Fasolka123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 cze 2013, 13:55

Re: Tabletki na odchudzanie

25 cze 2013, 14:06

Ja stosowałam tabletki z jagodą acai i były dość skuteczne. Ale nie na tyle jak bym chciała. Moja skóra już nie jest tak młoda, jędrna, a ciało nie jest podatne na odchudzanie. Ostatnio zdecydowałam się na zabieg wyszczuplający Med Contour w DS Instytut na uda i brzuch. To dopiero są efekty! :) Jestem po 2 zbiegu i już straciłam 2 cm w obwodzie, a cellulitu prawie nie ma ;)

pisanka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 21 mar 2013, 15:32

Re: Tabletki na odchudzanie

25 cze 2013, 14:47

ja polecam chrom i l-karnitynę :)

laska30
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2013, 15:08

Re: Tabletki na odchudzanie

26 cze 2013, 15:43

Fasolka123 a na czy polega ten med contur i ile to kosztuje? Jeśli chodzi o tabletki, to brałam Linea 30+, ale efekt marny :(

Fasolka123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 cze 2013, 13:55

Re: Tabletki na odchudzanie

27 cze 2013, 16:19

laska30 - w DS Instytut płaciłam za każdy zabieg coś ok. 600zł, w pakietach wychodzi nawet taniej:) Warto zainwestować te pieniądze (w innych miejscach bywa dużo drożej), bo masz pewność, że zabieg podziała. Ja jestem tego najlepszym przykładem:) Sam zabieg jest bardzo przyjemny, można się przy nim nieźle zrelaksować.

laska30
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2013, 15:08

Re: Tabletki na odchudzanie

09 lip 2013, 15:46

Fasolka, aż mnie zachęciłaś :) trochę drogi ten zabieg, ale trzeba inwestować w siebie :) A może jeszcze któraś z Was zna jakieś sprawdzone metody na cellulit? Albo była na med contour?

Sandzia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2013, 15:43

Re: Tabletki na odchudzanie

10 sie 2013, 15:52

Na cellulit co prawda nie znam sprawdzonego sposobu, ale wiem po sobie, że wystarczy zrzucić zbędne kilogramy, trochę poćwiczyć i można go w dużym stopniu zredukować. Także stosując dobrą dietę. A jeśli chodzi o odchudzanie to tylko i wyłącznie z tabletkami zielona kawa. Bez nich nie wyobrażam sobie odchudzania. Dość, że nie kosztują Bóg wie ile, to jeszcze są skuteczne.

makatka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 13 sie 2013, 16:09

Re: Tabletki na odchudzanie

13 sie 2013, 16:23

Tabletki mogą się okazać pomocne, tylko trzeba się dokładnie przyjrzeć jak wygląda ich skład. Cudów nie zdziałają i bez diety i ćwiczeń niewiele pomogą. Ja traktuję je jedynie jako wspomagacz, a nie sposób na zgrabną sylwetkę.

Sandzia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2013, 15:43

Re: Tabletki na odchudzanie

15 sie 2013, 08:37

Zgadzam się. Ja właśnie stosowałam tabletki zielona kawa wraz z dietą niskotłuszczową. Uprawiałam trochę sportu. Zielona kawa jest bardzo dobrym wspomagaczem w procesie odchudzania. Bez nich raczej tyle bym nie schudła.

Mychalinaczarna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2013, 18:44

Re: Tabletki na odchudzanie

19 sie 2013, 18:05

Wszelkie suplementy to jedynie wspomagacze. Jak sama nazwa wskazuje to wspomagacze diety, czyli najpierw musimy korzystać przede wszystkim z diety, a następnie możemy po dograniu pasującej nam diety sięgnąć po wspomaganie. W wielu przypadkach dieta jest w stanie nam już pomóc, ale niestety wiele osób ma problemy z metabolizmem, więc nawet licznie kalorii może nie przełożyć się na możliwość zrzucenia wagi. W takim przypadku konieczne jest rozpoczęcie, ale spokojnie, jak się nie ma kondycji ćwiczeń. Najlepiej bieganie, bo nie obciąża tak stawów, jak na przykład aerobik, jak się ma dużą wagę. Do tego, jak ktoś pisał powyżej jakiś spalacz tłuszczu
http://ezielonakawa.pl/artykuly.php i można zrzucić kilka kilo w dwa, trzy miesiące, a kilkanaście kilo w kilka miesięcy bez większego uszczerbku na zdrowiu.

kalcia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2013, 12:16

Re: Tabletki na odchudzanie

20 sie 2013, 14:44

Właśnie ja mam problem, jaki opisano wyżej- jem zdrowo i raczej niewiele, ruszam się regularnie (akurat zainspirowały mnie marsze nordic walking), a mim to nie zrzucam, a jak już coś zgubię to waga zaraz znowu skacze w górę. Wypróbowałam już chyba większość dostępnych na rynku suplementów i żadnej rewelacji... Teraz zastanawiam się nad zieloną kawą jeśli na nie pomoże to już chyba nic nie zadziała...

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość