Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

08 lip 2013, 19:59

a i jeszcze moja droga prócz ktg będe miała stale kontrolowany magnez i elektrolity bo podobno wypłukuje ten lek bardzo
może zapytaj o to przy następnej wizycie

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

08 lip 2013, 20:27

Lala prawidłowo z zakupami, a co do wieloryba, to Ty mnie nie widziałaś - wielka jestem. Co w pokoju robicie?
Taki mały remoncik , jakiś czas temu mąż sam zrobił szafy takie jakby wnękowa , a teraz maluje ściany.Tak że będe miała co robić w sobote
betinka odpoczywaj w tych górach
leona za 7 miesiąc :ico_zdrowko:
U mnie zostało 100 dni do końca :ico_haha_02:
Dziewczyny ostatnio odczuwam dziwne bóle na dole brzucha i pochwy a i pachwiny . Boli mnie głównie przy chodzeniu.Macie coś takiego.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

08 lip 2013, 21:11

Hejka

Moja corcia ma sie dobrze :-D przebadana od a do z, zadnych nieprawidlowosci lekarz nie znalazl :ico_sorki: :ico_sorki: no i wazy 905gram :-)

Poszalalysmy z mamuska na zakupach, mam juz kombinezon(a nawet dwa), ochraniacz do lozeczka i pare innych rozowych ciuszkow :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

08 lip 2013, 21:51

Ja dziś ciężko zniosłam dzień dobrze że Idunia dzielnie sama znajdowała sobie zajęcie i była w miarę grzeczna, mi dziś brzuch raz się mega postawił ale wzięłam no-spę x 2 i przeszło co do fentanolu to wolałabym go nie brać choć też dostałam lek na unormowanie serca bo teraz sama przy Idzie to się boje że będę jak bletka - zresztą mam nadzieje że to tylko przypadkowy skurcz i się nie powtórzy :ico_nienie:
jenny - oby leki pomogły i niech się macica uspokoi jeszcze troszkę i doczekamy szczęśliwego końca
leona - odpoczywaj, zakupuj i baw się dobrze, już 7 mc :ico_brawa_01: teraz to już z górki a córcia już spora :ico_brawa_01:
betina - obyś odpoczęła na wyjeżdzie ale ty nie musisz leżeć ? a ciśnienie w górach nie będzie miało na ciebie wpływu ?
lala :ico_brawa_01: za studniówkę co do bóli to ja jak długo leże na prawym boku to boli mnie prawe biodro
spinka - chyba po leonie rzeczywiście dostałaś spida :ico_haha_01: ale odpoczywaj troszkę kochana

mam nadzieję że nic nie poplątałam ale jestem padnięta i zmulona dzisiejszym dniam :ico_spanko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

09 lip 2013, 07:14

Hej
Ja tylko na chwile .Mamy remont w domu i nie mam czasu na neta w cale a wieczorem jak mala zaśnie to nie mam siły palcem ruszyć nawet .
Do ortopedy nie dzwoniłam bo nie miałam kiedy nawet.Może dziś się uda.
Zrobiłam wczoraj badania w sprawie tego mojego swędzenia nów i widzę że wyniki są w normie więc to pewno nie to .
Czuję się tak na dwa razy .Nie wyspana bo dziś już od panowie od komina pracują,tłuka się tak że myśli własnych nie słyszę ,za to mojej córki to nie rusza.Śpi w najlepsze.

Zmykam się myć i brac do pracy . Dziś ma byc upalnie więc będzie nieciekawie

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

09 lip 2013, 08:21

Hejka

Wpadlam, wam pokazac moja corcie :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

09 lip 2013, 09:11

Witam
U mnie termometr pokazuje 32,6 stopnia :ico_placzek: masakra
szkieletorku - długo ten remont komina będzie trwał ?
leona - super Niunia na pewno byłaś wzruszona widząc kruszynkę na ekranie :ico_brawa_01:
oj ciężki dzionek się zapowiada :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

09 lip 2013, 09:35

witam.
Leonka buźkę już całkiem dokładnie widać :ico_brawa_01: Super że zdrowo rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Edulita wytrwałości życzę, jak masz wentylator to postaw koło łóżka i korzystaj ile wlezie, zawsze to chłodniej.

Lala mnie czasami dopada ból nóg i jajników jak przy okresie, a tak poza tym to częśto jak mała nogi w pęcherz pcha to czuję kopniaczki i muszę do toalety biec, ale to zależy od jej ułożenia. Fajnie u nas na razie remont się nie zapowiada, a powinien - przydałby się.

Szkieletorku pamiętaj, żeby odpocząć trochę w ciągu dnia i zadzwoń do ortopedy, tylko mów od razu że w ciąży jesteś - to może szybciej umówią.

Betina widać, że masz konkretnego gina, dba o wszystko - tak powinno być. Odpoczywaj w górach, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę :ico_wstydzioch: Chociaż zdjęcia wstaw jak wrócisz :ico_sorki:

Pola jeszcze śpi - dziś jej nie budzę, niech porządnie odpocznie. Ja na razie leniuchuję, kawkę piję już godzinę :ico_wstydzioch: Z planów na dziś to chcę do taty jechać, do lekarza zadzwonić żeby prywatnie moja Polę skonsultować, bo dalej ma parcie na mocz a wysikać się nie może, więc pora iść dalej. Obiadek mam z wczoraj, więc gotowanie odpada, tylko prasowanie i domek później ogarnąć.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

09 lip 2013, 09:41

Edulita, ale u Ciebie gorąco.
Leona ja zawierzam 23.07 iść na szczegółowe usg lekarz spr przepływy itp i mam nadzieję, też zobaczyć takie widoki i chce tym razem pamiątkę w postaci płyty. Na samo 4d specjalnie nie poszłabym, ale jeśli to będzie w trakcie badania to czemu nie. Jeszcze za tydzień spytam lekarza, czy nie w moim wypadku mogę mieć to badanie. Zwiększenie leku pomogło, ale czuje się fatalnie, mój puls to 130, biorę leki obniżające ten puls, ale narazie kiepsko to działa. Mam nadzieję, że organizm zaakceptuje lek.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

09 lip 2013, 09:45

Jenny grunt że macica się uspokoiła, a do leku na pewno się przyzwyczaisz w końcu organizm się uspokoi.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość