Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

25 sie 2008, 13:49

Mój A z kolei miał wielką ochotę na mnie do czasu kiedy podczas
seksiku poprostu usnęłam, teraz czuję się bardzo nieatrakcyjna
jak mam ochotę na sex to mam wrażenie że A robie to ze mną
tylko dlatego żeby nie było mi przykro z powodu odmowy.
A ile razy chcę z nim o tym porozmawiać to mnie zbywa.

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

29 sie 2008, 12:00

Sandrusia, jakbym o sobie czytała :ico_oczko: mój mąż jest wiecznie napalony i ma zawsze ochotę na figlowanie. Ja, od kiedy jestem w ciąży, nie jestem wogóle zainteresowana seksem :-/ czasem nawet zwykłe przytulanki czy całowanie mnie drażnią. Nie wiem, może to przez hormony ale moje libido wynosi chyba teraz zero. A Marcin, że by mnie przekonać, pozaznaczał sobie w książce "w oczekiwaniu na dziecko" fragmenty, że seks w ciąży nie szkodzi dziecku i kiedy może to mi je pokazuje. Już kilka razy się kłóciliśmy, że on chce a ja nie. Nawet usłyszałam zarzuty, że nie rozumiem jego potrzeb :ico_olaboga: faceci są dziwni czasem.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

04 wrz 2008, 20:38

a u mnie odwrotnie...to ja mam częsciej ochote na sex a moj P jest wiecznie zmeczony...ale jak juz go dorwe..to jest cuuuuuuuuuuudnie :-D :-D

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

12 wrz 2008, 08:47

U nas przez cała ciąże nie było żadnych problemów:)Ostatni raz w ciąży dzień przed porodem :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

28 wrz 2008, 13:58

U mnie również nie ma z tym najmniejszego problemu... Mamy ochotę oboje, to dlaczego nie korzystać...? Przeciwwskazań nie ma, wobec czego nie stronimy od tego... Mąż ma chopla na punkcie brzuszka, co w łóżku tylko pikanterii dodaje :ico_wstydzioch:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

29 wrz 2008, 09:31

kiedy byłam w ciąży seksik mogł nie istniec, ale w nocy, na 3 godz. przed skurczami poprzytulalismy się, było super, moj mąż sie smieje,ze to dzieki niemu urodziałam 2 tyg. wczesniej,bo przepchał wszystkie potrzebne kanaliki (to jego słowa)
a teraz to libido tez mi zmalało, pewnie to przez zmeczenie...

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 sty 2011, 23:41

ja początek ciaży jestem anty seksualna, ale mężem trzeba czasem się zająć:) pózniej tak w 4 miesiacu straszna chęć oj mogłabym cały czas, i pod koniec jak już brzuch był wielki tez nie miałam chęci bo nie wygodnie mi było, ale sprawiało przyjemnośc:):)
mąż mówił, że uwielbiał kochać się jak miałam brzuszek, nie odstraszał go i zawsze mnie głaskał:) czułam sie w ciąży dla męża seksowna, ogółem czuję się seksowna dla swojego męża nie zaleznie czy mam duży czy mały brzuch:)

ludmila22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 maja 2013, 18:37

Re: Seks w ciąży - co o tym myślą panowie???

09 cze 2013, 19:07

Mój facet również nie miał nic przeciwko stosunkom w trakcie ciąży. Robiliśmy to od początku do 8 miesiąca. Potem jedynie drobne przyjemności np. przy pomocy jakiś gadżetów z sex shopu. Ogólnie seks w trakcie ciąży jest niezwykły. Zbliża ludzi i towarzyszą temu całkiem inne emocje.

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

Re: Seks w ciąży - co o tym myślą panowie???

09 cze 2013, 20:01

CUDOWNA sprawa! Patrzeć jak zmienia się ukochane ciało dzięki ...miłości i dawać jej rozkosz i poczucie bezpieczeństwa. :ico_buziaczki_big:

Eneasz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 lut 2013, 04:12

Re: Seks w ciąży - co o tym myślą panowie???

10 wrz 2013, 00:35

Witam serdecznie.
cześć Margi :-D
Drodzy Panowie
zapowiada się całkiem nieźle :ico_oczko:
jeżeli tu zaglądniecie to bardzo proszę o Wasze opinie na temat seksu w ciąży :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ależ nie masz co przepraszać, to bardzo fajny i dobry temat...
o czym mamy tu rozprawiać - o plamach na księżycu?! :ico_haha_01:
Mówi sie tylko o kobietach i ich potrzebach, a ja chciałabym się dowiedzieć jak to jest w waszych oczach? Czy macie jakieś opory, bo myślicie sobie że np. dotkniecie dziecka??? Albo czy podniecają Was kobiety w ciąży, czy tylko Wam sie podobają???
przede wszystkim się uspokój, kochana :-) tak, tak, tak... :ico_zakochani:
powiem krótko: mnie podniecają. :ico_spanko:
A może i te przyszłe i te obecne już mamy wypowiedzą się na temat zachowań swoich mężczyzn???
a dobrze by było, wiesz, margoś, dobrze :ico_brawa_01:
niechżesz się wypowiedzą...
Widzę że temat jest drażliwy i nie ma odważnych do podjęcia go :ico_szoking:
margaritt, ja się odważę... otóż byłem zaskoczony. mało! zastrzelony tą niezmierną chucią...
mojej ciężarnej w podeszłym bądź co bądź miesiącu (a ja szczeniak, kurcze, chodziłem wokół niej jak koło jajka). a ona potrzebowała czegoś więcej, bardzo więcej... zanim zaczął mi sterczeć, włożyła mi głowę pomiędzy uda i kazała merdać tam porządnie językiem... pieścić brzuch, golić, ujeżdżać...

w każdym razie podczas ciąży wcale nie próżnowaliśmy... seksualnie... nawet...
musiałem wytworzyć dodatkowe komórki - zarówno w mózgu, jak i w hormonach :ico_dziecko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość