Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

18 lip 2013, 15:14

dopiero co zjadłam śniadanie. w biegu pochłonelam kilka wafli ryżowych i płatki na sucho kukrydziane.
Dom jakoś stoi i nawet podłogi pomyłam. O dziwo Tom kima teraz twardo. To jego dziś dopiero pierwsza taka długo drzemka. Wcześniej wisiał na cycu i nie chciał szasnąc. Jak już to na 5 min.
Oj, chyba się gmera, bo slyszę stękanie i pierdki.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

18 lip 2013, 15:38

tibby normalnie jak bym czytała o nas, u nas to samo, nie wiem czy to od tej gorączki, bo w mieszkaniu mamy 28,5st,
ok 14 maż wniósł wózek do mieszkania i tak jeżdżąc, bujając mały śpi do teraz,
babcia była, a teraz mąż pojechał z Szymkiem ją zawieźć i tam trochę posiedzą,

jenny
za 31 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ziolo za 38 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

18 lip 2013, 18:07

jenny , ziolo kochane :ico_brawa_01: za kolejne skonczone tyg. :ico_brawa_01: juz coraz blizej konca :-D

tibby , donatka tak piszecie ze wszystko w biegu robicie hehe to tak jak ja na poczatku robilam albo nie robilam bo nie mialam kiedy i dom stal w rozsypce a ja jedynie zdarzylam zjesc sniadanie w ratach... jak ja sie ciesze ze juz ten okres mam za soba :ico_sorki: teraz moj Patryk jest wiekszy i przy nim idzie wiecej rzeczy zrobic bo przynajmniej nie musz ego teraz bujac i kolysac zeby zasnal bo sam zasypia w lezaczu- bujaczku :-D w ogole sam sie juz tak jakby zajmuje soba hehe wystarczy mu powiesic zabawki na czyms i gada sobie z nimi a ja w tym czasie moge cos porobic w domu czy zajac sie troche soba :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

18 lip 2013, 21:49

Dziewczyny, mam pytanie:
Trochę zamiera nas zamknięty wątek lutowy, niewiele się tam teraz dzieje, mało kto piszemy a jeśli już to niestety zdawkowo i szkoda by było, żeby się "marnował' skoro już jest.
Może jak już urodzimy to się na niego przeniesiemy (albo i wcześniej jak chcecie)- będą dwa wątki na jednym- ten nasz lutowy i nasz wiosna-lato?
Można album zrobić i nikt "obcy" nie podglądnie oprócz tych co są na wątku, wiadomo.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

18 lip 2013, 23:25

hej kochane

wybaczcie,że tak żadko zaglądam do was,ale ostatnio nie ma nas prawie w domku bo jak R w pracy to albo jestesmy na spacerku,albo siedze z Milenką na górze u sąsiadki ona ma tez dzieciaczki i tak raźniej i czas szybciej płynie a że mój mąż gotuje obiadki to ja tylko posprzatam i mam spokój..Milenka mi spi od 24-8 rano dziś to wogóle spała do 10 aż ją obudziłam bo sie wytraszyłam,a ona sobie jeszcze gruchała na głodniaka ehh Po za tym rosniemy i gruchamy "agu" i "agu" i pare innych sylabek coraz częściej sie usmiecha na głos jest przeeekochana :-) czasem płacze z niewiadomego powodu i nie wiem co zrobić,ale to dziecko i cóż poradzić zabawiam,rozmawiam do niej ojj potrafie i czasem cały dzień do niej gadać i słuchamy muzyki i oglądamy bajki taka sie fajna zrobiła :-D
A przed wczoraj obudziłam sie i nie widziałam na lewe oko :ico_placzek: miałam cały obraz rozmazany a miałam jechac do kolezanki bo po mnie przyjechała,to ją zostawiłam z małą i biegiem do okulisty tak bardzo sie bałam,ze mi gruczolak wrócił i na nerwy uciska,tak bardzo :ico_placzek: szłam i patrzyłam pod nogi bo nic nie widziałam...Okulistka mi zrobiła wszystkie badania łacznie z dnem oka i ciśnieniem itd i okazuje sie,ze mam stan zapalny w oku i dostałam dwa antybiotyki do oczu plus lek na wysokie cisnienie w oku ehh póki co mineło,ale stracha mam nadal,że cos jest nie tak chociaż okulistka zapewniała,ze to na pewno nic złego :ico_noniewiem:

i dziewczynki kochane za kolejne wasze tygodnie :ico_brawa_01:
Moniczko Patrys przesłodki jak juz Ci pisałam,jest wsam raz i taki już dorosły się na buzi zrobił :-D fajnie,że masz męża teraz w domku mój mąż juz wykozystał tacieżyńskie,ale w sierpniu idzie na 3 tyg urlopu takze znowu bedziemy razem bo teraz to od rana do 15-tej pracuje a potem jeździ na fuchy tak u nas ciezko :ico_noniewiem:
Małgorzatka ja jestem jak najbardziej za załozeniem tam wątku :ico_oczko:
Tibby i Donatka ja tez wszystko w biegu na początku robiłam i to niewyspanie koszmarne,ze po miesiacu nie wytrzymałam i prawie w depresje wpadłam,ale teraz tez czasem w biegu,ale jest juz coraz lepiej i uwas bedzie juz teraz tylko lepiej :-)

jeśli któreś nie odpisąłam to przepraszam,ale nie jestem w stanie wszystkiego doczytac :ico_sorki:
siąde i w telefonie cofne sie w tył i doczytam :-)

dobranoc wszystkim

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

19 lip 2013, 08:17

O ile rozumiem mamy połączyć sie z mamuśkami z zimy 2011/2012? Tak? Ja nie mam nic przeciwko. Im nas więcej tym weselej :)

U nas noc ok. Młody po nieprzespanym dniu zasnal po 18 i dopiero przed 21 otworzył oczy. Kąpieli nie miał z racji tego. Tylko obmylam pupę i założyłam mu świeża pizamke.
Teraz kima. Witaminy dostal, pielucha czysta, swieze ubranie założone to może kimac. Ja ogarniam sie na raty.
Młody pobudził znów macice do skurczy i czasem mam bol jak na @ i podlaska cala brudna znów. Ale kiedyś to minie ;-)
Nakładki na sutki ratują mi cyce. Lewy cycek jest ok. Doszedł do siebie. Nakładkę wsadzam tylko na początek żeby młody trochę sutka wyciągnął i zaś juz jedziemy bez. Bez bólu!!! Prawa jeszcze boli ale pracujemy nad nią. Pomaga smarowanie własnym mlekiem i wieczorne wietrzenie przed spaniem.

Mieliśmy dzis jechać do urzędu ale nie pojedziemy bo M. umpwil sie do fryzjera na 12! No trudno.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

19 lip 2013, 08:25

Jenny, brawo za 8 kwiatek!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

19 lip 2013, 08:59

Nie, Tibby, pogaduchy u Małgorzaty luty 2007.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

19 lip 2013, 09:06

A, taka opcja. Jeśli dziewczynom z 2007 nie będą przeszkadzały rozmowy o pieluchach, kupach itp to ja jestem za. Fajnie mieć prywatny watek.

Muszę sie ruszyć na śniadanie ale jakos mi sie nie chce. Dobrze mi sie w tym łóżku z Tomem leży :D

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

19 lip 2013, 09:37

Tylko proszę mnie tutaj nie zostawiajcie. Kciuki dalej potrzebne. Jeśli tamtem wątek jest nie dla wszystkich to jestem też za. Tylko proszę odwiedzajcie mnie tutaj czasami.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość