnie martwią.Powiem mu o tym oczywiście no i tym że straszny ucisk czuje tak na dole ,jak by mi miało coś zaraz wylecieć i mnie przy okazji rozerwać.
Miałam takie coś w 1 ciąży ale na sam koniec .
Do tego ciągłe uczucie że chce mi się siku.Nie kłamiąc co najmniej 15 razy w ciągu doby jestem w WC.

Dobra tyle narzekania ide sie kapac za chwile i spać.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

11 cze 2013, 22:01

zadowolona bo tylko kilka rzeczy kupiłam nowych większość używki tak więc min połowa się zwróciła a bez sensu by leżało w szafie tym bardziej że już więcej dzieci nie planujemy
co do weny sprzątania to robie to teraz bo potem siły ani chęci w upały nie będzie a posprzątać trzeba przed przyjściem na świat córeczki ,a wie że teraz zrobie tak jak chce potem przed porodem się poprawi z mężem ale już mniej dokładnie ,bo raz na pół roku takie porządne porządki zazwyczaj robie i jest ok

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

11 cze 2013, 22:11

U nas piwnica zalana a tam piec co, pralka, lodówka(wprawdzie dodatkowa, używana przy okazji imprez, ale jednak) zamrażarka, (aktualnie pusta), ściany namoknięte, tynki odpadają, wilgoć na całego. A ubezpieczenie w HDI. Juto będę dzwoniła do firmy.
HDI od lutego połączyło się z Wartą a my z nimi od kilku lat współpracujemy, więc teraz również i z HDi działamy.
Więc w razie czego jakbyś potrzebowała porady to pisz.
Więc w razie czego jeżeli będziecie mieć jakieś problemy to służę pomocą.
Więc czy płytki balkonowe których kilka odpadło przy gradobiciu mogą podlegać pod ubezpieczenie??
.
Wszystko zależy od warunków jakie macie w polisie. A czy te płytki odpadły czy są rozbite? Bo jak odpadły to raczej bym podciągnęła pod przemarzanie, a takie rzeczy raczej nikt nie ubezpiecza.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

11 cze 2013, 22:14

teraz zrobie tak jak chce potem przed porodem się poprawi z mężem ale już mniej dokładnie
Dokładnie taki sam mam plan. I w 1 ciązy tak samo zrobiłam.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

12 cze 2013, 07:47

Witam z rana :-)


Szkieletorek daj znac po wizycie :ico_sorki: :ico_oczko:

Ja we wtorek w nast tyg mam wkoncu wizyte u poloznej, to posluchamy sobie z synusiem(on juz na wakacjach bedzie) bicia serduszka malej :-) :ico_brawa_01:


Co do porzadkow to ja tez mam juz wiekszosc sprzatniete na cacy, noooo poza garderoba ale tam jest jedna wielka graciarnia ktora ile razy bym nie sprzatala to zaraz to samo :ico_haha_01: :ico_noniewiem: takze niech sobie ta graciarnia bedzie
Teraz tylko na bierzaco ograniac i bedzie git :ico_oczko: jeszcze po powrocie z PL zawiesze bowe firanki(musze zamowic) i luz :ico_oczko:


U nas dzisiaj kolejny piekny dzien sie zapowiada, a jutro jak na zlosc ma padac, a dzieciaki w przedszkolu maja zakonczenie roku w stadninie koni :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

12 cze 2013, 08:21

wkleiłam suwaczki na pierwszą stronę tak jak je dostałam.
Sprawdźcie i dajcie znać czy wszystko ok.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

12 cze 2013, 09:26

Hej
Ja mam teraz wiele spraw na głowie i dlatego wczoraj nie zajrzałam u mnie wszystko ok :-) już 79 dni zostało mi do porodu i teraz czuje że jakoś doczekam do końca - chciałabym bardzo :-)
szkieletorku - to macie teraz niewesołą sytuacje ale mam nadzieje że ubespieczalnia was dobrze potraktuje i dostaniecie odszkodowanie :ico_sorki: wiem że nie jest wam łatwo ale trzymaj sie cieplutko i staraj nie denerwować :ico_pocieszyciel:

uciekam jak znajdę chwilke wieczorkiem to się odezwe i doczytam resztę postów dokładniej - miłego dnia życzę :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

12 cze 2013, 16:51

hej dziewczyny

Szkieletorku wspolczuje sytuacji u nas tez nie wesolo bylo ale juz ludzie sprzataja woda sie cofa no ale nie wszystkie domu beda juz do zamieszkania bo niestety tu ogrzewanie jest olejowe i u tych co rozsadzilo butle olejowe ich domy beda wysadzane :ico_sorki: :ico_sorki:

leona - ja mam prawie wszystkie ciuszki po Adasiu wiec nie mam problemu w razie co no ale kupilam rozower lozeczko ale brakuje wozka i recznicxzka i pieluch tetrowych :ico_oczko: takze potem zostana mi kosmetyki dla mnie dla dziecka pampersy i dla mnie podklady wkladki i jeszcze sciagacz do pokarmu to juz takie bibeloty.. tylko jakbym wiedziala tak naprawde to nastawilabym sie i choc ze 2 sukieneczki kupila :-D

u nas nudy siedzimy zaczyna przypiekac ciezko jest wyjsc :ico_noniewiem: przynajmniej mnie bo strasznie mnie bola stopy na szczescie nie puchne no ale potem wejsc na 2 pietro nie moge hahah :ico_nienie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość