Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

19 paź 2013, 10:46

dziewczyny !!LALA w szpitalu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

sms od niej

hej.Jestem w szpitalu.O 24-30 odeszły mi wody.Mam bóle z krzyża.Poza tym żadnych skurczy.Rozwarcie tylko 2 cm .


trzymajcie za nią kciuki sms wysłała mi o 8 rano czekam na dalsze wieści ,jeszcze troszkę i będzie tulić swoje :ico_dziecko: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

19 paź 2013, 10:56

szkieletorek super zdjęcia takie naturalne,pełne emocji a córeczka cudowna pisałam już :-D

co do bólu to pamiętaj ,że każda z nas odczuwa go inaczej więc Tobie może wogóle nie przeszkadzać,mnie bolało najbardziej w 1wszej dobie potem już było ok :-)
1wsze karmienie jak dla mnie hmm też do przeżycia wiadomo sutki nie przyzwyczajone ale jak mówiłam już dla mnie najtrudniejsze pierwsze 24 godz po porodzie potem już wszystko ok

spinka witaj :ico_buziaczki_big:

kochana dzielna byłaś,nareszcie w domku :ico_prezent:
i mamy obie takie małe klocusie w domku
no i ogromniaste :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za cycowanie

noo i współczuje przeżyć w szpitalu ,całe szczęście że już za wami :-)

leonka :ico_brawa_01: dla Majeczki że tak ładnie śpi :) a jak piersi??

jenny ja też zupełnie płaska nie jestem na brzuchalu,nadal noszę wkładki macica najwyraźniej nadal się obkurcza więc liczę że jeszcze po ćwiczeniach się ujędrni bo tego mu brakuje :ico_oczko:
jak Twój synuś?no i Ty jak się czujesz w roli mamusi :-) ? wyczytałam,że byliście na szczepieniach co wybrałaś?

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

19 paź 2013, 10:59

Super :ico_brawa_01: czekamy na wiesci :ico_brawa_01: :ico_sorki:


Betina piersi niby ńie zlenie bola jakos mega, no poza sutkami bo one obzarte tak bola ze szok :ico_olaboga:
Ale temp dalje sie utrzymuje

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

19 paź 2013, 11:08

mala urosla 9cm w kilkanascie dni?? :ico_szoking:
No dziwne troszku jak dla mnie.Może ja za którymś razem źle zmierzyli bo to raczej nie realne jest .
Choć może się nie znam.
W każdym razie Spinka fajnie że jesteście już w domku.Całe szczęście że się wszystko dobrze skończyło i niech przygody tego typu was już omijają.
Mnie dzisiaj w nocy goraczka zlapala, chyba od piersi
No być może. Ja miałam tak gdy Lila miała jakieś 2-3 tygodnie .Pierś mnie bolała i miałam objawy jak przy przeziębieniu, do tego lekka gorączka.Ale kazali mi mimo bólu przystawiać często małą i na drugi dzień już nic mi nie było.
dziewczyny !!LALA w szpitalu
Czyli jednak ruszyło .heheh i pełnia była
No to oby ja bardzo nie wymęczyło.
Czekamy na wieści .
poza sutkami bo one obzarte tak bola ze szok :ico_olaboga:
Ojj u mnie po jakoś 4-5 dniach sutki zaczęły boleć. Jednak nie miałam ran ani nie krwawiły.
Ale pierwsze pociągnięcie przy karmieniu ojjj bolało .

Kamila a jak ty??
Mnie też w nocy coś czasem lekko brzuch zabolał ale tak wyrywkowo więc nie zwracałam uwagi na toi za bardzo.
Małgorzatka i Betina dzięki za info odnośnie tego brzucha.Wiem co mnie czeka i jestem spokojniejsza teraz .
Na pewno da się wytrzymać bo skoro damy rade urodzić to to już raczej pryszcz hehe

Ja domek wczoraj wysprzątałam (okien nie chciało mi się jednak myć) teraz załączyłam jedno pranie i zaraz idę się kąpać. Potem obiad dla nas i małej , Lilcia się zdrzemnie i do ginekologa na wizytę.
Potem małe zakupy ale spożywcze tylko bo na ciuszki nie ma kasy w tym miesiącu .Nie wiem jak z tym fryzjerem zrobię i skąd kasę wezmę.

A co do brzuszka to nim skóra wróci na swoje miejsce chyba trzeba troszku czasu. U mnie nie pamiętam ile to trwało ale myślę że koło 2 miesięcy .Jednak tak napięta już nie była jak przed ciążą.Gdybym się wzięła za jakieś ćwiczenia to pewno byłoby idealnie ale ja leniwa .

Betina a jak to jest z tym becikowym ?Bo ja słyszałam że teraz dają już tylko 1000zł a nie 2000. Mąz wczoraj pytał to mu powiedziały że raczej tylko tysiąc będzie.Ale same nie są pewne.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

19 paź 2013, 11:11

Dziękuję za wszystkie komentarze odnośnie zdjęć.
Nie są może szałowe ale ja nie miałam profesjonalnego fotografa i nie chciałam by siostra je obrabiała za bardzo .Właściwie wcale bo wolę naturę.

Kobietki będziemy zakładać nowy watek ??
Nie znam się na tym gdzie co i jak za bardzo.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

19 paź 2013, 11:20

Szkieletorek no wlasmi ja orzy Marcelu tez mialam taka akcje z goraczka, bolacymi piersiami...ale juz mi troche lepiej :ico_sorki:
A brodawki moze sie sa obzarte tak ze krwawia ale strupy jakies sie porobily i wlasnie boli przy pierwszych pociagnieciach:ico_olaboga: :ico_chory:


Watke pewnie nowy zalozymy na dzieciaczkach :ico_oczko:


Mala pojadla, lezy mi na kolanach i patrzy na brata

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

19 paź 2013, 11:30

Wczoraj Maja zaliczyla pierwsza kapiel :ico_oczko:
http://img15.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2013, 16:17 przez leona, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

19 paź 2013, 12:48

diewczyny ja tak na szybko

LALA URODZIŁA

założyłam wątek na radosnych ogłoszeniach :)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

19 paź 2013, 12:54

Super :ico_brawa_01: gratulacje!!!!!!!! :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

Ciekawe czemu cc :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

19 paź 2013, 13:05

strupy jakies sie porobily i wlasnie boli przy pierwszych pociagnieciach:ico_olaboga: :ico_chory:
Współczuje i oby szybko sie to zagoiło,unormowało.
Mala pojadla, lezy mi na kolanach i patrzy na brata
Zazdroszczę. U nas słoneczko świeci i gdybym miała malutką to byśmy sobie spacerowały.
Wczoraj Maja zaliczyla pierwsza kapiel :ico_oczko:
Oooo późno.
Myśmy kąpali na drugi dzień po wyjściu z szpitala.
LALA URODZIŁA
Gratulacje kochana .
Ciekawe czemu cc :ico_noniewiem:
To samo napisałam chwile temu na radosnych ogłoszeniach .
Ciekawe ciekawe.

Ja już gotowa. Mała śpi.Za 20 min ją obudzę by coś zjadła i około 14 jedziemy.
Popołudniu dostaliśmy niedawno telefon że przyjeżdża rodzinka więc będzie imprezka.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość