Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

09 lip 2013, 19:11

to i ja sie melduje! U nas zapalenie gardla i antybiotyk...Do tego podobnie jak u Kingozy - totalny brak checi na jedzenie,3 razy dziennie melko,a przez to rozwolnienie,bo jak ma byc inaczej,skoro tylko plyny przyjmuje :(

Brodzikowa - Zuzia juz jedna operacja miala,ze wzgledu na jej raczke,a teraz 21 sierpnia bedzie miala druga i za 2-3 lata pewnie trzecia.

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

09 lip 2013, 22:09

nie wiem co się tam dzieje, przecież na 5 jeszcze czas :ico_szoking:
Ty się nie martw, to pewnie coś w powietrzu jest :ico_oczko: Piotrek też marudny jest, a w ub tygodniu to ślina się jemu lała litrami! Aż sprawdziłam czy 5 jemu nie idą :ico_wstydzioch: Ale teraz już normalnie jest...
morze chyba odpada..., zresztą sama nie wiem, oby sobie odetchnąć troszkę
na Mazurach nie byłam jeszcze :ico_wstydzioch: więc nie wiem, ale w ub tygodniu moi rodzice byli w Krynicy Morskiej i opowiadali że są super warunki dla dzieciaczków, mnóstwo dzieci wszędzie, pełno placów zabaw itp.. może jednak morze :ico_oczko:
rybka zdrówka!! Może to ta pogoda tak wpływa na apetyt? W takie upały to nawet dorosłym apetyt się zmniejsza..
Piotrek znów mleka pije mniej ostatnio.. wcześniej 300ml, teraz 160-200. dlatego też musieliśmy trochę poprzestawiać jedzonka, co by kolacja bardziej syciła.. ale za to pije ok. 1,5 l herbat i soków dziennie..
A gdzie reszta się podziała?? Czekam na meldunki :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

10 lip 2013, 10:22

Asieńka, ja bym odstawiła soki i herbatki na rzecz wody. Od cukru w nich może apetytu nie być.

Ale u nas też kiepsko z jedzeniem.
Cycka woła... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: A już był prawie odcyckowany, tylko na noc jadł. A od kilku dni łazi za mną i smędzi cycy i cycy :ico_oczko:

Jak mi się nic nieeeeeeeeeeee chceeee

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

11 lip 2013, 16:22

martalka-heh,maly cwaniak wie co dobre:-) Moj maluch ma sie lepiej,gardlo nie boli,to i apetyt wrocil :-)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

11 lip 2013, 21:21

hej hej :-)
Ja zapracowana nie mam zabardzo czasu na forum :ico_wstydzioch: . Ula miewa się dobrze ostatnio jak byłam na urlopie to akurat trochę chorowała miała wirusowe zapalenie gardła i dodatkowo na raz szły jej 4urki . Dalej ciągnie cyca czym jestem już wykończona najgorzej w nocy bo jeszcze z 3-4 razy ciumka . Chciałabym już ją odstawić ale poczekam do drugiego urlopu pod koniec sierpnia bo teraz nie byłabym w stanie funkcjonować w pracy bo jak jej nie dam w nocy to drze się strasznie aż Franka budzi.
pozdrawiam was i maluszki nasze kochane

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

11 lip 2013, 21:34

na Mazurach nie byłam jeszcze
Ja też nie...:(
może jednak morze :ico_oczko:
może masz rację :-D
Jak mi się nic nieeeeeeeeeeee chceeee
Skąd ja to znam :-D
Rybka zdróweczka..., a jak tam starszaki? Jak Zuzka ma się do operacji, jakoś zareagowała, ona jeszcze taka mała - czy takie dzieciaki już wiedzą co jest grane?
asiab powodzenia w odcycowaniu.

A ja się muszę przyznać, że na poważnie chodzą mi po głowie myśli o drugim dzidziusiu :-D

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

11 lip 2013, 22:04

A ja się muszę przyznać, że na poważnie chodzą mi po głowie myśli o drugim dzidziusiu :-D
to na co czekasz, do dzieła :ico_brawa_01: trochę Ci zazdroszczę, bo fajnie jest w ogóle móc myśleć o drugim dziecku.. ale niestety my nie możemy sobie jeszcze pozwolić na ten "luksus".. trochę z kasą kiepsko ostatnio, końcówka remontu kawalerki, do tego rozpoczęta budowa, nie dalibyśmy rady wydołać z kasą i mieszkaniem.. ale obiecaliśmy sobie, że gdy budowa domu będzie na końcówce to weźmiemy się do dzieła :ico_oczko:
Jak Zuzka ma się do operacji, jakoś zareagowała, ona jeszcze taka mała - czy takie dzieciaki już wiedzą co jest grane?
no właśnie, podpinam się pod pytanie... Zuzka już wie/rozumie o co chodzi i co będą jej robić?
asiab powodzenia w odcycowywaniu, fajnie że u Was ok :-)
Asieńka, ja bym odstawiła soki i herbatki na rzecz wody. Od cukru w nich może apetytu nie być.
Ale on ma apetyt :-) w dzień je normalnie, tylko po kąpieli nie ma ochoty na mleko- wypija połowę zwyczajowej dawki :ico_oczko: ale chyba znam tego przyczynę- rotawirus :ico_zly: wczoraj wymiotował, dziś pod wieczór biegunka.. na noc już mleka nie dostał, pewnie będą pobudki częste z głodu... nawet nie wiem co jemu dać, próbowałam kaszkę bez mleka dać wcześniej, ale i tak poszło wszystko :cry: jak był mniejszy dostał samego kleiku, teraz już to nie przejdzie :-/

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

11 lip 2013, 22:54

Dziewczyny Zuza nie wie nic i nie bede jej stresowac,dopiero jak pojedziemy chyba,nie wiem jak to rozegrac :( Andrzejkowi powiedzialam,to sie zmartwil biedny i pytal,czy jak Zuzi rozetna plecy ( ma miec naciecie pod lopatka i tam przy nerwach beda manewrowac),to czy bedzie zyla,bo on chce miec siotre...masakra :(

Asiab - super,ze jeszcze karmisz !

biniu - to czekamy na dwie kreseczki :P

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

12 lip 2013, 09:22

to czy bedzie zyla,bo on chce miec siotre...masakra :(
o kurcze :-? Andrzejek też bardzo to przeżywa :( biedactwa :cry:
dopiero jak pojedziemy chyba,nie wiem jak to rozegrac
może powiedz jej dopiero dzień przed wyjazdem tylko tyle, że jedziecie do szpitala na badania, a dopiero rano przed operacją o samej operacji, żeby się biedaczka nie stresowała jeszcze bardziej.. i tak będzie to wszystko przeżywać :-?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

12 lip 2013, 10:56

dzis jej cos wspomialam,ze pojedziemy do szpitala i pan doktor naprawi jej raczke,to odpowiedz byla szbka - NIE!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość