Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Jesień mamy wita 2013

03 lip 2013, 18:19

Jenny szukam, widział ktoś??? Coś długo cicho siedzi :(

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

03 lip 2013, 19:04

Jenny szukam, widział ktoś??? Coś długo cicho siedzi :(

Tibby jestem na nowym mieszkaniu nie miałam internetu, a z komórki tylko Was podczytywałam. Jutro odezwę się.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

03 lip 2013, 19:19

Jenny i jak na nowym?? Fotki beda?? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

03 lip 2013, 20:53

Jenny dobrze że jesteś :ico_sorki:

Leona ja prasowanie też mam ale w taki upał jakoś nawet myśleć się nie chce. Auto mojego A. posprzątałam, ale zapuszczone było tak, że zeszło mi około 2 godzin. Jutro moje zabiera i jedzie zrobić klimę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Pola tak zaczęła kaszleć i chrypieć że :ico_olaboga: Jutro znowu do lekarza, tym razem z A. ja muszę być w pracy. Trochę to dziwne, że na antybiotyku i dalej mi się pogarsza.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

03 lip 2013, 21:18

hej
była dziś z synem na basenie,mąż nie był zachwycony ale u nas upał 30 stopni i szkoda mi mojego bąbla
planowałam że pójde na 2-3 godz wróciliśmy po 6 bo udało mi się usiąść kołó ratownika pod parasolem i oboje mieliśmy na oku Tomusia
ten szalał i cieszył się jak nigdy ,opaliłam sobie nogi i ręce troszkę
od 17 odpoczywam

co do zgagi i włosów to mit
przy Tomusiu zgagi nie miałam wcale a urodził się z długimi ciemnymi włoskami
tutaj widać miał wtedy kilka dni
Obrazek

spinka pamietam ze na usg w szpitalu Madzia moja miała coś ok 1300 więc twoja nie taka duża :P

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

04 lip 2013, 08:55

BETINA a czemu mąz nie był zachwycony wizyta na basenie ?

U nas upalnie od wczoraj . Dziś też już gorąco.
Od dziś u nas remont się zaczyna.Co prawda nie u mnie tylko u mamy na dole ale będzie tez balkon całkowicie zmieniany wiec przez moje pokoje będą przechodzić i się zawsze coś nabrudzi.Mam nadzieje że nie bardzo bo ja nie mam siły na szorowanie domu.
Nie pamiętam która to pisała że boli ją bardzo biodro i kuleje.
Ja nie daje rady .Wieczorami juz płacze z bólu. Od rana jest jako tako ,choć cały czas kuleje ,na nodze nie ma mowy bym stanęła całym ciałem. Ale popołudniu i wieczór jest dramat . W domu mi jęczą że przestane chodzić, żeby cos z tego nie wyszło.Gin mi nic wiele nie poradził na to .
Już raz to chyba pisałam że jeśli tak ma być do konca ciązy to ja wymiękam .Nie dam rady
Ja jako dziecko miałam przeboje z nogami .Nie chodziłam wcale jakis czas .

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

04 lip 2013, 09:11

Szkieletorek wspolczuje bolu :(


Spinka u nas upalow nie ma to spokojnie moglam poprasowac :ico_oczko:

No i mam nadzieje ze przez najblizszy tydzien nie bedzie za wielkich upalow w PL bo nie wyrobimy :ico_noniewiem:
Mam tylko jedna letnia sukienke do ktorej i tak musze zalozyc leginsy... A tak spodnie i spodnica z pasami na brzuch, zaparze sie jak bedzie goraco :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

04 lip 2013, 10:42

szkieletorek bo mam jak najwięcej wypoczywać i mało chodzić raczej a ja uparłam się na ten basen a on bał się że będę za Tomsiem biegać musiała

co do bólu bioder to ja o tym pisałam ,jednak nigdy nie miała aż tak silnego bólu o jakim piszesz ty ,czasem tak rwało że kulałam to fakt albo z bólu same łzy mi leciały ale chodziłam mimo wszystko jak inaczej zresztą przy dziecku

leona musi być ciepło bo urlop mój mąż zaczyna :P

ja wczoraj upiekłam wieczorem jeszcze ostatnie już w tym roku ciasto z truskawkami bo sezon sie kończy i rano zjadłam sobie kawałek i teraz zgage mam
popołudniu ma znajoma przyjechać na kawkę :)
dziś odpoczywam bo nie chce przeginać

od jutra zaczynam pranie ciuszków Madzi bo karton mnie w pokoju strasznie drażni a tak bedę miała wszystko już poukładane czyste w szafce

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

04 lip 2013, 16:18

Witam i przepraszam że sie n ie odzywałam :ico_sorki: Niki na koloni miało byc lżej a jest gorzej niż myślałam Ida marudna i mam z nią urwanie głowy - w dodatku jesteśmy same bo siostra poszła do pracy (choć nie chciała mnie zostawiać ale przeciez i tak już się dla mnie mega poświęciła) W dodatku upały nie daja mi żyć :ico_placzek: w sobote mam wizytę i USG więc dowiem się co z małym czy nadal główka u góry czy może się obrucił.
betina - lez słonko i odpoczywaj ile się da choć wiem że to niełatwe - mi też szkoda Idy jak na nia patrze pod nosem mam jezioro i plażę a nie moge z nią pójśc :ico_noniewiem:
leona ty już jak na szpilkach nie możesz doczekac się lądowania w PL :-)
szkieletorek :ico_pocieszyciel: współczuje bólu a co na to lekarz ?
jenny - super że już w nowym gniazdku :ico_brawa_01:
spinka - brawa dla malutkiej juz dużej dziewczynki :ico_brawa_01: oszczędzaj się skoro skurcze się pojawiły

Pisałyście o bólach krzyżowych ja przy obu miałam a przy Idzie 2,5 doby i urodziłam naturalnie - choć wiem że nie jest to koniecznościa aby tak cierpieć .
Uciekam do Idy bo już marudzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

04 lip 2013, 16:19

:ico_tort: za 32 tydzień :) juz coraz bliżej końca

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość