Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

17 cze 2013, 23:23

hej,Zucha bedzie operowana jeszcze w te wakacje,wiec zalamka :(

Co do zdolnosci waszych dzieci,to sa super i gratuluje,moj Szymcio reaguje na swoje imie,jak broi i powiem SZYMCIO,to az sie wzdryga i sam sobie oj oj robi :P A tak to jest totalny dzidzius,nie chodzi,tylko "biega" na czterech,a najchetniej jest na raczkach przytulony do mamusi :P

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

18 cze 2013, 08:26

o kurcze, biedna Zuzka:(:( Trzymajcie się dzielnie, musi być dobrze! A datę operacji już znacie?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

18 cze 2013, 14:06

w tym tygodniu ustalimy :(

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

18 cze 2013, 15:35

rybka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
ja jestem po wizycie u pediatry...
powiedzialam mu o jej zachowaniu, o tym ze nie pokazuje paluszkiem itp i fakt, stwierdzil, ze to jest jeden z wielu symptomow autyzmu... ale... po poobserowowaniu jej zachowania w stosunku do innych ludzi i dzieci zapewnil mnie ze, napewno nie dotyczy to mojej malej :ico_sorki: ( pediatra dal mi tez broszuki o autyzmie w ktorych jest szcegolowo wypisame wszystkie objawy autyzmu ) wiec sie uspokoilam :ico_sorki:

u nas LATO w pelni ... dzis 37 stopni :ico_spanko:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

18 cze 2013, 19:06

Kkingoza Oliwka to zdrowa piękna dziewczynka, a jaka zdolna, sama jogurcik wcina pięknie :-D
Lato, lato gdzie jesteś? U nas wczoraj było pięknie a dzisiaj znowu chłodno i deszczowo.

ryba oby wszystko potoczyło się po Waszej myśli.

Brodzikowa podziwiam, troje łobuziaków a teraz jeszcze dwie księżniczki - jest co robić :-)

Asienka jak poszukiwania pracy?

Dziewczyny, jakieś plany wakacyjne?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

18 cze 2013, 21:34

biniu - moje plany wiadome....Zucha bedzie 6 tygodni w gipsie od szyjki do pasa,wiec raczej tylko podworko nas czeka. Andrzejek aktualnie jest u babci w Sopocie,ja jade z Zuzia chyba w piatek do mojej mamy...

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

18 cze 2013, 22:16

biniu poszukiwania pracy marnie idą. Ale pojawiła się pewna opcja, jak się uda to napiszę:) Planów wakacyjnych brak, pewnie skończy się na kilku wypadach nad jezioro..
kingoza dobrze, że pediatra uspokoił Cię :-) Z Oliwki naprawdę fajna dziewczynka jest :-) Kiedyś nakręcę filmik jak Piotrek zabiera się do jedzenia- chlebek najpierw podusi, pościska, powyrzuca z krzesełka a potem taki pomiętolony zjada, z jogurtem nigdy nie próbowałam- on się nigdy nie nauczy samodzielnie jeść :ico_zly: Tym bardziej byłam mile zaskoczona Oliwką :ico_brawa_01:
Ciężki dzień dziś, M skończył współpracę z gościem, u którego robił ponad 3 lata, dobrze że ma 2 inne prace już zarezerwowane, bo ciężko by było.. Plus tego jest jeden- będzie miał więcej czasu na dokończenie mieszkania (tak, tak, jeszcze się nie przeprowadziliśmy- szewc bez butów chodzi...) i budowę, która już ruszyła (na razie mamy wielką dziurę w działce, ale powoli będzie się to zmieniać).
U nas wczoraj było pięknie a dzisiaj znowu chłodno i deszczowo.
Naprawdę dziś chłodno było? Przecież mieszkamy całkiem blisko siebie, a u nas do południa pochmurnie a po południu jak zrobił się upał to nawet teraz nie ma czym oddychać :-P

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

18 cze 2013, 22:51

Rybko, będę trzymać kciuki za dobre wyniki tej operacji Zuzi!!!
Szkoda tych 6 tyg w gipsie, ale mam nadzieję, że efekty będą tego warte!!

Ja na wakacje jadę do rodziców do Polski (w lipcu chcę wyjechać jak się rok szkolny skonczy), z dziećmi. M dojedzie później, bo w połowie sierpnia..
Mam nadzieję na ładną pogodę :D hehe

Kingoza, dobrze, że pokazałaś Oliwkę pediatrze :D Przynajmniej się uspokoiłaś :)

Rybko, Jaśko jak Szymcio, jak się go zawoła "grożącym" tonem gdy coś broi, reaguje dośc wyraźnie.
Hehe, odwraca się, pozyła mi uśmiech, chichocze i wieje :ico_haha_01:

Dzisiaj rozrzucał kamyczki na ogrodzie :ico_olaboga: łaził na boso, grzebał w piasku (potem cała wanna piachu!) i trenował na rowerkach i jeździdłach.
Kupiłam mu takie coś:
Obrazek

a dokładniej tylko to siedzonko, bo hulajnogę mieliśmy na stanie, wystarczyło tylko "rączkę" zmienić.
I śmiga fajowo :ico_brawa:

Brodzikowa, fajne imiona :D Na pewno Ci już ciężko! Trzymaj się dzielnie. Dwie księżniczki! Aż Ci zazdraszczam :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

20 cze 2013, 19:22

hej!
moje 2 gwiazdy na antybiotyku. zapalenie gardla zuzka miala juz 40.5 stopni goraczki a karola 39

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

20 cze 2013, 21:07

o ja ! Wspolczuje !

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość