chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

Re: oktoberteam 2006

27 sie 2013, 16:36

Cześć dziewczyny :-) :-)Ale fajnie, że się odezwałyście. U mnie w porządku. Maciuś ma prawie 7 lat i zaczyna pierwszą klasą, jestem tym przerażona.. A moja gwiazdeczka - Marysia, ma 3 miesiące i jest cudowna. Żałuję, że wcześniej nie postaraliśmy się o drugie dziecko, ale lepiej późno niż wcale :ico_haha_01:
kati, masz rację, z cukrzycą można żyć. Moja mama choruje na cukrzycę, a ja miałam cukrzycę ciążową, gdy chodziłam w ciąży z Marysią. Wiem, co to znaczy...
maritta!!! Chylę przed tobą czoła :ico_sorki: Gratuluję kochana! I życzę powodzenia :-)
asiu, u Macieja podejrzewano astmę, ale to nie to...Ciągle jest pod kontrolą alergologa, ale jak na razie jest czysty :-) Jutro robię mu badanie krwi tzw. panel pediatryczny...
felicity, fajnie mieć takie odchowane dzieciaki a gromadkę można powiększyć w każdej chwili
witaminko, witaj
edulita już pewnie trzyma swojego maluszka w ramionach, bo się nie odzywa.

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

Re: oktoberteam 2006

27 sie 2013, 16:40

Gosiu, podziwiam twój zapal i chęć edukacji swojego dziecka...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: oktoberteam 2006

27 sie 2013, 19:24

hej hej melduję, że jestem
chloe witaj :-)
matko jeszcze kilka dni wakacji i szkoła i przedszkole Leny powiem delikatnie jestem spanikowana...

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

Re: oktoberteam 2006

29 sie 2013, 08:10

hej hej mamuski jak tam przygotowanai do nowego roku szkolenego?wrzesien zbliza sie nie ublagalnie,ale my mamy jeszcze 2 tyg laby.

Gosiu my wlasnie w sobote wyjezdzamy nad jezioro Garda i zaliczyc gardaland:) Na stale mieszkam we Florencji,wiec jak by wam bylo po drodze to zapraszam:)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

Re: oktoberteam 2006

29 sie 2013, 08:14

chloe masz racje z cukrzyca mozna zyc,ale momentami jest ciezko,najgorsza jest zmiana wklucia co 3 dni,wlasnie dzis jest dzien,bleeee
w ciazy tez mialam cukrzyce ciazowa al;e nic z porownaniem tej cukrzycy co ma ola,ilez bym dala zeby zabrac jej to cholerstwo!

A co do edulity to zgadza sie,na poczatku urodzila synka Arielka:)

Awatar użytkownika
johanna33
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 14 sie 2013, 10:36

Re: oktoberteam 2006

29 sie 2013, 11:07

dzien dobry :)

Chloe a ja widzialam twoja corenke (na nk) cudna

Co do szkoly jak ja was rozumiem kobietki, faktycznie zawsze z tym stresu, choc moja juz do drugiej klasy idzie, to tak czy siak stresa mam, jak to mama ;)

Gosienko zazdroszcze Wam, z chcecia znow bym tez uciekla z domu, polazila po gorach albo polenila sie na plazy :D, sadze ze Julci wyjdzie na lepsze zwiedzanie swiata, a na nauke zawsze sie czas znajdzie

Czy tylko ja tu zostane pojedyncza mama ;)

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: oktoberteam 2006

29 sie 2013, 11:14

Witam
Kobietki czy mogę do was dołączyć coprawda mój syn jest z grudnia 2006 , ale niestety nasz wątek zamarł.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

Re: oktoberteam 2006

29 sie 2013, 19:47

Haj dziewczęta :-) zgłaszam się i ja - zakończyłam zakupy wszelkich możliwych potrzebnych rzeczy, wymieniłam dzieciom troszkę garderoby na wyprzedażach i mogę spokojnie zacząć z nimi rok szkoły - oby spokojnie :-P

Ogłaszam - wczoraj byłam u mojego gina, a że prowadzi mnie już kolejny raz, kolejny raz zaryzykował powiedzeniem mi płci tak wcześnie :-) umówiliśmy się, że ryzyko pomyłki może być no ale oznajmił, że nawet niewtajemniczony by zobaczył tę różnicę :-P
Oczekujemy synka :-D heheh

Lala - jak masz chęć dołączaj, nasz watek też został reaktywowany po jakimś czasie, ogólnie "znamy się" od 8 prawie lat więc kawal czasu :-) widzę, żeś z Grodziska, ja jestem z tego Leszna k. Błonia więc prawie sąsiadki :-) kim jest maluszek, którego się spodziewasz? wiesz już? :-)

Kati - ja zabrałabym Lili wszystkie jej dolegliwości gdybym mogła... Miłego wypoczynku dla Was dziewczynki!! Sama bym prosiła kogoś o zabranie mi porywczości i wybuchowości :-P

Gosiu - liczę na Twoje relacje z ED, jak to wygląda, jak ta nauka wygląda - np. jak mogłoby to wyglądać u mnie dwie szkolniary i dwoje skrzatów? tymczasem odpoczywajcie :-)

Asiu - jeszcze Gosia pojedyncza mamusia się nam ostała, Kati... ale liczę, że wszystkie się otworzycie :-D hyhy

Awatar użytkownika
johanna33
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 14 sie 2013, 10:36

Re: oktoberteam 2006

30 sie 2013, 12:25

Witaj lala, uwazam ze nawet nie musisz pytac im nas wiecej tym lepiej :) w tej chwili, jak pisala Martula znamy sie od momentu gdy zaszlysmy w ciaze, termin "pazdziernikowe dzieci" to juz tak z historii sie ostalo :).

Martus ja tam w klubie pojedynczych pozostaje, brak mi cierpliwosci przy jednym skarbie, chyba moj instykt maciezynski wyczerpal sie przy Wiki ;)

Mam takie pytanko jaki rozm buta nosza wasze maluchy? Moja jak tak dalej pojdzie to za rok na wakacje zalozy moje sandalki. I jak sie po wakacjach okazalo tak mi podskoczyla, ze wszystkie rekawki u bluzeczek ma blizej lokcia anizeli nadgarstka....

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: oktoberteam 2006

30 sie 2013, 19:57

Witam
Maritta - będe miała drugiego chłopca
johanna33- mój ma numer buta 31.
Dziewczyny czy wy też się stresujecie przed pujściem waszych pociech do 1 klasy. Bo ja troszkę sie obawiam czy Mateusz się zaklimatyzuje bo on niestety troche nieśmiały jest.

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość