Awatar użytkownika
mama2013
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 06 lip 2013, 09:53

Re: wiosna-lato 2013

06 lip 2013, 23:17

Jenny tez mialam sterydy w 32 tc. Okazaly sie na szczescie niepotrzebne. Lelarze mowili ze tygodnia nie wytrzymam, a dotrwalam prawie do 39 tc. :)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 00:01

tibby wiesz kochana ja nie karmie piersią więc u mnie ta @ moze pojawic sie o wiele szybciej niż u mam karmiących piersią :ico_noniewiem:

Madleine troszku mnie uspokoiłas kochana,zobaczymy co mi gin powie w środe,ale ,żeby bolał mnie brzus jak na @ kiedy jest dzień własnie brudzenia a jutro np bedzie czysto i nie będzie ćmił, :ico_noniewiem:

jenny kochana zobacz,ze ja byłam w zagrozonej ciąży i lekarz mi nie dawał szans na urodzenie w terminie tylko chciał mnie dotrzymac do tego chociaż 32-34tc a widzisz,ze urodziłam 3 dni przed terminem :-) ale owszem zawdzieczam to fenoterowi czy jak mu sie tam pisze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 00:04


Madleine troszku mnie uspokoiłas kochana,zobaczymy co mi gin powie w środe,ale ,żeby bolał mnie brzus jak na @ kiedy jest dzień własnie brudzenia a jutro np bedzie czysto i nie będzie ćmił, :ico_noniewiem:
Misiu bo macica sie jeszcze oczyszcza i obkurcza i jak są skurcze to automatycznie wydalane są resztki z macicy. wiec to normalne ,ze wtedy boli jak na @ :-)

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 04:56

Witam nowa mama :) zaraz poczytam o twoim porodzie...
misia ja dostalam okres w 6 tyg po porodzie... a przeciez sciagam mleko nadal..
no udalo mi sie rozkrecic laktacje :) przez 2 dni sciagalam prawie co 3 godz seriami 7-5-3 min i jjuz mam troche zapasu :)
Wczoraj bylismy nad jeziorkiem. woda cudowna! Tylko ciagle uswiadamiamy sobie z mezem ze nasze wypady gdziekolwiek juz nie beda takie same. toc np to jeziorko. Juz nie mozemy siedziec godziny w wodzie grajac w pilke.jedno z nas musi na brzegu lub kkocu pilnowac dziecka... skonczyla sie beztroska :)

Awatar użytkownika
mama2013
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 06 lip 2013, 09:53

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 05:27

Anade ja w sumie nie opisywalam porodu, ale z checia opisze;) tylko jest na to jakis watek czy tutaj ? ;)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 08:21

hejka dziewczyny

przede wszystkim witam nowa mamusie :-) i gratuluje Filipka :-)
wiesz mama2013 mnie tez zlapalo nagle w 39 tc a sadzilam i nastawialam sie ze urodze po terminie ale moj synek chcial mamusi prezent zrobic na urodzinki i wyskoczyl dzien po moich urodzinach. hehe to choc tyle dobrze ze nie w dzien bo jeszcze moglam nacieszyc sie pysznym tortem urodzinowym i zjesc duzy kawal :-D ale w sumie nie na dlugo sie cieszylam tym tortem bo juz po imprezie wieczorem tak mnie przeczyscilo ze sladu po torcie nie bylo :ico_noniewiem:

co do temp. to ja taka mialam jak mi sie zaczely robic problemy z piersiami w sensie wdawac zapalenie bo z lakatacja mialam problem mialam zastoj pokarmu i guzy :ico_sorki: juz drugi raz bym nie chciala tego przechodzic bo to bylo okropne bol piersi nie do opisania :ico_sorki:

tibby pochwal sie mebelkami :ico_haha_01:

donatka a u Ciebie od wczoraj dalej cisza???

martuss A jak Twoj Rasperek sie ma? ponad 4 miesiace juz ma to pewnie taki fajniutki juz jest :-)

misia mi tez Patryk tak ladnie spi :-) wszyscy mi mowia ze takie dziecko to skarb jak spi w nocy tyle godzin :-)
ja i tak zarywam noce bo odciagam mleko wiec z jednej strony sie ciesze a z drugiej dla mnie problemu by nie bylo jesli miala bym karmic Patryka w nocy tak jak kiedys.

mi tez sie wydaje ze jeszcze to jest u Ciebie koncowka pologu a nie okres zblizajacy sie albo trwajacy. ja tez dlugo bardzo plamilam krwawilam a potem brudzilam bo az 58 dni !!!

anade mi tez czasem takiego beztroskiego zyia brakuje bo wiadomo teraz wszedzie z dzieckiem trzeba byc ale ja bym tego zycia jednak na to beztroskie nie zamienila bo za bardzo kocham swojego synka i tak jak misia nie wyobrazam sobie teraz zycia bez Patryka :-)

A mysmy wczoraj w wlok wrocili gdzies kolo 19 godziny. najpierw pojechalismy do babci meza jednej z zaproszeniem na chrzciny ale oczywiscie babcia powiedziala ze nie przyjedzie bo nie bedzie miala jak i z kim a ona ma juz 83 lata wiec dala juz Patrykowi 200 zl :-) potem pojechalismy na wies do drugich dziadkow meza i tam tez powiedzieli ze nie przyjada bo nie maja z kim wiec tez dali kase tyle ze mniej babcia dala 50 zl i skarpetki Patrykowi. a potem podlechalismy jakies 5 metrow do domu tesciow ktory sobie buduja na wsi i tam juz caly czas siedzielismy byl grill i pielgrzymka gosci przyszla zobaczyc Patryka. wszystkie ciotki i kuzynki z dziecmi zlecialy sie meza :-) prezentow tez sporo Patryk dostal :-) przescieradla do lozeczka, ubranka hohoh tego duzo jest :-) mama bedzie stroic teraz tylko :-D wrocilismy do domu to wykapalam Patryka i nakarmilam potem ja sama odciagnelam jeszcze mleko i padlam jak mucha spalam jak zabita. takie swieze wiejskie powietrze robi swoje niby nic na wsi nie robilam a wrocilam zmeczona. moze tez ten upal bo bylo okropnie duszno i goraco :ico_olaboga:

A na dzisiaj mamy plany takie ze idziemy na obiad do tesciow :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 09:33

Witam sie.
Juz miałam nadzieję wczoraj ze coś sie ruszyło. Godzinę mnie trzymaly skurcze, bol @ i bol pleców doszedł. Leżałam w łóżku i tylko odliczalam odstępy. Zaczelo sie ostro bo co 5-6min potem przerwa i co 8 i spadły do 11min odstępy wiec juz zaś dałam sobie spokój z liczeniem i poszłam spac. Teraz cisza i tylko uczucie momentami zmęczonego brzuszka mam.

Zaraz jedziemy do Carefoura bo jakieś tam fajne promocje są. Potem trochę do Obi. I popołudniu z M.spacer :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 09:51

witam :)

ja też wczoraj miałam trochę bóli, ale potem przeszło,
zaraz śmigamy do mamy i od niej pójdziemy nad jezioro na spacerek na lody :),

miłej niedzieli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mama2013
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 06 lip 2013, 09:53

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 09:58

Oj pamiętam jak ja czekałam na jakiekolwiek bóle :D moja szyjka w 31 tygodniu miała 1 cm, a ja żadnych skurczy nie czułam. Potem już była całkowicie zgładzona i 2 cm, a ja nadal nic nie czułam .. a łaziłam tak trochę po ściągnięciu krążka, ale w przeddzień porodu się doczekałam i tylko bóli krzyżowych. Okropność .. myślałam, że mnie rozerwie.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

07 lip 2013, 11:35

Cześć dziewczyny może mi coś poradzicie. Jakie polecacie łóżeczko dla dziecka. Kołyska odpada, bo musiałabym za chwilę kupować łóżeczko. Co do łóżeczka turystycznego jakoś do końca mnie nie przekonuje, ale do końca jego nie przekreślam. Myślałam o drewnianym, ale do wyboru są 2 lub 3 poziomy. Zastanawia mnie też czy lepsze to gdzie wszędzie są szczebelki, czy to z zakrytymi 2 bokami. W pokoju synka jest już tapczan dla nas, ale zastanawiam się od kiedy synek będzie mógł tam spać, bo łóżeczka są do wyboru z wyjmowanymi 3 szczebelkami lub jednym bokiem. Liczę, że podzielicie się swoim doświadczeniem:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość