Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 wrz 2013, 10:57

Znam ten Ból. Mamusiu, mi też pieniądze wyparowują dosłownie...
Do tego idzie jesień; muszę kupić buty Matyldzie, Marcelince już kupiłam- 135 zł :ico_szoking: , do tego Matylda potrzebuje kurtki jesiennej, jakiś spodni dresowych/leginsów do przedszkola; mi byt się jakieś jesienne buty przydały :ico_zly:
Oczywiście mężowi już byty kupiłam :ico_puknij:

a i ja mam do jutra płatność oc samochodowego... lece zapłacić

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 wrz 2013, 11:12

dziewczyny Lkaja dostałą się do żłobka!!! była na 150miejscy rezerwowym więc nie liczyłam na to i ktos z rodziców zrezygnował i pani mi napisała maila ze musze się zdecydować do jutra i sie zdecydowalismy i Kaja od poniedziałku idzie do złobka na parę godzin...

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 wrz 2013, 11:13

no a ja zaczynam poszukiwania pracy.....

powiedzcie mi jak to jest... czy mogę być nadal na wychowawczym jak Kaja do żłobka bedzie chodzić?

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 wrz 2013, 12:05

Możesz być na wychowawczym

cieszę się, że jakiś inny dzieć też do żłobka będzie chodził :)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 wrz 2013, 14:32

Kasiala super :ico_brawa_01: Nie masz powrotu do starej pracy? Czy nie chcesz?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 wrz 2013, 14:33

A u mnie już chorobowo :ico_olaboga: Lenka najpierw przyniosła katar teraz Maksio i Tomek sa pociągający :ico_zly: i mnie coś łapie.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 wrz 2013, 15:07

Nie masz powrotu do starej pracy? Czy nie chcesz?
Wiesz Gosia w sumie to jest przepis że muszą mnie przyjać ale następnego dnia mogą dać mi wypowiedzenie.... chyba ze zmniejszę etat na np 7/8h ale w tedy wynagrodzenie dadzą mi od najnizszej krajowej bo ja miałam tak ze na umowę o pracę miałam najnizszą krajową a reszta wyrównywane w zleceniu... a po za tym zlikwidowali moje stanowisko pracy (dziewczyne z zastępstwa zwolnili) i również mojego kierownika zwolnili.... więc chyba nie mam do czego wracać...

Wiecie ale człwiek to jest głupi... najpierw tak chciałam żeby kaja dostała się do tego żłobka a teraz siedzę i myślę czy aby na pewno dobrze zrobiłam :ico_puknij: :ico_noniewiem: daję sobie i Kai okres adaptacyjny do końca roku w sensie na te pierwsze wychorowania isę itp... no i w poniedziałek zaprowadzę Kaję tak na 9 i odbiorę przed spaniem czyli koło 12 no i w grupie będą dwie Kajcie :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 wrz 2013, 15:09

uuuu Gosia współćzuję chorób.... zdrówka dla Was wszystkich...

Mamusia współczuję problemów finansowych... u Nas też nei najlepiej ale nie narzekam bo rok temu było tragicznie... teraz przynajmniej M normalnie zarabia a zemieszkamy z teściami to Nam pomagają... tez nie dają kasy ale np zapewniają wyżywienie i dach nad głową...

Gosia a ile płacisz siostrze za opiekę jeśłi można wiedzieć?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 wrz 2013, 16:33

Kasiala 800 daje.
A mieszkanie z rodzicami to olbrzymia oszczednosc,. sami mieszkalismy tak 2,5 roku i jak przenieslismy sie na swoje to ogromny szok. Zaczelismy splacac kredyt i ciagle brakowalo musialam pozyczac. Ciagle cos wypadalo a to bojler sie popsul a to wegiel skonczyc a to duza niedoplata za prad bo my wszystko na prad mamy i rachunki ponad 200zl miesiecznie. Tragiczny to byl okres. Tak na dobra sprawe zaczelo sie poprawiac rok przed zajsciem w druga ciaze tak ze moglismy zaczac odkladac cokolwiek. No a teraz znowu bedzie od pensji do pensji.
Jeszcze komunia w tym roku. No ale nie narzekam juz, wazne ze mamy prace obydwoje bo roznie moze byc w dzisiejszych czasach

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 wrz 2013, 18:57

teraz przynajmniej M normalnie zarabia a zemieszkamy z teściami to Nam pomagają... tez nie dają kasy ale np zapewniają wyżywienie i dach nad głową...
Nie dokładacie się do "zycia"? Takich tesciów to na rękach bym na Twoim miejscu nosiła... jeszcze pisałaś kiedyś że Kajce dużo kupują :ico_olaboga: :ico_oczko:
A mieszkanie z rodzicami to olbrzymia oszczednosc,. sami mieszkalismy tak 2,5 roku i jak przenieslismy sie na swoje to ogromny szok. Zaczelismy splacac kredyt i ciagle brakowalo musialam pozyczac. Ciagle cos wypadalo a to bojler sie popsul a to wegiel skonczyc a to duza niedoplata za prad bo my wszystko na prad mamy i rachunki ponad 200zl miesiecznie. Tragiczny to byl okres. Tak na dobra sprawe zaczelo sie poprawiac rok przed zajsciem w druga ciaze tak ze moglismy zaczac odkladac cokolwiek. No a teraz znowu bedzie od pensji do pensji.
Gosia możemy sie wspierać duchowo :ico_oczko:
U nas też od wypłaty do wypłaty....jak jakiś grosz zostanie to zaraz w dom znów pakujemy i znów konto puste :ico_olaboga:
Ach...ale tak jak piszesz...dobrze że oboje mamy prace, zdrowe dzieci...reszta sama się jakoś ułoży :ico_sorki:
Do tego idzie jesień; muszę kupić buty Matyldzie, Marcelince już kupiłam- 135 zł , do tego Matylda potrzebuje kurtki jesiennej, jakiś spodni dresowych/leginsów do przedszkola; mi byt się jakieś jesienne buty przydały
Tośka ja też odebrałam 5 września wypłatę i popędziłam z dzieciakami na buciorowe zakupy. Udało mi się kupic dla Jolki buciki Bartka z poprzedniej kolekcji za 69 zł :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Dla Tymka od Korneckiego za 98zł, tez ładne, profilowane, całe ze skórki....Kasa się sypie. Jeszcze kurteczkę zimową na małego muszę kupić, bo po Joli nie da rady.
Sama też zadnego płaszczyka na zimę nie mam :ico_noniewiem:
A tak bym sie chętnie wystroiła...żeby sobie chociaż humor poprawić :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość