Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

16 cze 2013, 12:06

Gosia, pytałaś mi się, którym terminem się sugeruję. Sama nie wiem. Chyba bardziej z OM. Ten termin z usg na czerwiec wyszedł tylko raz i jakoś boję się go brac pod uwagę. Nie chcę jakoś się nakręcac na niego, bo znając życie nic się do tego czasu nie stanie. Aczkolwiek suwaczek ustawiłam z czystej ciekawości. Mam nadzieję, że jak pójdę tego 27.06 na wizytę, to ginka mi zrobi usg i zobaczę czy coś się pokrywa z którymś z suwaczków.
Aczkolwiek ZAWSZE Tom wychodził do przodu z tygodniami. Średnio od 2-3tyg do przodu na główce i nóżkach. Brzuszek zawsze w terminie (ew.dzień/dwa/trzy w przód) z OM.

Znów lekkie cmienie jak na @. Raz jest, raz odpuszcza. Ale na uczuciu okresowym się kończy. Nie ma spięc i skurczy.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

16 cze 2013, 12:59

Ty masz z obu terminów om i usg sporą rozbieżność, więc różnie może być i w zasadzie z porodem- może urodzisz wg usg :-) i skoro masz jakieś bóle to kto to wie!
:-)

Ja mam praktycznie różnicę kilku dni- z usg dziś weszłam w 30 tc i zawsze tak pokazywało 3-4 dni różnicy do terminu om, wiec jedno kopytko u mnie.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

16 cze 2013, 13:11

Gosia, no właśnie. 10 dni to sporo. Grunt to poczekac jeszcze do środy spokojnie. Potem niech się dzieje. Aczkolwiek nie powiem że najlepiej niech Tom skonczy te 38tc i wychodzi. Więcej mi nie trzeba żeby siedział :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

16 cze 2013, 13:26

Tak, masz rację.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

16 cze 2013, 13:48

Właśnie kupiłam bluzę dla Tobika na fb. Bo zapas mu sie kurczy. Wszystkie rękawy jakieś takie krótkie... niby na 98, ale wymiary jak na 104 :-)

Idę popatrzec jak ta torba, bo chyba mi pralka się uspokoiła.
U nas dzis w parafii festyn, ale tam jest ten piekielny dmuchany zamek... a Bobi je uwielbia, ale kasa tylko na karcie.. więc pójdziemy na plac zabaw żeby go nie szczuc niepotrzebnie.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

16 cze 2013, 14:39

Moje dzieci też powyrastały i też mamy w planach pójść i kupić coś. Ostatnio dostali pakę od mojej siostry po dzieciach (ją w tym samym wieku ale większe fizycznie) i bardzo nas poratowali.

Misia, Monika, na te problemy brzuszkowe to można takie coś kopić-rurka antykolkowa np. WINDI albo innej firmy. Może się Wam przyda.
Obrazek

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

17 cze 2013, 01:38

hej kochane

wejde do was jak znajde troszke więcej czasu bo póki co Milenka coraz mniej śpi w dzień to ja nie odpalam tak laptopa bo po prostu nie mam na niego w tej chwili tyle czasu i wszystko w biegu robie :ico_oczko: Ale u nas wszystko mam nadzieje ok,Milenka rośnie jak na drozdzach juz prawie 4 kg wazy i jest zdrowa,odpukać kolki nie miała od chyba 4 dni,ale zmieniliśmy pod nadzorem Pani doktor mleczko i spokój oby juz tak zostało...lecą wam te tygodnie kochane :ico_brawa_01: i tęsknie za wami,ale co zrobić :ico_sorki: na FB dodałam zdięcie Milenki,pulpecik nam rośnie jak nie wiem,ale to dobrze jak zacznie raczkować to zżuci to,póki co niech je :-)
pamietam o was codziennie :ico_sorki:

buziaczki

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

17 cze 2013, 08:18

witam :)
u nas weekend szybko zleciał,
Szymek zaczął mi znów kaszleć, w nocy to była masakra, także idę z nim na 10.20 do lekarza,

misia super, że Milenka tak ładnie rośnie :ico_brawa_01: , oby kolki ne wróciły :ico_sorki: , zdjęcie widziałam na fb - jest słodziutka :-D ,

miłego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

17 cze 2013, 08:58

donatka, mój też zakaszlany... ale do lekarza nie poszłam. wygląda ok, tylko kaszle.

misia, :ico_tort: dla Milenki z okazji wczoraj skończonego 1.miesiąca!

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

17 cze 2013, 09:55

mi pół nocy kaszlał, także wolę, żeby go osłuchała, jak będzie ok, to dam go jutro do przedszkola, w końcu, zostało mu tylko 2tyg.,
jutro na 10 jestem umówiona u fryzjera, nie chciałam iść, bo 3 h muszę liczyć, ale wczoraj jak mnie zobaczyła fryzjerka to mnie namówiła, powiedziała, ze jak teraz nie przyjdę to po urodzeniu, na pewno tak szybko do nich nie dotrę i chyba ma rację, a odrosty już mam straszne :ico_olaboga: ,

tibby widzę, że często masz takie bóle jak na @, może i urodzisz wcześniej niż ja :), mnie jakoś tylko lekko pobolewa podbrzusze, a tak to bardziej bioda i kość ogonowa,
ja to nie chcę żadnych studentów przy porodzie, jeśli trafię do nas na porodówkę to u nas nie ma ich, ale nie wiem jak tak z porodami rodzinnymi, muszę wypytać kuzynkę, wdaje mi sie, że jest tylko jedna sala, ale może się mylę,
bo w P-niu mieliśmy ,,swoją,, salę, była nawet łazienka, ale ja byłam podłączona i nawet z niej nie korzystałam,

za mieciac :ico_urodzinki: :ico_brawa: Milenki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość