Mychalinaczarna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2013, 18:44

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

18 sie 2013, 18:53

Suplement diety, jak sama nazwa wskazuje wspiera dietę. Najpierw musimy zastosować więc ową dietę, a potem się wspomagać. Najlepsze rozwiązanie to sięgnięcie po diety zbilansowane oraz powolne zrzucanie wagi, plus to tego ćwiczenia i to intensywne, czyli nie dieta intensywna a ćwiczenia lekkie, tylko właśnie intensywne ćwiczenia, a lekka dieta. Jeśli ma się problemy z metabolizmem to jak tu ktoś pisał można sięgnąć po naturalne spalacze tłuszczu http://ezielonakawa.pl/artykuly.php, czyli naturalne suplementy diety, bo one raczej nie powodują skutków ubocznych, jak ktoś nie cierpi na jakieś alergie, czy choroby organów wewnętrznych. Do spalacza tłuszczu aerobik albo bieganie.

kalcia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2013, 12:16

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

20 sie 2013, 14:56

Ja zażywam błonnik i popijam zieloną herbatkę, poważnie rozważając wymianę jej na zieloną kawę :) Skoro wątek dotyczy suplementów to może znajdzie się ktoś kto zażywał zieloną kawę? Tylko nie odsyłajcie na strony internetowe, bo umiem obsługiwać Google:) Muszę jeszcze zaznaczyć, że zażywałam już mnóstwo suplementów i jak do tej pory bezskutecznie dlatego proszę o prawdziwe opinie na temat zielonej kawy żebym znowu nie wyrzuciła pieniędzy w błoto...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

23 sie 2013, 00:08

drogie Panie...jestem dietetykiem... i mam dobrą radę - nie wierzcie w mity odchudzające suplementów diet... jeżeli macie już wydać na coś pieniadze - to polecam zakup wit D3 w aptece , taką jaka podajecie dzieciom ( jeżdli nie bierzecie innych leków - witamin,tranu) i pobrania od września do marca. Zdecydowanie "polepszy to wasz organizm". A chudnięcie - nie ma diety cud ( jeżeliistnieje - to tylko na chwilkę - odwadnia organizm...), wiec jedzmy co 3 godziny , mniej niżzwykle i ruch! :) Pozdrawiam

katarzyn888
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2013, 15:33

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

09 wrz 2013, 11:24

Największe efekty dają ćwiczenia. Nie wszystkie to katorga. Musisz wybrać odpowiednie dla siebie. Zobacz jakie efekty przynoszą ćwiczenia Ewy Chodakowskiej
http://www.glamki.pl/life/pomysl-na-fit ... _7043.html
Można ? Zdecydowanie tak !

nailis32
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 wrz 2013, 17:48

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

09 wrz 2013, 18:10

ja polecam wizytę u dietetyka który takie suplementy diety wybije ci skutecznie z głowy...ja polecam ograniczenie tłuszczy, cukru...nawet produkty bez cukru w naszym kraju dotępne to jakiś żart bardziej szkodzą niz pomagają...początek dieta oczyszczająca a potem 1200kc i ruch!!!! bez tego żaden suplement ci nie pomoże bo to ściema niszcząca zdrowie...zdobądz się na odwage i idz do dietetyka uwierzysz w to

Michalina34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2013, 11:43

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

24 paź 2013, 11:57

Słyszałyście o dinitrofenolu http://zgubbrzuch.pl/dinitrofenol-dnp.php? Ja uważam, że trzeba być bardzo zdesperowanym żeby tego użyć. Jak można świadomie niszczyć swoje zdrowie.

Lynn
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2013, 12:57

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

29 paź 2013, 13:07

Tabletki które spełniają swoją rolę i wspomagają proces odchudzania można kupić http://www.slim24.pl moim zdaniem warto sięgnąć po ten preparat

makatka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 13 sie 2013, 16:09

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

31 paź 2013, 17:48

Ja biorę detocell ale to z myślą o cellulicie, bo żeby schudnąć to zdecydowanie trzeba ćwiczyć i zdrowo (regularnie) się odżywiać.

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

14 lis 2013, 10:34

Ja biorę detocell ale to z myślą o cellulicie, bo żeby schudnąć to zdecydowanie trzeba ćwiczyć i zdrowo (regularnie) się odżywiać.
Z cellulitem, należy się stosować do podobnych zasad jak ze zrzucaniem wagi.

Natalia91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2013, 17:43

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

14 lis 2013, 17:47

Niestety nie mozna sie tylko opierdac na tabletkach i suplementach, moze w jakims stopniu pomagaja ale to trzeba stosowac wszystko na raz, dieta, cwiczenia itp.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość