Awatar użytkownika
17stopni
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 20 gru 2009, 17:06

22 lut 2010, 15:24

I'll do my best.

Bella25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2013, 16:22

Re: Wpływ picia wody na odchudzanie

03 mar 2013, 17:06

Same picie wody nic jednak nie da, aby schudnąć. Trzeba ćwiczyć i zmienić dietę. Ja w odchudzaniu wspomagałam się także tabletkami Therm Line Forte. Jednak najważniejsze są ćwiczenia. A przy nich lepiej pić wodę niż słodkie i mega kaloryczne energetyki.

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Wpływ picia wody na odchudzanie

04 mar 2013, 11:19

Nieraz sam preparat wspomagający odchudzanie daje takiego kopa, że natychmiast jesteśmy naładowani energią, bez specjalnego wysiłku. A jeśli chodzi o wodę to fakt, cudów nie zdziała jeśli nie zaczniemy odpowiednio odżywiać się i ćwiczyć.

Twoje10minut
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 31 sty 2013, 19:02

Re: Wpływ picia wody na odchudzanie

20 mar 2013, 20:57

No tak,ale co z tego że dany preparat odchudzający zapewni nam kopa,skoro w żaden sposób nie przekłada się to na odchudzanie. To zwykły efekt jojo. Ktoś powyżej bardzo fajnie napisał o tym, że aby schudnąć należy przestrzegać diety oraz być aktywnym fizycznie.

Bella25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2013, 16:22

Re: Wpływ picia wody na odchudzanie

14 kwie 2013, 17:48

Woda sama w sobie nie odchudza. Wspomaga tak samo jak tabletki. Ja nie jestem przeciwnikiem wspomagaczy. Sama brałam Therm Line. Ale nawet jeśli połkniemy garść pigułek i wypijemy hektolitry wody a nie ruszymy się z kanapy to nie schudniemy nawet grama. Wiosna idzie. Rowery, spacer, bieganie, rolki. Tyle możliwości. Spalmy zimową oponkę z wodą w ręce.

IwonaWaleczko
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:52

Re: Wpływ picia wody na odchudzanie

29 maja 2013, 21:00

Woda oczyszcza organizm i rozrzedza krew co też pomaga w odchudzaniu bo oczyszcza od środka to co się spala podczas diety ale to tylko taki dodatek. Pijąc samą wodę i karmiąc się pizzą to nie zadziała. A pić powinnaś 300 ml na każde 10 kilogramów masy ciała dziennie a jeśli dodatkowo ćwiczysz to pić musisz 500 ml na każde 10 kilogramów masy ciała. Woda też transportuje składniki odżywcze do mięśni i ogólnie witaminy minerały itp.. a to wszystko wpływa na szybsze odchudzanie :)

Late05
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 cze 2013, 20:28

Re: Wpływ picia wody na odchudzanie

05 cze 2013, 22:14

Woda jest smaczna i najlepiej orzeźwia. Wypłukuje toksyny i uboczne elementy z przemiany materii. Podobno dotlenia cały organizm od wewnątrz, za pomocą cząsteczek tlenu.

Victoria1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2013, 10:55

Re: Wpływ picia wody na odchudzanie

04 lip 2013, 11:24

Woda jest dobra na wszystko :) Na odchudzanie, na treningi i na upały. Moim zdaniem jedną z najlepszych jest Ustronianka. Codziennie wypijam około 1,5 l. Woda wyjątkowo mi zasmakowała, a jeśli chodzi o dietę to jest też polecana przez Centrum Leczenia Otyłości.

seelee
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2012, 08:20

Re: Wpływ picia wody na odchudzanie

10 lip 2013, 16:17

Woda jest mega na odchudzanie. Nie lubię jej smaku (jeśli w ogóle ma ...), ale jej picie działa cudownie na moje ciało. W ogóle mam wrażenie, że szybko tracę na wadze, jeśli piję dużo wody. Nie lubię tych smakowych, bleeee. No i najważniejsze: im więcej wody piję, to nie mogę się przełykać coli czy innych słodkich płynów. Hmmmm, mam nadzieję, że na zdrowie mi to wyjdzie :D

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Wpływ picia wody na odchudzanie

11 lip 2013, 13:12

Woda jest mega na odchudzanie. Nie lubię jej smaku (jeśli w ogóle ma ...), ale jej picie działa cudownie na moje ciało. W ogóle mam wrażenie, że szybko tracę na wadze, jeśli piję dużo wody. Nie lubię tych smakowych, bleeee. No i najważniejsze: im więcej wody piję, to nie mogę się przełykać coli czy innych słodkich płynów. Hmmmm, mam nadzieję, że na zdrowie mi to wyjdzie :D

Nie lubisz smaku wody w ogóle? Jakiejkolwiek?:) Może pijesz jakieś najtańsze z Biedronki albo nie jesteś po prostu przyzwyczajona do niegazowanej?

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość