Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

21 maja 2013, 16:16

Ja polecam wybrać się na weekend nad Zalew Zegrzyński - byłam w zeszłą sobotę i jest tam wprost przepięknie - szczególnie teraz kiedy pogoda zachęca do takich wyjazdów ;)
Znajduje się tam świetne centrum rekreacyjne Promenada które oferuje bardzo dużo atrakcji. Byliśmy tam całą grupką i nikt się nie nudził - zarówno dzieci jak i starsi.
Polecam - szczególnie jeśli lubicie aktywnie spędzać czas ;)

fircia88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2013, 18:16

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

03 cze 2013, 14:31

Ja już dziesiątki razy tam byłam, ale chyba nigdy mi się nie znudzi. Polecam wszystkim wycieczkę do Krakowa. Tam zawsze znajdzie się coś ciekawego do zwiedzania, a i wieczorem jest gdzie pójść. W ten weekend trafiłam na przykład na świetną restaurację na Wiśle. To barka Augusta, która jest przycumowana niedaleko kładki Bernatka (łączy Kazimierz i Podgórze, a wszyscy na niej kłódki wieszają, jak we Wrocławiu).
Dania na wysokim poziomie, piękny wystrój i mila obsługa. Do tego kącik dla dzieciaczków, więc i chwila spokoju przy jedzeniu ;)

kolcia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2013, 13:23

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

24 cze 2013, 10:22

Ja nad jeziorem Białym byłam już w minioną sobotę. Klimat świetny jak zawsze. Choć nie byłam już tam wiele lat i jak dla mnie zmieniło się na niekorzyść. Powycinali mnóstwo drzew i jest "łyso";( Okuninka to jedna moja propozycja na weekend, druga, odmienna - Białowieża. Klimat Białowieży jest całkiem inny, bo to Puszcza z wilkami, rysiami i przede wszystkim żubrami. Byłam tam akurat w niezbyt atrakcyjnym miesiącu, ale i tak było super. Jeśli ktoś lubi aktywny wypoczynek i przyrodę, to poleca. Nocowaliśmy w leśniczówce "U jasia i Małgosi" w samym sercu Puszczy -http://www.ujasiaimalgosi.eu/

kuuukla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 04 gru 2012, 12:05

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

25 cze 2013, 09:26

Ja polecam wybrać się na weekend nad Zalew Zegrzyński - byłam w zeszłą sobotę i jest tam wprost przepięknie - szczególnie teraz kiedy pogoda zachęca do takich wyjazdów ;)
popieram :) też uwielbiam to miejsce, świetna sprawa i tak nawet w miarę niedaleko miasta....a na pewno bliżej niż Mazury :D

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

03 sie 2013, 15:17

Ja na weekendowe wypady wolę jakiś dobry ośrodek, najlepiej ze spa, bo wtedy można treściwie wypocząć. Pod koniec miesiąca wybieram się do Manorhouse, to ponoć bardzo urokliwy ośrodek blisko natury. Po prostu nie mogłam się oprzeć jak zobaczyłam ich filmiki na youtube. Bardzo ciekawe zabiegi tam mają.

Honorka80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 06 sie 2013, 16:36

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

06 sie 2013, 16:41

Dokładnie, pobyt w spa to również dla mnie najprzyjemniejszy wypoczynek :) Jednak mnie trochę męczą te estetyczne gabinety odnowy, wolę już coś bardziej bliżej natury.

krzyzak7
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 sie 2013, 10:43

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

13 sie 2013, 11:05

Na weekend najlepiej wybrać się w miejsce, gdzie można naładować akumulatory po ciężkim tygodniu. Wszystko zależy od tego co nas relaksuje, ja np lubię wybrać się nad wodę - jezioro czy może z dobrą książką w ręku;)

Awatar użytkownika
Magda.Mała.Mi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 lis 2009, 11:02

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

20 sie 2013, 15:15

Ja planuję odwiedzić Niemcy. W Funclubie na weekend można tanio wyjechać na Oktoberfest. Nie wiem tylko czy nie lepiej poczekać do grudnia i wybrać się z nimi na Jarmak Bożonarodzeniowy do Berlina. Jak uważacie?

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

22 sie 2013, 11:56

My na weekend lubimy jeździć do Warszawy. Mamy hotel blisko centrum, do którego jeździmy regularnie. Cisza i spokój a do miasta rzut beretem. Dzieciaki zawsze chętnie tam jeżdżą

Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

10 wrz 2013, 14:23

W ten weekend byłam pierwszy raz w Krynicy Górskiej i się zakochałam! Miasto jest cudne, pogoda dopisała. Góry o tej porze roku są piękne :) Ponieważ świętowałam z drugą połówką 5 rocznicę pokusiliśmy się na trochę relaksu w spa, więc to już w ogóle weekend jak dla mnie idealny:) Z czystym sumieniem mogę polecić Czarny Potok na pobyt. Dawno tak nie wypoczęłam!

Fajną opcją na weekend jest też Toruń czy Lublin, akurat 2 dni starczą na zwiedzanie. Oczywiście przy wyjeździe weekendowym chyba najlepiej się kierować odległością, bo skoro jedziemy tylko na 48h to nie warto większości z nich spędzić na dojeździe :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość