leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

28 cze 2013, 15:13

U nas pogoda sie zrobila ladna :ico_brawa_01: posiedzielismy trpche na dzialce, najadlam sie truskawek, bo dwa dni nie byly zbierane, mniaaaaam :ico_brawa_01:

Pozniej pojecalismy odebrac paczke(zrobilam ostatnio "male" zakupy w HM) no i teraz dotarlismy do domu, jakos ciezko mi sie pedalowalo :ico_olaboga: pod wiatr i chyba pod gore :ico_haha_01:
Troche odsapne i musze rozpalowac zakupy :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

28 cze 2013, 16:52

Ja właśnie boję się szpitala.
No nie dziwie się . Ale trzymam kciuki by dobry lekarz się wami zajął i by obeszło się bez szpitala.
Nic przyjemnego tam być
rano okazało się, że wynik posiewu na środę ma dopiero być
Ja kontrolnie co 3 miesiące robię posiew Lili i czekam 2 dni w szpitalu na niego.
najadlam sie truskawek
Ja teraz właśnie siedzę i jem truskawki z jogurtem naturalnym .
wiecie co nawet w durnym laboratorium trzeba znajomości
Ojj znajomości to są dobre wszędzie. Bez nich ciężko cokolwiek zrobić.
My jak byliśmy wtedy z Lila w szpitalu to nie wiedziałam nic co podejrzewają,co jej jest .Zbywali na każdym kroku .A tato miał na szczęście znajomości u jednej pani dr i porozmawiał z nią.Wtedy wiedziałam na czym soję bo tak to można ich pytać i prosić. Traktują jak jakieś zło człowieka.

Pogoda u nas barowa. Gdy Lili miała drzemkę to ja tez się 1,5 godz przespałam. Ojj senna byłam bardzo.Spałam jak zabita.Teraz deszcz pada u nas .Ja wcinam deser a Lila chwilowo ogląda bajki. Jak przestanie padać to koło 18 pójdziemy spacerkiem do pani po mleko kozie dla małej .

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

28 cze 2013, 19:03

betina -dobrze że już w domciu,
spinka współczuje , mam nadzieje że obędzie się bez szpitala
jennyoby te bakterie odczepiły się od ciebie
leonaa ty ciągle w biegu , córeczkę pewnie też urodzisz w biegu :ico_haha_01:
My dziś zrobiliśmy zakupy na wyjazd małego.Jutro rano wywozimy go do babci w góry świętokrzyskie.
Ja dziś wykończona jestem koleżanka się zwolniła i teraz mam dwa razy więcej pracy.Sprzedaje bilety , myje samochody i wszystko robie za dwie..Jak tak dalej pójdzie to długo nie wytrzymam . :ico_zly:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

28 cze 2013, 20:12

hej :ico_placzek: :ico_placzek:

A my utknelismy :ico_placzek: Teraz maz sie rozchorował jak wczoraj dostał cisnienie 150/100 i do tego silny bol glowy z goraczka tak dzisiaj poprawka z rozrywki i chyba du.pa z wyjazdu... Chyba poczekamy az on sie poprawi bo jak ja go zostawie w takim stanie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_placzek: rece mi opadaja :ico_placzek: :ico_sorki:

Najjgorzej szkoda mi Adasia on specjalnie poszedl spac wczesniej bo niby jutro jedziemy :cry:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

28 cze 2013, 20:37

Lala to uciekaj na zwolnienie, niech nie męczą ciężarowki :ico_oczko: Współczuję Ci :ico_pocieszyciel:

Kamilka może mężowi się poprawi, oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Szkieletorku ostrożnie, żebyś się później nie męczyła po zbyt długich spacerach.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

28 cze 2013, 23:58

chyba du.pa z wyjazdu..
A wy mieliście autem jechać czy samolotem lecieć?
Szkieletorku ostrożnie, żebyś się później nie męczyła po zbyt długich spacerach.
Nie poszłyśmy bo mała przez ponad godzinę sie modliła nad malutka parówka by ja zjeść.A ja powiedziałam dość, jest już duza i potrafi sama zjeść.Efekt taki że pokazywała dokazywała.
Brakuje mi cierpliwości do niej ostatnio.Zdarza mi się dac jej klapsa i źle mi z tym .Moze potrzebuje odpocząć od niej na pół dnia bo inaczej oszaleje i krzywdę sobie zrobimy

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

29 cze 2013, 07:54

Witam!

Szkieletorku doskonale rozumiem Twoje obawy i odczucia co do Lili, matka, żeby zachowała zdrowie psychiczne musi odsapnąć od dziecka, czasami starcza 2-3 godziny i człowiek wraca stęskniony, wypoczęty i kochający 10xbardziej.

Ja dzisiaj normalna w końcu jestem, bo wczoraj to szkoda gadać - chyba efekt stresu i małej ilości snu, ryczałam co chwila i sama z sobą wytrzymać nie mogłam. Dziś mam masę planów: okno umyć, pościel zmienić, posprzątać, poprasować, pranie i gołąbki - co najważniejsze :-D Więc zmykam, żeby się na forum nie zasiedzieć :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

29 cze 2013, 09:46

Hejka


Spinka to pracowity dzien cie czeka :ico_oczko:
Ja standardowo nic nie robie :ico_haha_01: mezowi powiedzialam ze ma wymyslec cos na obiad, to niech mysli

Ja dopiero sniadanie zjadlam bo niedawno wstalam


Kamilka mam nadzieje ze maz ma sie juz lepij i wyjedziecie w droge :ico_sorki:


Milego weekendu :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

29 cze 2013, 10:39

czasami starcza 2-3 godziny i człowiek wraca stęskniony, wypoczęty i kochający 10xbardziej
Ojj tak to prawda.
Pojechała teraz z tatusiem do kościoła a potem na kawę maja wstąpić a ja mam chwile ciszy i luzu.
Nie wiem czy ona zaczyna mieć bunt 2 latka czy co ale mam dość.
Jest z nią ogromny problem z jedzeniem.Nie je aktualnie niczego sama .Nawet jajko,parówka takie suche rzeczy nie zje sama tylko chce by ją karmić.Ja mam dość bo niedługo urodzi się dzidzi i co ja łeb sobie urwę. Jadła ładnie takie rzeczy a teraz jakiś bunt.Potrafi prawie cały dzień nic nie jeśc skoro ja jej nie pokarmię.
Gdybym nie znała dziecka to bym pomyślała że pewno jada dużo słodyczy i przekąsek.A ona nie jada nic niemal.Raz w tyg dostanie lizaczka i czasem owoce suszone je bo to lubi i tyle.
Nie mam pomysłów na nią a nerwy mi puszczają.Śniadania zjadła 2 łyżki i tyle.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

29 cze 2013, 11:02

Leona no plany mam wielkie, zobaczymy jak wyjdzie :ico_oczko: w sumie okno umyte, pranie się pierze, właśnie kończę obgotowywać kapustę włoską (ale muszę dokupić, bo mało będzie), farsz zrobiony, więc zawinąć i wstawić, zostaje sprzątanie i prasowanie. Pola mi fasolę łuska i to z jaką chęcią :ico_szoking: jakbym wiedziała to już dawno bym jej dała, a tak sprzątałam szuflady i wyciągnęłam stamtąd i ona działa :-D
Co mężuś wymyślił na obiad?

Szkieletorku kurcze nic Ci nie poradzę, bo ja nie miałam takich problemów, Pola ładnie jadła, chciała sama, więc wybacz. Może to tylko chwilowe, że sama nie chce, albo masz małego niejadka.

A moja dzidzia już mi pod żebrach chyba włazi, bo wstałam dziś z bólem żeber po lewej stronie, czyżby taka już wielka :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość