Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

19 lip 2013, 14:32

Witajcie
misia Kochana nikt o Tobie nie zapomnial :) Zagladaj jak najczesciej.

Tibby chyba wytrzymam jeszcze ze 2 tygodnie, ale nie dluzej :)

Dziekujr za gratulacje. Dzisiaj moj dlugowyczekiwany 38tydz.

U nas niestety jak zwykle cos sie dzieje. Chyba wam nie pisalam, alr na poczatku lipca moj Oli zarazil sie owsikami w przedszkolu. Dostal leki. Ja mieszkanie zdezynfekowalam.i myslalam, ze juz koniec tego badziewia. Moj Oli wczoraj od rana bardzo wymiotowal, goraczkowal. Nawet jak wypil odrobine wody to zaraz ja zwracal. Po kilku godzinach zaczal wymiotowac owsikami. Zadzwonilam po pogotowie. Balam sie, ze lekarze zbagatelizuja. Na szczescie zajeli sie Oli. Dostal kroplowke, bo byl juz odwodniony I leki. Dzisiaj juz lepiej. Tylko ja troche nieprzytomna.

Trzymajcie sie

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

19 lip 2013, 14:53

Witam,
Ja wlasnie odpoczywam, tez pisze z telefonu,choc wole na kompie.
ja o 10 do 13.30 walczylam z małym zeby usnal. Teraz spi godzine zobczymy jak dlugo.
Po 11 byla u nas polozna zdjela mi jeszcze jedna szewke, raszta z czasem sie rozpusci.
Pogoda dzis nieciekawa, raczej nici ze spaceru.

Tibby ja to ostatni raz bylam u fryzjera w lutym , mam straszne odrosty, tez planuje isc tylko nie wie jak, bo ja to tam musze ok 3h siedziec, chrzciny planujemy na koniec sierpnia, takze mam troszke czasu,choc bym chciala wczesniej isc,
Misia ja tez nie zapomnialam :-). jak tam Milenka? Jeszcze ma temp.?
Monika fajnie, ze maz w domku, moj teraz byl w domu 2 tyg prawie. A w sierpniu wezmie ten tacierzynski:-)
Ziolo brawa za 38tc :ico_brawa_01: , zdrowka dla synka
Jenny wrzuc fotke brzuszka, bo dawno nie wiedzielimy,
Co do przejscia na inny watek to ja ,,ide,, z Wami ;-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

19 lip 2013, 15:06

Ja tak samo, podczytuję i kibicuję :)
Szkoda że ucieka się na zamknięte wątki...
Przez to też forum obumiera. Moim zdaniem przynajmniej.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

19 lip 2013, 15:32

Misiu nikt na Ciebie nie obraził się. A czuje się Milenka temp spadła?
Ziolo to już wiem, dlaczego na chwilę zniknęłaś, zdrówka dla synka. Bravo za skończony 38 tc.
Tibby, Donatko ja u fryzjera byłam na farbowaniu w grudniu też mam odrosty, ale boję się teraz farbować jak moja skóra taka wrażliwa. A zdjęcia brzuszka planuje w przyszłym tyg, w obwodzie brzuszka mam 88 cm, więc dużo nie urósł.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

19 lip 2013, 16:36

Mad., ja tam nie mam nic przeciwko zwykłym watkom. Ale na prywatnym można sobie pozwolić na więcej zdj i szczegółów z życia. Nie zawsze chce sie być czytanym przez polowe int.
Jeśli większość z mam woli iść na prywatny watek to pójdę za nimi.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

19 lip 2013, 18:58

ojj tak zapomniała,ze wy teraz na biegu w telefonie piszecie :ico_sorki: jej przepraszam,ale po prostu nooo nie chce abyscie mnie zapomniały bo żadko teraz jestem,ale mam nadzieje to zmienić bo Milenka coraz wieksza a ja w koncu bede miała chwilke dla siebie :ico_sorki:

Dziekuje jestescie kochane :***

Jenny Nie musi być brzuszek wielki aby dzieciatko bylo duże :ico_oczko: ciesz się kochana,że masz taki a nie inny bo uwierz mi na słowo ja miałam 93cm w brzuszku na końcu i na prawde było ciężko pod koniec :ico_noniewiem: a skóra to naciagnita do granic..

Ja wam pokaże jak mój brzuś teraz wyglada i wierzecie,ze jeszcze mi brakuje 5cm aby wygladał jak przed ciązą,cyce zakryłam bo byłam bez stanika :ico_oczko:
Obrazek
mamy sesje więc nie wypada jakoś brzydko wyglądać :P
ty jestes tak ładna,ze i w tych odrostach pewnie ładnie wygladasz :-P
ziolo to miałas przezycia z Olim,ale najwazniejsze,ze juz jest wszystko dobrze :ico_sorki: i za 38tc jeszcze troszke i bedzie dzieć kolejny :ico_brawa_01:
Donatko No charcze mi ta Milenka tak jakby zalegała jej jakas wydzielinka w gardle,to ja wtedy opukuje plecki i mija nie wiem co jest grane :ico_noniewiem:
Szkoda że ucieka się na zamknięte wątki...
mi jest obojetne czy bedzie zamkniety czy nie wazne aby sie trzymac nadal razem :ico_sorki:
Monika najwazniejsze,ze masz siostre :ico_sorki: ja mam brata tylko,ale on jest raz na tydzien u nas bo przeciez ma swoje zycie inna kolezanka żadko przychodzi bo jakoś ja boli,ze ona nie ma jeszcze dziecka :ico_noniewiem: inne kolezanki czasem przyjezdzaja ale to Wrocław i wszedzie daleko,ciesze sie,ze mam ta sasiadke ona ma jeszcze 2 swoich dzieciaczków i tak miło jest,albo jak chce gdzies wyjsc to ona mi z Milka zostanie,a takto tak jak ty mam męża a jak mąż w pracy to sama :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

19 lip 2013, 19:07

tibby jasne zrobicie jak Wam najwygoniej :)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

19 lip 2013, 20:58

ziolo :ico_brawa_01: za 38 tydz.

Ale mialas przezycia z Olim :ico_sorki: zdrowka dla niego duzo! oby Ciebie teraz nic nie dopadlo :ico_sorki: trzymaj sie jakos !

misia brzuszek super w ogole figurka jak dla mnie OK. :-)

moj brzuch jest jakis taki sflaczaly :ico_noniewiem: skora mi sie w ciazy tez naciagnela bardzo a teraz wszystko wisi :ico_noniewiem: wstydzilabym sie teraz wyjsc w bikini ale dobrze ze nie mam okazji bo naprawde wstyd ...

Ja gdyby nie ten lezaczek-bujaczek to pewnie tez bym siedziala na necie w biegu a teraz moge sobie pozwolic siedziec dluzej ... :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

19 lip 2013, 21:06

Idę nadrabiać bo nic konkretnego nie napisałam ostatnio.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

19 lip 2013, 22:21

Dzieci zasypiają, więc piszę:

TIBBY, MISIA ale Wy już chudzinki :-) naprawdę figurka super! Tibby Tobie biuścik karmiący widać, że masz czym dychać karmić :-)

A to ja 109 cm 34 tc i +6 kg od początku ciąży

DONATKO, jak pępuszek?
No i zaczynam się niepokoić o Twoją głowę już na poważnie...idź dziewczyno do neurologa czym prędzej bo to nie jest normalne, naprawdę tak częste bóle glowy :-(
Spacerek zaliczony widzę, super!

MONIKA, a to masz małego żarłoka w domu! Fajnie! W zasadzie już duży chłopak z Patryka, to temu je jak smok!

MISIA, :ico_szoking: no z tym okiem to masakra. Mam nadzieję, że juz lepiej.
Milenka panienka już też duza, rosną Wam te dzieci, rosną!
I jak dziś, temperatura i kaszel się utrzymują czy przeszło?

ZIOLO, co tam u Ciebie, gonię Cię :-)
O jacie kręcę :ico_chory: :ico_szoking: ! No to nie za dobrze z tymi owsiskami. A czym to trułaś? U nas jak była owsica w przedszkolu to cala rodzina się leczyła.

ZAMKNIĘTY WĄTEK: ja oczywiście zapytałam dziewczyn czy im to nie przeszkadza i na razie czekam aż się wypowiedzą. To była moja luźna propozycja, więc zobaczymy. Jest jeszcze troszkę czasu aż się wszystkie wypakujemy więc spokojnie :-) Jeśli dziewczyny się zgodzą to się tam przeniesiemy jeśli nie- to na zwykły wątek pójdziemy i też będzie ok...

JENNY rzeczywiście elastyczny ten twój lekarz. Dobrze że masz często wizyty.

BRODZIKOWA, co u Was? Jak się czujesz?
Ostatnio zmieniony 20 lip 2013, 19:02 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość