szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

22 cze 2013, 12:20

bierz moze w miare mozliwosci czesto chlodne prysznice.
Nawet nie wiem ile ich w ciągu dnia biorę plus oczywiście kąpiele w basenie .

Inia w takim razie czekamy na wieści wtorkowe i trzymam kciuki

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

25 cze 2013, 00:06

Hejka! Czekamy na wieści inia jutro...
szkieletorek współczuje tego, że źle się czujesz. Chyba pierwszą ciążę przechodziłaś rewelacyjnie co?
Ja w ciąży z Alanem nie miałam żadnych objawów. Jedynie w pierwszym tyg kiedy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży strasznie mnie brzuch bolał jeszcze bardziej niż na okres więc byłam pewna, że go dostanę. Ale tak mocno, że nie raz spać nie mogłam z bólu, zrobiłam pierwszy test i wyszedł negatywny więc brałam tabletki przeciwbólowe - ibuprom max itp, po kolejnym tyg nadal okresu nie było więc zrobiłam drugi test i wyszedł pozytywie... A później to czułam się rewelacyjnie, jeździłam na rowerze, na nartach, grałam w tenisa, pływałam na basenie ... wciąż w ruchu, zero mdłości, zero bóli, nic mi nie dolegało.

Ale wpadłam na chwilę tak naprawdę pochwalić się, że zdobyłam fajną pracę. Poduczyłam się trochę francuskiego i udało mi się u francuzów blok obok zdobyć posadę niani. Od dziś pilnuję malutkiego 7miesięcznego murzynka. Jest cudowny. Mój Alan taki kochany dużo pomaga. Pilnuję, żeby dzidzi nic się nie stało. Zabawki, smoczek, butelkę itp podaje i mówi: "masz dzidzi" cudny widok :-). No to tyle... zmykam spać, bo jutro znów do pracy :D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

25 cze 2013, 08:09

Chyba pierwszą ciążę przechodziłaś rewelacyjnie co?
Tak .Jedynie upały też dawały mi w kość ale chyba nie tak bardzo jak teraz.

Gratulacje z powodu pracy ;)
Inia czekamy na wieści .Daj znać jak najszybciej będziesz mogła.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

Re: Lato i Jesień 2011

25 cze 2013, 10:21

Dzien dobry :)

Zbyt dużo napisałyście by was doczytywać :-D

Inia trzymam kciuki ,wszystko będzie dobrze :-)

Nina gratuluje pracy :-)

szkieletorek ja też sie zle czułam w 2 ciąży,ale już masz półmetek,teraz z górki ;)

U nas bez zmian,młoda rośnie coraz bardziej mądra jest,rozumie wszystko :-D ,Niebawem będziemy na etapie nauki na nocnik i oduczania od piersi,bo nadal wieczorami lubi popić mamy mleczko :)
Ja puki co z nimi w domu,myślę,że do czasu,aż młoda skończy 3 latka,wtedy do przedszkola ją dam :)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

Re: Lato i Jesień 2011

25 cze 2013, 18:33

Hej Dziewczyny:)

melduję się po wizycie, dopiero teraz, bo przez wichurę nie mieliśmy prądu

Wszystko jest dobrze! Także ogromny kamień z serca mi spadł:) Serduszko bije, a dzieciątko mierzy 2,36 cm, czyli zgadza się z wiekiem ciąży:) Będę chodziła do tego gina, bo pozytywne wrażenie na mnie zrobił (opinie na poczekalni były o nim pochlebne), do tego przyjmuje państwowo. Szkoda tylko, że nie dał mi zdjęcia, wprawdzie wydrukował, ale dopiął je do dokumentacji.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

Re: Lato i Jesień 2011

25 cze 2013, 18:40

Cześc Kochane!
inia gratulacje składam :) i cieszę się że wszystko jest w porządku! :ico_brawa_01:
szkieletorek cieszę się że u Ciebie też wszystko w porządku z Dzidzią:)
Nie mam czasu ostatnio na nic, prowadzenie własnego biznesu daje w kośc. Ogólnie tragedii nie ma rozwijamy się :) Liczę że z miesiąca na miesiąc będzie coraz lepiej.

Oliwka rośnie jak na drożdżach:) Codziennie jakieś nowe słowo powtarza, także zasób się szybko powieksza:) Nie mogę się nacieszyc jak z tych małych słodkich ustek wylatują słówka:D
Nocnikowanie poszło nam tak szybko że sama nie mogę uwierzyc, dwa dni latała w majtkach, sikała gdzie popadło byle nie w nocnik, ale 3 dnia zaczęła już wołac i zdarzyły się tylko dwie wpadki. I od dwóch dni pampek tylko na noc!:D Dumna jestem jak nie wiem:) :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

25 cze 2013, 21:16

Wszystko jest dobrze
No to bardzo się cieszę.
Fajnie że z tego Gina jesteś bardziej zadowolona.
Mnie gin powiedział że skoro już nie mam żadnych zagrożeń to musi mnie przekazać komuś innemu.Ja wiedziałam o tym że on nie prowadzi ciąż.Jedynie zagrożone.No i truchleje bo nie znam drugiego tak sympatycznego ginekologa.
Nocnikowanie poszło nam tak szybko że sama nie mogę uwierzyc
Gratulacje.
Choć z doświadczenia wiem że to sie nie raz może zmienić.Moja tez wołała już zawsze .I noce zdarzały się całe suche.A teraz znów mały kroczek w tył bo nie zawsze woła.
Znajoma co mieszka obok ma córcie ten sam rocznik co my i taki sam ma problem .Raz przez kilka dni zupełne zapomnienie pieluszek a potem mały kroczek w tył.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

25 cze 2013, 21:37

inia cudowna wiadomość!
Bardzo się cieszę!
Spokojnej ciąży, już Ci wystarczy emocji :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

26 cze 2013, 09:20

inia super wiesci, to teraz rosnij spokojnie do terminu

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

Re: Lato i Jesień 2011

26 cze 2013, 22:59

Inia super wieści :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości