monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

18 cze 2013, 08:37

witam

jenny najwazniejsze ze maly rosnie i jestes pod dobra opieka lekarza. kochana ja czuje w kosciach ze wytrwasz dluzej w tym stanie by synek mial jeszcze czas sie dobrze rozwinac i nabrac na wadze :-) nie przemeczaj sie by z szyjka bylo wszystko ok.. bierz leki i bedzie git. :ico_oczko:
trzymam za Was caly czas kciuki!!!

BrodzikowaMama super ze u Ciebie wszystko dobrze :-) imiona sliczne wybraliscie :-D
tez podziwiam Cie za odwage jesli chodzi o porod sn ! jesli nie ma przeciwskazan to oby wszystko poszlo szybko i gladko :-)

tibby widze ze pranko poszlo pelna para :-D w takie upaly to najgorzej sie stoi przy zelazku :ico_noniewiem: ja ostatnio prasowalam Patryka ubranka to ledwo dalam rade tak sie ze mnie lalo a wole nie myslec jak Tobie musi byc ciezko w taka duchote prasowac i z brzuszkiem z obciazeniem :ico_sorki: dajesz rade mamuska ! :-D

U nas od kilku dni upaly. Patryk codziennie to inny jest. wczoraj byl powazny a dzis usmiecha sie od ucha do ucha do nas :-) maz ma dzis wolne wiec spedzimy razem jakos fajnie dzien :-) wybieramy sie dzis na 11 na USG bioderek z Patrykiem ciekawe co mu tam wyjdzie mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze :ico_sorki:

mleka w piersiach to mam mnostwo z dnia na dzien moja produkcja mleka wzrasta :ico_szoking: potrafie odciagnac 230 ml mleka :ico_szoking: a moj Patryk zjada max 110 - 120 ml. majac tyle mleka to ja bym wykarmila jeszcze jedno dziecko :-D

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

18 cze 2013, 08:50

zdjecie dzisiejsze przed wyjsciem na spcer z tata i psem z samego rana :-)

Obrazek

a tak rozdaje usmiechy od ucha do ucha

Obrazek

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

18 cze 2013, 09:08

Monika masz pieknego synka. Usmiechy cudne ;)

Tibby super masz z tym fitnessem. Ja bym sie chetnie wybrala.


Milego dnia

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

18 cze 2013, 09:12

monika, świetne uśmiechy Patrysia :-) Cudowny chłopak z niego!!!!
Nie ukrywam, że jest ciężko w te upały. Wczoraj siedziałam na placu zabaw a pot się ze mnie lał!!!!!!!!

Dziś u nas pochmurno i pewnie będzie padać... lepsze to niż upał!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

18 cze 2013, 09:16

Witam!

U nas znów pięknie więc zaraz na polko!

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

18 cze 2013, 10:16

U nas w Londynie chyba nie bedzie ani jednego dnia upalnego. Chociaz z jednej strony to dobrze, bo w ciazy upaly niewskazane. Z drugiej strony brakuje slonka.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

18 cze 2013, 12:23

Zapodałam zdjęcie na ten 30 tc. Można na galerii zobaczyć.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

18 cze 2013, 12:47

My juz po USG bioderek. Jak to lekarz powiedzial bioderka Patryka super i ze dawno takich ladnych niewidzial :-) na kontrolna wizyte sie zarejestrowalismy na sierpien dokladnie 1.08 zeby sprawdzic czy dalej jest wszystko dobrze.

u nas przeszla burza i to przed samym wyjsciem na to USG juz sie balam ze nie pojdziemy bo tak sie momentalnie czarno zrobilo i wiatr sie zerwal lalo jak nie wiem i strach troche bylo isc z Patrykiem ale przeszlo ufff i bez problemu wozkiem pojechalismy :-)

teraz sie rozpogodzilo... wszystko paruje i jest duchota :ico_sorki:

Malgosiu brzuszek super ! :-D

dziekuje Wam dziewczynki. ciesze sie ze Wam sie podoba moj Patryk :-) taki sie robi z niego troche zalotnik bo tym usmiechem to potrafi tak skruszyc serce ze hoho :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

18 cze 2013, 13:55

hej hej kobietki :)

żyję, choć siedzę i pot się ze mnie lje taka duchota u nas....

my już po szpitalu, wypis dopiero za dwa tyg więc tak do końca to nie wiem co i jak, ale spirometria chyba dobrze a skórne niestety dalej jej wychodzą trochę ... (pyłki, pleśnie, roztocza)
ogólnie zła jestem bo te same badania miała co w zeszłym roku na zwykłej wizycie w poradni a teraz trzeba było kiblować w szpitalu całą noc :ico_zly: a tam dzieci z zapaleniami płuc ... ech na szczęście te na naszej sali już podkurowane były ale ogólnie to w :ico_szoking: byłam że zdrowe dziecko mi położyli tak bez sensu i ja w ciąży - głupi jakiś ten lekarz wrrr tłumaczył mi się mętnie że tak musiał bo coś mu nfz nie chce refundować a jak ma pobyt w szpitalu 2 doby to kasa jest... :ico_zly: szkoda że ja się musiałam namęczyć cały dzień ech

Moni :ico_sorki: dzięki widzisz, nie wpadłam na to - tak taka komoda tylko wyższa trochę (4 duże szuflady i na górze dwie małe) :-)

ja już połowę (tę ważniejszą) rzeczy mam w szafce wyprasowaną uff teraz jeszcze druga partia i zostanie tylko łóżeczko i wózek do wyszykowania ale to niech się małżonek wykaże :)

plan porodu niezła sprawa, choć jak tak poczytałam to nie wiem czy w moim szpitalu by ktoś miał chęć się zapoznawać z taką długą listą :ico_haha_01:
o sali z łazienką i wc jednoosobowej to sobie mogę pomarzyć bo nawet przy salach na oddziale nie ma łazienek... tylko jedna dwie na całe piętro...
o nacięcie to nie pamiętam by się ktoś pytał a i tak mnie nacieli i popękałam okropnie, ale szycia i cięcia nie czułam za bardzo, za to potem siedzieć przez miesiąc nie mogłam :/
z tym, że ja słyszałam opinię, że po nacięciu właśnie mniej kontrolowane są te pęknięcia i większe :ico_noniewiem: no ale nie wiem nie znam się ...

ja ogólnie porodu jakos bardzo się nie boję, bardziej właśnie też ciekawa jestem jak to będzie :)
pewnie, że nie spieszy mi się do tego bólu, ale chyba mniej mnie cieszy całe to dochodzenie do siebie potem niż poród :ico_noniewiem: bo poród to X godzin i już a potem gojenie się u mnie trwało kilka tygodni i to było męczące serio

Patryk śliczności :-)
pozdrówki dla wszystkich :ico_papa:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

18 cze 2013, 19:34

witam :)

u nas upały, ja ledwo chodzę i oddycham, ciężko mi , spać nie mogę, leżę to mnie wszystko boli, siedzę to mi nie wygodnie ehh,
w mieszkaniu mamy 28st :ico_olaboga: ,
mały się rozpycha,aż w dole kłuje, naciska mi na pęcherz, boli w mnie w pachwinach , biodra, kość ogonowa, ciągle coś :ico_puknij: ,
Szymek kaszle na całego, ma zapisany syrop na kaszel, zyrtec i inhalację, dziś doszła temp. ja już nie mam sił,
chodzę jakaś nerwowa :ico_zly: ,

właśnie objadałam się truskawkami z bitą śmietaną :-D ,

jenny super, że u Ciebie wszystko dobrze :ico_brawa_01: , maluszek ładnie rośnie :ico_brawa_01: ,
Małgorzatka ładny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
Monika Patryk słodziutki :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość