Marcela27
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2013, 12:59

Re: Woda mineralna czy źródlana która lepsza i dla kogo?

04 kwie 2013, 13:13

Najlepsza woda to moim zdaniem Ustronianka. Ja lubię zarówno tą z magnezem jak i tą z jodem. Teraz jestem na diecie i bardzo dużo ćwiczę dlatego mam zwiększone zapotrzebowanie na magnez. Ta woda zawiera witaminę B6 dzięki której szybciej wchłania się magnez :).

Victoria1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2013, 10:55

Re: Woda mineralna czy źródlana która lepsza i dla kogo?

05 sie 2013, 12:40

zgadzam się, najlepsza jest ustronianka z magnezem właśnie. piję dużo kawy, więc ta woda to taki mój sposób na uzupełnienie niedoboru magnezu choć trochę. a przy okazji znakomicie smakuje.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Woda mineralna czy źródlana która lepsza i dla kogo?

01 paź 2015, 14:34

Ja staram się wybierać jak najlepszą jakościowo wodę. Czytałam kiedyś, że źle dobrana woda mineralna może powodować kamica nerkowa objawy. A z tego co wiem jest to dość bolesna przypadłośc. Dlatego wolę wydać więcej i kupic dobra wodę niż później cierpieć.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Woda mineralna czy źródlana która lepsza i dla kogo?

08 paź 2015, 12:23

A słyszałyście o akcji picia wody z kranu? Co o tym myślicie? Uważam, że o ile tylko w naszym mieście były wymieniane rury to nie ma żadnych przeciwwskazań do tego.

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Woda mineralna czy źródlana która lepsza i dla kogo?

23 lut 2016, 11:18

U nas przefiltrowana kranówka :) woda jest smaczna a oszczedność mocno zauwazalna :)

lucja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 02 lut 2016, 10:04

Re: Woda mineralna czy źródlana która lepsza i dla kogo?

18 mar 2016, 15:26

Zgadzam się. Ostatnio nawet słyszałam w radiu, że woda z kranu ma znacznie więcej minerałów, niż ta butelkowana.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Woda mineralna czy źródlana która lepsza i dla kogo?

05 wrz 2016, 11:58

A ja to w ogóle piję wodę z kranu, tylko przefiltrowaną. Wiedzieliście, że podczas produkcji jednej butelki na wodę, zużywa się 2-3 litry wody.

hhalina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:54

Re: Woda mineralna czy źródlana która lepsza i dla kogo?

17 gru 2016, 15:00

U nas przefiltrowana kranówka :) woda jest smaczna, a oszczędność mocno zauważalna :)
My też pijemy przefiltrowaną wodę z kranu - jest smaczniejsza od większości wód butelkowanych, no i sporo tańsza, choć koszty zakupu odpowiedniego filtra do wody zwracają się dopiero po jakimś czasie. Sprawdźcie sobie filtry Bluewater, na http://www.kunasystem.pl widziałam takie - oczyszczają wodę ze wszystkich zanieczyszczeń, jest na tyle czysta, że mogą ją pić nawet niemowlaki.

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość