Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

12 cze 2013, 21:13

Hej>

Kamilka dobrze, że u Was ok :ico_sorki:

SZkieletorek jak po wizycie?

Edulita zaglądaj choćby ba moment.

Leona kiedy lecicie do Pl?

Moni u mnie suwaczek ok :ico_sorki:

Ja dzisiaj wielkie prasowanie zaliczyła, ale kręgosłup ucierpiał i to nieźle. Idę odpoczywać do jutra.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

12 cze 2013, 21:18

Spinka 5 lipca o 22.30 mamy samolot do PL :-D :ico_brawa_01:


Mnie dzisiaj plecy zaczely bolec po pieleniu i przerwaniu buraczkow :ico_olaboga:

Marcek teraz juz w lozku, ja jeszcze musze wypisac jakies zyczenia/podziekowania dla babek z przedszkola, jutro idziemy z czekoladkami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

12 cze 2013, 21:43

hej
ja dzis bylam na zakupach kupilam sobie fasolke zolta i caluskie 0,5 kg zjadlam
popoludniu wizyta u gina mam bardzo duza anemie musze lykac zelazlo plus dieta
no i szyjka powoli sie skraca -efekty porzadkow i nie oszczedzania sie zapewne musze uwazac
przytylam od poczatku 6kg

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

12 cze 2013, 22:11

mam nadzieje że ubespieczalnia was dobrze potraktuje i dostaniecie odszkodowanie
No pole nie jest ubezpieczone .Ale to jest wszystko na teścia.On bierze dopłaty z Unii i przepija(alkoholik) więc dopóki nie przepisze na męża to nie ma mowy o ubezpieczeniu pola.
nie wszystkie domu beda juz do zamieszkania bo niestety tu ogrzewanie jest olejowe i u tych co rozsadzilo butle olejowe ich domy beda wysadzane :ico_sorki: :ico_sorki:
Ooo no to to są już naprawdę tragedie.
SZkieletorek jak po wizycie?
Wszystko dobrze . Potwierdzone po raz drugi że córcia i tak już zostaje. Macica sie sama na szczęście przesunęła i dzięki temu czułam 2 dni temu ruchy .Nawet mówiłam do P że chyba się macica przesunęła bo czuje mocne ruchy a wcześniej nic.
kupilam sobie fasolke zolta i caluskie 0,5 kg zjadlam
Ojj uwielbiam fasolkę szparagową.
przytylam od poczatku 6kg
To raczej nie jakoś dużo.Jak w 1 ciąży tyle samo miałam w tym tyg a do końca przytyłam 15 kg.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

13 cze 2013, 06:44

Hej. Ja na moment. Zgłaszałam szkodę przez neta :ico_olaboga: ileż czasu mi to zajęło, mam nadzieję, że ie wpisałam niczego co by nas dyskwalifikowało do wypłaty jakiegokolwiek ( na wiele nie liczę) ubezpieczenia :ico_sorki:

Leona no to już niedługo :ico_brawa_01: A rodzice gdzie mieszkają, może gdzieś niedaleko mnie - to zapraszam :-)

Betina uważaj na siebie. Jak niskie masz wyniki?

Szkieletorku no to super wieści, że nie musisz mieć ponownie robionego tego bolesnego zabiegu :ico_sorki: No i brawa za dziewczynkę, czyli obie powtarzamy :ico_oczko:

Miłego dnia życzę. Dzisiaj jak wszystko będzie ok to do szkoły rodzenia chcę jechać :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

13 cze 2013, 09:22

Hejka

Betina uwazaj na siebie :ico_sorki:

Ja zelazo lykam juz od jakis 5 tygodni ale tak lykam ze poszlo mi dopiero 20tabletek :ico_haha_01: zobaczymy we wtorek jak moje wyniki

Szkieletorek super ze macica sama sie "ustawila"


Dziewczyny a jak wasi lekarze sprawdzaja czy szyjka jest skrocona?? Podczas badania czy na usg??


Spinka ja z polnocy Polski jestem :ico_oczko:


Marcel w przedszkolu, tzn poszli na wycieczke do pobliskiej stadniny koni a jak na zlosc pada od rana :ico_zly: niby nie mocno ale jednak :ico_noniewiem:
No i Marcel w trampach bo gumaki zostaly mu jedynie ocieplane :ico_noniewiem: oby za mocno nie padalo :ico_sorki:

Ja wsawilam zupe, dzisiaj botwinka :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

13 cze 2013, 17:48

Witam.
Kobietki ale się rozpisałyście ja jakoś żadko mam czas na pisanie , ale staram się was podczytywać.
Szkieletorek wspólczuje ci bardzo , życzę wam abyście dostali bardzoooooo duże odszkodowanie.
spinka tobie oczywiście też życzę abyś dostała odszkodowanie za szkody
leona pewnie już sie nie możesz doczekać wyjazdu.
moni ty możesz poprawić na pierwszej stronie że czekam na synka , a i ja chyba podałam date 16.pażdziernik , a to będzie 18 pażdziernik
U nas też troszkę problemów.
W maju 2012 roku sprzedaliśmy samochód.A teraz dostaliśmy upomnienie że niby my nie zapłaciliśmy drugiej raty ubezpieczenia oc.A my napewno w marcu 2012 zapłaciliśmy .Bo po pierwsze mąż by nie jeżdził bez ubezpieczenia, po drugie nikt by nie kupił samochodu bez opłaconego oc , apo trzecie gdybyśmy nie zapłacili to napewno by upomnienia wcześnie przysyłali a nie po roku.Niestety przeszukaliśmy całe mieszkanie i nie znależliśmy dowodu wpłaty.Mozliwe że daliśmy osobie kupującej. Dostaliśmy list od windykacji że musimy zapłacić bo komornik itp no i niestety musiał mąż wydać drugi raz 600 zł :ico_placzek: :ico_placzek:
Druga sprawa nie wiem czy pisałam że u nas w pracy jakiś czas temu była kontrola z inspekcji pracy.No i sprawa poszła do prokuratury i ja niestety mam wezwanie jako świadek na wtorek.
Aby nie było że tylko narzekam to dodam że mały ostro szaleje w brzuchu , ale jeszcze nie kopie. Tylko raz jak mąż włączył wiertarkę to tak mi przyfasolił , aż się przestraszyłam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

13 cze 2013, 18:33

Szkieletorku u Ciebie jaki termin porodu, dane potrzebne są do suwaczka? Bo zmienić już na dziewczynkę?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Jesień mamy wita 2013

13 cze 2013, 19:47

szkieletorek, gratuluję drugiej córeczki!!! zdrówka dla was i spokoju już teraz do końca ciaży :)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

13 cze 2013, 22:30

szkieletorek, gratuluję drugiej córeczki!!! zdrówka dla was i spokoju już teraz do końca ciaży :)
Dziękuję wszystkim za miłe słowa.
Szkieletorku u Ciebie jaki termin porodu, dane potrzebne są do suwaczka? Bo zmienić już na dziewczynkę?
Yyy o ile dobrze pamiętam to 19 listopad i tak będziemy mieć córcię.
U nas też troszkę problemów.
Ojojoj no to się porobiło.
raz jak mąż włączył wiertarkę to tak mi przyfasolił , aż się przestraszyłam :ico_haha_01:
Ja tak miałam w 1 ciąży gdy wujek baardzo głośno się zaśmiał czy krzyknął i mała tak fiknęła że aż się wystraszyłam.
Dziewczyny a jak wasi lekarze sprawdzaja czy szyjka jest skrocona??
O ile się nie mylę to przez badanie .Nie przez usg.

No i już zasypiam nie mam siły więcej napisać co u nas.Może jutro zajrzę.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość