donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

30 cze 2013, 09:15

witam :)

ja też 2w1,

wczoraj wróciliśmy po 21, nawet sobie nie pojadłam, bo mi się nie chciało, tylko mnie głowa bolała,

pospaliśmy dziś do 8.30, mąż pojechał po świeży chlebek i bułki, zjemy śniadanko i śmigamy do mojej mamy :),

miłej niedzieli :ico_oczko:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

30 cze 2013, 09:32

no to sie ladnie trzymacie dziewczyny :ico_oczko: cos te Wasze chlopaki sie nie spiesza na ten swiat :ico_oczko:

A ja sie Wam pochwale jakie postepy robi moj Patryczek... otoz od kilku dni ladnie juz dzwiga do gory glowe... na zdjeciu nie zlapalam jak wysoko bardzo bo szybko opuszcza ale udalo mi sie takie zdjecie zrobic :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

30 cze 2013, 11:47

witam się i ja :)

o jaki silny chłopak! brawo !! :)

my dziś do wujka na grila ... niestety do domu wejdziemy...
szaro u nas i deszcz od rana padał.....

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

30 cze 2013, 14:45

u nas dzis chlodno,nawet posiedziec nie idzie na ogrodzie,
Zaraz zmykamy do domu, bo na 16 idziemy do cioci na kawe na nowe mieszkanko,
Monika dla Patryczka :ico_brawa_01:

Mnie znow strasznie glowa boli :ico_placzek: , cisnienie mierzylam jest ok, takze nie wiem od czego ten bol, pewnie od pogody, mam juz dosc tego bolu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

30 cze 2013, 14:52

donatka, strasznie współczuję kolejnego dnia z bólem głowy.

U nas spokojna i leniwa niedziela.
Młody pobudkę zaliczył już o 3 nad ranem. padł koło 12 dopiero i śpi do teraz. Zaraz obiadek.
Przydałoby się coś słodkiego... najlepiej nich ma dużo czekolady bo mam na nią mega ochotę! :-D

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

30 cze 2013, 19:06

hej kochane
nie zapomniałam o was moje drogie,ale Milenka coraz wieksza coraz więcej uwagi potrzebuje w dzień małe tylko drzemki robi a takto,trzeba się z nią bawić bo jak damy ją do bujaczka,który sam ją buja i gra to nudzi jej się po jakimś czasie i chce do nas gaworzyć :-) taka smieszka się robi z dnia na dzień :) mleczko odpukać podpasowało coraz żadziej miewa bóle brzuszka,ale jak boli to ja do niej wtedy mówie żeby postarała się troszkę usnąć i brzusiu przestanie boleć i wczoraj poskutkowało,złapała mnie za palec i zasneła :-) 10 lipca idziemy na szczepienie i podejżewam,że Milenka juz z dobre 5kg będzie miała,bo jeeee ojj duzo je co 3 godziny 120ml mleczka... i co jeszcze... zagrałysmy w filmie,ale tak na koniec nas potraktowano,ze mój mąż już nas tam nie puści a TAKO MEDIE posłał do diabła,oczywiście z samym reżyserem sobie porozmawiał to co zrobił i jak nas potraktował,ale za duzo pisania i szkoda słów :ico_noniewiem:
Nadal chodze niewyspana koszmarnie,ale takie uroki,mąż pracuje i dorabia gdzie może,tesciowa kupuje mleczko i pampersy,Milena wyrasta juz z ciuszków więc musze pomysleć o nowych i fajnie rosnie nam kruszynka:)

Monika Patrzyczek przecuuudny tak slicznie trzyma juz główke i te oczyska jego ahhh :ico_haha_02:
reszte dokończe później bo ide mała nakarmić...

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

30 cze 2013, 19:14

Dobra tatuś karmi to dalej pisze :-)

Tbby,Donatka was to praktycznie godziny licza do narodzin,ale super,jeszcze troszke i zamkniemy wąteczek i przejdziemy na noworodki :-D trzymam mocniutko za was kciuki i będę wchodzia tutaj codziennie,bo juz się doczekac nie mogę waszych dzieciaczków jak wyglądają :-)

niestety nie doczytam wszystkiego,ale mam nadzieje,ze u was wszystkich wszystko dobrze,ale widze,ze tak :ico_haha_02: i jenny juz tak wysoko :ico_brawa_01: Małgosia,ziolo :ico_brawa_01: wspaniale dziewczynki tak się ciesze :ico_brawa_01:

a to to nasze pocieszne maleństwo,caaały tatuś ehh no co ja zrobie :ico_haha_01:

Obrazek

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

30 cze 2013, 22:20


a to to nasze pocieszne maleństwo,caaały tatuś ehh no co ja zrobie :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
przeważnie jest tak że jak jest pierwsza córka to do taty podobna, a jak synek to do mamy.
Moja Martynka to wyglądała jakby skóra zdarta z taty, a później czym starsza to się mieszanka robi :-)

skarżycie się na bóle głowy, dla pocieszenia powiem że ja nie w ciąży a też mnie łapią te bóle, nawet ból w kark wchodzi :ico_zly:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

30 cze 2013, 22:56

Melduję się, cała i zdrowa, ale nie mam dziś sil odpisać, idę spać.

Mamuśki na końcówce jak tam?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

30 cze 2013, 23:31

Misia oj tak Milenka caly tatus. Piekna jest I jaki ma piekny usmiech.
Monika cudny Twoj Pattyczek I jaki silny :)
Donatka wspolczuje boli glowy. Jejku porod juz tsk blisko. Oby bole glowy szybko przeszly. Musisz odpoczac przed porodem zeby miec sile.
Tibby Juz na finishu jestes :) a bole brsucha to I ja mam. do tego bardzo bola mnie nogi. Ja nie wiem jak tu chodzic z takimi bolacymi nogami.
Malgorzata ja tez robie sir sentymentalna I mysle czasami nad nowa sytuacja. Juz coraz blizej porodu.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość