Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

28 lip 2013, 19:17

Hej dziewczynki. Ja już w domku, oj wymęczyłam się przeokropnie, bo impreza na powietrzu a u nas dziś ponad 30 stopni. Nogi popuchły(stopy) i albo skurcze, albo mała szalała, ale za to jak tylko wróciliśmy do domu to ubrałam strój kąpielowy i poleżałam w basenie - super relaks. Mojej małej chyba było zdecydowanie za gorąco, stąd te jej szamotaniny w brzuchu.

Jenny no to się zaczęło, super i tyle rzeczy i mebelki :ico_brawa_01:

Edulita bardzo współczuję bezsenności, sama się tego obawiam, ale jak na razie śpię.

Lala pewnie jak się da to nie wracaj do pracy - odpoczywaj.

Leona no ja nawet nie myślę teraz o prasowaniu - nie przy takiej temperaturze.

A jutro ostatnie wyniki moczu Poli robimy i już się stresuję, czy przypadkiem od wtorku w szpitalu nie będziemy :ico_placzek: Jutro po południu się okaże.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

28 lip 2013, 20:38

Wróciliśmy z wypadu pod namioty.
Jestem wykończona,obolała że aż łzy mam w oczach ale za to moja córcia jest szczęśliwa więc mnie to bardzo cieszy i dla niej warto było.
Jutro jak będę mieć czas o ile będę to napisze co wiecej u nas i jak było.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

29 lip 2013, 08:44

jennypowolutku sobie ubranka skompletujesz do tego te mebelki ,już niedługo a będziesz narzekać że Ci czasu brakuje na zakupy dlatego fajnie że już coś masz i możesz sobie rozdzielić prace

edulita ja w tych upałach śpie gorzej wiadomo a tak to nie ma żle,już nocne sikanie to z automatu :ico_oczko:

lala ja na L4 od 2 mc jestem i dopiero teraz czuję że wypoczęłam

leona ty to masz energii u mnie multum rzeczy do prasowania jutro ma padac więc czekam i wtedy będę :ico_prasowanko: :ico_duzepranko:

szkieletorekrzymam kciuki za dobre wyniki :ico_sorki:

widzisz ja też nieraz na siłe robię rzeczy tylkopo to by uszczęśliwić syna,ale radośc jaką ma jest nagrodą za wszystko i mogę się poświęcać tak już zawsze


w pt pół dnia spędziłam w poradniach
rano byłam z synem u pediatry bo jak 3 tyg temu byłam w szpitalu i opiekowała się nim znajoma to uderzył się o karuzelę dośc mocno i guza ma do teraz i wolałam to skontrolować.Dostaliśmy skierowanie do szpitala do chirurga i tam musieliśmy odczekać swoje ,ale warto było bo się okazało że ten guz to nic poważnego po prostu zwapnienie jakieś (bo nie masowała i nie posmarowała niczym ) dlatego tak długo się goi do mc powinno zniknąć :ico_sorki:

potem byłam na kontroli u internisty z serduchem i wszystko ok ,dał mi skierowanie na badania i nie muszę jechać do poradni 15 km gdzie mam gina a 2 min piechotką iść :-)

w sb i ndz byliśmy u znajomych na ogródku .Upał u nas był okropny ponad 34 st. ,był basen ,robiliśmy grilla,ale już wczoraj wieczorem byłam zmęczona

no i niestety od kilku dni wróciły bóle biodra i pleców na dole :ico_noniewiem:

dziś znów wielkie upały dlatego jedziemy na basen

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

29 lip 2013, 08:51

Hej dziewczyny

Ja sie ogarniam ale juz coraz lepiej :ico_sorki: Adam mi kaszle strasznie wiec chyba dzisiaj obowiazkowa wizyte mamy bo boje sie zeby na oskrzela nie poszlo bo juz z 5 dni jak cherla :ico_placzek:

Wzoielam sie za pranie p[o wyjezdzie za szykowanie i przebieranie malusich rzeczy :-D

Spinka trzmam kciuki za wyniki Poli :ico_sorki: wspolczuje ci proiblemow z jej pecherzem :ico_noniewiem: trzmam kciuki :ico_sorki:

szlkieletorku - o a co sie stalo pod tymi namiotami ze taka zmeczona? ja bym chcetnie wybyla tez na taka wyprawe no ale ja nie znosze komarow :ico_nerwusek: ale tak to jakies jeziorko polanka i mozna ognisko wow raj...

Leona jak tam coreczka ?

Dziewczyny ja nie wiem padne chba ledwo chopdze dzisiaj dfo przedszkola brzuch ciazył..Chyba musze kupic sobie pas podtrrzymujacy bo tragedia :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

29 lip 2013, 09:55

Hejka

U nas dzisiaj chlodniej :ico_sorki: w nocy troche padalo ale co to jest

Szkieletorek ehhh ja to pod namioty bym sie nie nadala, takze podziwiam :ico_sorki: juz sobie wyobrazam to wczolgiwanie sie do namiotu :ico_haha_01:


Kamilka zdrowka dla Adasia, duzo zakupow dla maluszka zrobilas w Polsce??
Ja pierwszy i ostatni raz kupilam jakies ciuszki w PL :ico_noniewiem: taka dziwna rozmiarowka ze szok :ico_noniewiem: kupilam kilka body, pajacow na 62/68 a sie okazuje ze one jak tutejsze 56 :ico_noniewiem: :ico_zly:

Betina dobrze ze z serduszkiem wszystko ok :ico_oczko:

Spinka daj znac jak wyniki :ico_sorki:



Dziewczyny wy tak piszecie ze ja mam tyle energii i ze ciagle cos robie :ico_noniewiem: ale wy przeciez tez :ico_haha_01:
Ja mam takie momenty ze ledwo chodze :ico_noniewiem: a juz dlugie dystanse to tylko rowerem albo samochodem :ico_haha_01:

Wogole wzielam sie za siebie po powrocie z PL, skonczylam z pieczywem, slodyczami no imam 1,5kg na minusie :ico_sorki: moze nie dobije do tych +30kg :ico_noniewiem:


Na dzisiaj w planach tylko ogarniecie chaty i moze plac zabaw zaliczymy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

29 lip 2013, 10:18

Witam
U mnie nad ranem była burza więc już jest chociaż troszkę lepiej ale na termometrze już 25 st to i tak lepiej bo wczoraj było 36 :ico_olaboga:
Pobolewa mnie krocze mały powinien niby już mieć krótsze okresy aktywności ale wariuje na całego czuje się jak słonica :ico_noniewiem:
Czekam na przesyłkę z kołyska już chciałabym ją mieć w domku byłabym spokojniejsza
leona :ico_brawa_01: za samozaparcie dasz radę kochana zrzucić po ciąży jesteś szybka i nakręcona to nawet nie zobaczysz kiedy pożegnasz zbędne kilogramy

kamilka oby Adasiowi minoł ten brzydki kaszel ja od tego przegrzania też mam ból gardła i pokasłuje
spinka - trzymam kciuki za wyniki Poli

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

29 lip 2013, 12:13

Witam
U nas dziś przeokropny upał, poszliśmy z Mateusem tylko po zakupy na obiad i ledwo co wróciłam.Chyba czeka nas dziś cały dzień w domciu .Jedyny pozytyw że dziś obudziłam się bez bólu głowy,
kamilka - zdrówka dla synka
leona przy twoim trybie życia szybko pozbędziesz się kg po ciąży.
szkiletorek ja jak byłam z Matim w ciąży to byliśmy pod namiotem nad morzem to był chyba 4 czy 5 miesiąc i miło wspominam.
spinka- ja też trzymam kciuki za wyniki Poli
U mnie nad ranem była burza więc już jest chociaż troszkę lepiej ale na termometrze już 25 st to i tak lepiej bo wczoraj było
oj jak ja bym chciała żeby u nas burza była i chłodniej się zrobiło

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

29 lip 2013, 13:29

U nas okropna duchota :ico_sorki: :ico_sorki:

Leona nie kupowalam w polsce nic poza pieluchami t :ico_sorki: trowymi i plynami do prania typu Dzidzius i Bialy jelen :ico_sorki: jest tak okropnie drogo ze :ico_olaboga: bylam w jakiejsc hurtowni i ciuszki bezfirmowe komlecik 96zl!!! no to zgroza :ico_zly: a teraz dzisiaj wlasnie bylam i kupilam 2 pajacyki za 3 euro body za 2 euro i malusie buciki za 1 euro wszystko z przecen w C&A i H&M...
a co do chodzenia to ja nie daje rady bola mnie piety i dol brzucha chyba musze isc sie usmiechnac i kupic ten pas podtrzymujacy bo do 30 tyg dociagne a potem chyba nie bede wogole mogla chodzic :ico_nienie:

chyba mykne spac adas grar na Wii dal troche odpoczac poleze troche... i znow trzeba cos robic... przyjechala do mnie siostra i jej kolezanka i wiadomo trzeba jesc zrobic ogarnac troche ehhh

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

29 lip 2013, 14:37

Ja dopiero skonczylam ograniac chate, ale juz jest czystko i spokoj na jakis czas :ico_sorki:


Kamilka u nas az takich przecen nie ma, ale zawsze sie cos trafi
Ja kupilam kilka ciuszkow w PL, w miare tanio takze luz, do tego dwa kombinezony bo tutaj mega drogie i nie moglam spotkac takich jakie bym chciala. Takze wszystko juz mam, teraz ewentualnie jak mi wpadni jakas mega fajna rzecz w oko to kupie :ico_haha_01: ale juz specjalnie na zaupy ciuszkowe chodzic nie bede :ico_oczko:


Pochmurno u nas, chyba pora wkoncu wyjsc z domu na plac zabaw

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

29 lip 2013, 16:14

To moje cuda z Dzisiaj :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość