Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

19 sie 2013, 13:07

karo, masz rację z tym lekarzem i poczuciem bezpieczeństwa. W dodatku, gdy mam wykonywane USG, chciałabym coś widzieć na monitorze, a dziś prawie nic nie widziałam (pierwszym razem miałam dopochwowo, więc byłam inaczej względem monitora ułożona).

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

19 sie 2013, 13:21

Rozumiem Cię doskonale...
Może popytaj znajomych o dobrego lekarza...?
Mnie akurat przez przypadek dała namiar na tego lekarza znajoma, która jak usłyszała do którego lekarza chodzę, złapała się za głowę... Chodziła też do Niego w ciąży i jak zadzwoniła do Niego ponieważ dostała silnego krwotoku to powiedział Jej, że telefon komórkowy jest tylko dla pacjentek, które chodzą do Niego prywatnie :ico_olaboga: :ico_noniewiem: No masakra! A gdzie etyka lekarska i szacunek dla swojej pacjentki, która jest ciężarna i przerażona sytuacją...? Powiedział Jej jeszcze, by szukała pomocy gdzie indziej :ico_olaboga: I to ma być lekarz?
I po Nim trafiła właśnie na tego mojego drugiego lekarza i była bardzo zadowolona, więc i ja Jej posłuchałam i dzięki Bogu!
Gdyby nie Ona, to nie pomyślałabym o zmianie lekarza, przynajmniej nie wtedy...a teraz widzę jak On traktuje mnie i inne dziewczyny, np moją przyjaciółkę, ponieważ też miała krwotok, nie chce dalej prowadzić Jej ciąży, ale tak perfidnie to robi by Ją zniechęcić i by sama zrezygnowała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

23 sie 2013, 13:54

Cześć dziewczynki :-)

W środę byłam u lekarza, Malutka rośnie, ma już ok 600g no i na 100% dziewczynka, wpisał nawet w karty ciąży, mówi, że pomyłki nie będzie :-) wszystko ok w każdym razie. Ja też się dobrze czuje, chociaż mam teraz troszkę stresów... :ico_sorki: Nawet schudłam w ostatnich dniach troszkę i zaczynam się denerwować.
Maksio gada jak najętym z dnia na dzień coraz więcej :-) cieszy się, że będzie miał siostrzyczkę i przytula brzuszek :-)

Iania, super, że dzidzia ok. ja na przodującym łożysku też się nie znam, ale karo ma rację skonsultuj się z innym lekarza, zawsze lepiej porównać opinie. Trzymam kciuki by wszytsko było ok :ico_sorki: a tymczasem dbaj o siebie mocno i dużo odpoczywaj.

karo, super, że i Ty trafiłaś na lekarza z powołania, to naprawdę bardzo dużo jak kobieta czuje się dobrze u lekarza, może liczyć zawsze na radę i rozwianie wszelkich wątpliwości, a ludzie są różni i lekarze też :ico_sorki:

Ja dziś w domku, właśnie robię pyszny kremik ze świeżych pomidorków, chłopaki się ucieszą, pewnie do wieczora zniknie cały gar :-)

Miłego dnia

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

23 sie 2013, 14:44

Koroneczka, to super, że Twoja Dziewczynka pięknie rośnie :-) Widzisz, mój lekarz też już wpisał w kartę ciąży, że Synio :ico_oczko: Więc nie podejrzewam błędu :-) Ale okaże się na kolejnym usg hihi

A co to za stresy Cię dopadły...? :ico_pocieszyciel:

Mój Nikoś też przytula brzuszek i mówi do Braciszka :-) Np opowiada Mu co robił w ciągu dnia, w co się z Babcią bawił, albo pyta i sam sobie odpowiada :-D :ico_haha_01: Super to wygląda, nawet muszę Go nagrać chyba, taka pamiątka będzie :-)
Raz mówi mi żebym brzuszek odsłoniła i mówi "Cześć Dzidziusiu, kiedy wyjdziesz?" i sam sobie odpowiada: "Jak się wyśpię", "Aaa, jak się wyśpisz? No to ja na Ciebie tu czekam" :-) Takie chwile są niezastąpione :-) Aż szkoda, że dzieci tak szybko rosną i takie momenty zostają jedynie w pamięci.

No i ja chyba się doczekałam ruchów Dzieciątka :-) Jeszcze niewyraźne i delikatne bardzo, ale to chyba to :-)

Inia, jak tam u Ciebie? Byłaś u innego lekarza? Wiesz coś więcej? Daj znać koniecznie!

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

24 sie 2013, 12:08

Hej Dziewczyny,

Koroneczka, fajnie, że już wiesz na pewno że dziewczynka:) możesz kompletować dziewczęcą wyprawkę;) super, że Maksio już tak dużo mówi, mój Piotrek pojedyncze słowa jedynie;)

karo, gratuluję ruchów:)

Też już czuję ruchy od tygodnia, zapomniałam się pochwalić:) Wyprawa do Wrocławia dopiero na środę zaplanowana, już się zarejestrowałam, a mama z dziećmi zostanie

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

24 sie 2013, 21:06

Hej laseczki!

Mam dziś dzien obżartucha :-) byliśmy na lodach, potem ciasto drożdżowe, mąż jeszcze chipsy kupił i się na kilka skusiłam, a oprócz tego jeszcze syty obiad, potem kolacyjka- leże i jęczę z przejedzenia :-)

Co za stresy u mnie??? Chodzi o firmę, o salon, nie jest łatwo tak to zostawić na tyle czasu, zwłaszcza jak nie ufa się wspólniczce :ico_sorki: Podjęłam decyzję, że rozwiązujemy spółkę, skoro każda i tak pracuje na swój własny rachunek ( spółka założona bo łatwiej było dostać kredyt, a mamy go z uni), wolę być spokojna, że np. podczas mojej nieobecności Sylwia nie narobi jakiś długów, a przecież różnie bywa. Współpraca z nią nauczyła mnie, że nawet dobrym koleżankom nie można ufać do końca...Wiążę się to ze spłatą kredytu w całości niestety, no ale trudno, dużo go nie zostało, wole wziąć sobie kredyt tylko swój i mieć spokojną głowę :-)

Inia, daleko mieszkasz od wrocławia?? ja mam ok 90 km :ico_haha_01: czekamy z niecierpliwością na relacje.
Tak tak mogę już szaleć z zakupami :-) od poniedziałku jakieś tam fajne ciuszki mają być w lidlu, między innymi też majteczki i skarpetki, a to się Maksiowi przyda.
Nie przejmuj się tym, że Mały mówi pojedyncze słówka, mój Maksiol do niedawna tez tak miał, do dwóch latek praktycznie tylko mama, tata, baba, dzidzi ( długo tak mówił na siebie), Ania, auto, Buba ( Kuba- jego tata), ciuchcia i takie tam podstawowe. Rozkręca się dopiero teraz i już całymi zdaniami zaczyna. fajnie się tego słucha :-)

karo, słodko to musi wyglądać jak Nikoś tak rozmawia z brzuszkiem :-) niezłe ma teksty :-) nagrakj go koniecznie, niezapomniana pamiątka :-)

Zabieram się zaraz za jakąś fajną książkę bo jakoś spać mi się nie chce. Moje chłopaki leżą w sypialni, młodszy chyba już śpi, starszy ogląda film :-)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

25 sie 2013, 13:13

koroneczka, domyślam się jak bardzo stresująca musi być taka spółka z kimś komu nie do końca się ufa... Nie zazdroszczę, także jeśli masz możliwość, to faktycznie rozdzielcie się i na pewno wyjdzie ci to na dobre. Do Wrocławia też mamy ok. 100 km, mieszkam w okolicy Kłodzka

Co do mowy to się nie zamartwiam, im później zacznie ze mną dyskutować (tak jak jego siostra) tym lepiej ;-)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

28 sie 2013, 13:18

Hej Kobietki, jak się czujecie?? :-)

U nas ok, wczoraj miałam wizytę u tego starego ginka, na szybko, badania zrobił (krew, mocz, czystość pochwy), zbadał i już. Jakoś nie przeżywam już tych Jego wizyt, tylko oby odbębnić i czekam na wizytkę u Nowego :-) 9.09, więc jeszcze troszkę.

Szykujemy się powoli do przedszkola :-) Co prawda, na szczęście za wiele tego szykowania nie ma :ico_oczko:
Nikoś od wczoraj śpi na nowym łóżku, takim tapczaniku dużym, hihi przeniósł się z łóżeczka, a to się zwolniło dla Braciszka :ico_oczko: Jaki zadowolony przy tym! Po bajce (czytanej przeze mnie oczywiście) pięknie usypia, włącza/wyłącza lampkę jak ma potrzebę i już czuję że mam Starszaka w domku :-) Jeju kiedy to minęło! Już taki chłopczyk z mojego maluśkiego Syneczka... :-)

Koroneczka, nie na darmo chyba jest powiedzenie, że z przyjaciółmi interesów się nie robi :ico_oczko: Często słyszę o takich problemach! Nawet teraz dość na świeżo, moja przyjaciółka miała ze swoją bliską znajomą zamiar otwierać firmę organizującą imprezy. Pomysł był Jej i właściwie realizacja w większości również, w sensie Ona zrobiła praktycznie sama stronkę int., wszelkie kontakty i pomoc innych też od Niej wyszły... Już miały praktycznie zaczynać i jakoś się odwlekło, One się chwilę nie widziały ze sobą (wrócił Mąż-marynarz mojej przyjaciółki) i jakieś tam jeszcze problemy, a tamta milczała. Spotkały się na baby shower u wspólnej znajomej i co się okazało, że ta koleżanka tą firmę sama po cichu już otworzyła i nawet to baby shower sama zorganizowała dla koleżanki, zakupiła fontanny czekoladowe i inne gadżety... No ja myślałam, że padnę, jak Monia mi o tym powiedziała... Szkoda mi Jej strasznie, bo to był Jej pomysł, Jej kontakty i czas poświęcony i właściwie miała to sama zrobić, ale ponieważ ta Jej bliska koleżanka miała deprechę, z której próbowała Ją wyciągnąć, to stwierdziła, że weźmie Ją do pomocy, jako wspólnika i chociaż czas Jej wypełni i może ta odżyje... No to odżyła! Teraz kontaktu nie mają, a Monia z racji tego, że jest też w ciąży, nie chce się denerwować i zostawiła sprawę tak jak jest...
Szok, takie zachowanie... A gdzie tu lojalność, szacunek do kogoś, kto dał Jej szansę??
Po prostu ŚWINIA! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

28 sie 2013, 21:40

Hej dziewczyny

Byłam dziś we Wro, u tego lekarza, który prowadził pierwszą ciążę. Jestem umęczona, głowa mi pęka... Usłyszałam to samo, tylko przekazane w milszy sposób.
Jeju kiedy to minęło! Już taki chłopczyk z mojego maluśkiego Syneczka...
:-) tylko się cieszyć, łatwiej ci będzie jak się maluszek urodzi :-)

To prawda, że spółki z kimś bliskim rzadko się udają, niestety.

Dziś koleżanka mi ogłosiła dobrą nowinę. Będę w końcu ciocią :ico_brawa_01: Ania termin ma na koniec marca. Strasznie się cieszę :-D Jeszcze jako małe dziewczynki planowałyśmy, że nasze dzieci też będą w jednym wieku :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

30 sie 2013, 12:33

która to mamuśka już może odliczac, to zapraszam serdecznie: http://naobcasach.pl/forum/odliczamy-od ... 6-760.html

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość