moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

24 paź 2013, 19:48

Dziewczyny, czy macie sposób na brzuszek po ciąży miałam nadzieję, że to macica jeszcze obkurcza się, ale byłam u ginekologa i macica już jest obkurczona a brzuszek został po ciąży. Odchudzać nie mogę się, bo mało ważę, 2 tygodnie po porodzie ważyłam jeszcze mniej a brzuszek był :ico_zly: Teraz udało mi się przytyć, ale co z tego jak brzuszek mam ciążowy. Mało przytyłam w ciąży, a czy tak w brzuch poszło.ah.
odchudzanie nie pomoże trzeba wzmocnić mięśnie brzucha, proponuję robić 6 weidera. Są to ćwiczenia które wymagają systematyczności ale są mega efekty. Początkowo nawet po pierwszej serii wydaje się że nie dasz rady więcej, że padniesz i nie podniesiesz się więcej :-D ale pomału i po kilku dniach już będzie łatwiej.
Ja zrobiłam cały program, tylko że robiłam już po 20 powtórzeń a nie tak jak jest na końcu.
Ja miałam cc, więc dopiero po 5 miesiącach zaczęłam ćwiczyć brzuch. A później po skończeniu 6-tki miałam brzuch ładniejszy niż przed ciążą, a nawet bym powiedziała że nigdy wcześniej nie miałam takiego.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

24 paź 2013, 21:29

leonaczyli jednak coś drgnęło super

szkieletorkuto dla Ciebie

Obrazek

spełnienia marzeń moja droga,miłości i szybkiego porodu Ci życzę :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

jenny
ja od 4 dni znów wróciłam do 6 weidera,po Tomku po mc zaczęłam ćwiczyć i efekty były
dlatego teraz postanowiłam powtórzyć
wydaję się początkowo ciężko najważniejsza systematyczność i dokładne wykonywanie ćwiczeń
ps.radze przy tym głowę skierowaną mieć do góry inaczej kręgosłup siada

lala dla mnie treż początki były nie do ogarnięcia na szczęście szybko jakoś się poukładało
sutki smaruj własnym mlekiem,pilnuj by dobrze przyssał się do piersi,ja przy Tomku żle dostawiałam i też miałam pogryzione
i brawa dla Mateuszka :ico_brawa_01: zuch brat

Małgorzatka już szybko super :ico_brawa_01: pojechaliście z tym przeziębieniem bo pisałaś że wszyscy chorzy,coś się pogorszyło??

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

24 paź 2013, 22:02

ps.radze przy tym głowę skierowaną mieć do góry inaczej kręgosłup siada
dokładnie
A ty cały program przeszłaś? i którym sposobem robiłaś?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

25 paź 2013, 11:17

Hej!
Notorycznie brak mi czasu z powodu mojego małego cyca :ico_oczko: i mnóstwa wyjazdów - wczoraj pierwsza rehabilitacja.

Betina :ico_sorki: CI ludzie są niepoważni, powiedzą coś a matka od zmysłów odchodzi. Całę szczęście, że z bioderkami ok. Na tą główkę to pilnuj żeby mała raz z jednej piersi jadła raz z drugiej. Co do napięcia, my mamy odwrotny problem, nasza Lenka ma za małe napięcie.

Leona grunt, że córcia zaczęła przybierać. A ja wam powiem,że to śmieszne troszkę z tym przybieraniem. Lenka waży teraz 4650 a waga ur. 3950, max. spadek 3750 no i 2 lekarki i dwie diagnozy - jedna powiedziała, że przybiera super, bo liczy się od max. spadku, a druga, że przybrała na granicy minimum i weź tu bądź mądra :ico_noniewiem:

Lala super taki pomocnik w domku, a co do płaczu to ja w szpitalu przepłakałam z 17 dni pewnie z 16, więc nie martw siętym zbytnio, hormony spadają i szaleją.

Szkieletorku no to czekamy na Ciebie teraz :-)

Małgorzatka już wszystko ok? Bardzo współczuję Ci pobytu w szpitalu.

Kamilka co słychać?

Lenka dzisiaj marudna była, spałam max po 1,5 godziny w nocy, bo mała miała ochotę przytulać się do cyca. Ja nic z nią zrobić nie mogę bo jak tylko mnie poczuje to krzyk do cyca. Dziś już wymiękałam w nocy, brodawki mimo tego że w osłonkach obolałe.
Ja też zamierzam A6W robić, tylko chyba poczekam do końca połogu, czyli te pełne 6 tygodni, bo nie mam pewności czy sobie nie zaszkodzę, w końcu mam pościągane szwy rozpuszczalne i obawiam się, żeby mi się nic nie porozchodziło.
Będę zaglądać wedle możliwości, czyli pewnie nie za często.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

25 paź 2013, 11:19

Kamilka może znasz jakąś fajną stronkę z poradami (chodzi mi o rehabilitację, taki Zawitkowski powolutku i w jednym miejscu). Bardzo byłabym wdzięczna.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

25 paź 2013, 12:59

Szkieletorku no to czekamy na Ciebie teraz :-)
Przede mną jeszcze Kamila.Nie ładnie się wciskać w kolejkę więc czekam na nią.
Lenka waży teraz 4650 a waga ur. 3950, max. spadek 3750 no i 2 lekarki i dwie diagnozy
Aha no to teraz i ja zgłupiałam.
Widać co lekarz to inna metoda opinia ale nam rodzicom to nie pomaga bo martwimy się o swoje dzieci i takie gadanie nietrefne nam nie pomaga.

Ja zjadłam właśnie zupkę.Mała śpi a ja idę dalej sprzątać.Troszku mi jeszcze zostało.Potem muszę siąść i zrobić listę zakupów na jutrzejszy dzień. Robimy jutro w końcu urodziny Lilci to tak około popołudnia będzie a potem moje urodziny i szwagier się tez przyczepi bo urodziny miał dzień przede mną.Torta dla córci mamy zamówionego u pani co zrobi z składników takich by i ona mogła go zjeść.A dla nas zrobię jakąś sałatkę może gyros bo mam straszna ochotę, upiekę chlebek, mama zrobi placka i troszku się pobawimy,potańczymy.
Nie zapraszam nikogo prócz znajomej Agi z mężem i dziećmi choć nie wiem czy przyjda.Ale nas samych domowników jest troszku i potrafimy się razem bawić więc będzie fajnie.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

25 paź 2013, 14:08

Hej dziewczyny

Spinka popatrze .. ogolnie ja sie bardziej na ksiazkach opieram.. ale moze cos znajde.. A mala przy mniejszym napieciu to macie cwiczenia przez uciski czy jeszcze?? bo trzeba stymulowac miesnie i to sa przykre cwiczenia dla dzieci ale bardzo pomagaja :-)

Leona dobrze ze mala ruszyla do przodu niech zjada i sie najada i rosnie:)

Wiecie ja to nie do zycia jestem od wczoraj mam meza w domu i odrazu skurcze coraz czesciej ale on mi na nerwy momentami dziala wiec to chyba dlatego :ico_noniewiem: Jutro porzyjezdza juz moja mama wiec czekam :ico_sorki: bo do calego lenistwa odejdzie mi tez gotowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Adaska zaszczepilismy wczoraj na MMR i wogole nie wiem ciagle go obserwuje ale on zdrowy jak ryba ani goraczki ani marudzenia nic :ico_brawa_01: musialam wczoraj jechac bo niestety maz zwatpil stwierdzil ze on z nim sam na szczepienie nie pojdzie :ico_nerwusek:


Betina przy zwiekszonym napieciu spinka dobrze prawi ... Musisz mala karmic zawsze na zmiane na wieczor dobrze malej robic masaz na googlach powinnasc znalesc rysunki kierunkow ale zaczyna sie od stop i prowadzi sie glaskanie w strone serca :) jak do niej podchodzicie to od strony napieciaa.. trzeba ogolnie naturalne metody Bobatha zastosowac:) Jakby co to piszcie :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

25 paź 2013, 14:29

Adaska zaszczepilismy wczoraj na MMR i wogole nie wiem ciagle go obserwuje ale on zdrowy jak ryba ani goraczki ani marudzenia nic
A co to za szczepionka ?
I to źle że nie gorączkuje ??
Moja nigdy nie gorączkowała mi po szczepieniu ani nie była marudna czy niespokojna.Wiem że różnie bywa bo byłam niania i dzieci różnie reagowały po szczepieniu.

Kamila czyli u ciebie coś się zaczyna dziać skoro skurcze miewasz.
Czekamy na rozwój sytuacji ;)

Ja teraz idę umyć podłogę w pokoju dziewczynek bo jakoś tam wyjątkowo się brudzi.
O 15 jak zwykle u nas obiad więc niedługo będzie pełna chata . Mgła dopiero co opadła u nas. Bardzo późno i lekko się słonko przebija .
Popołudniu planuję jeszcze witrynę z szkłem przetrzeć i tyle prac na dziś.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

25 paź 2013, 16:15

Szkieletorek szczepionka MMR to ta obok ktorej kraza rozne torie raczej te mroczne ze moze u dziecka wywolac Autyzm itp... no ale Adam ma juz 5 lat to druga dawka i chyba juz sie nic dziac nie bedzie/...

A z tym dzianiem sie u mnie to spokojnie chyba doczekam wkoncu do terminu :ico_haha_01: okaze sie :ico_noniewiem: chcialabym jednak z terminem zalapac sie jednak na pazdziernik no ale mloda chyba nie ma tego w planie... Listopad jakis ciezki miesiac mi sie kojarzy bury i smutny :ico_sorki:


Ja sie lenie nadal.. wyslalam wlasnie meza po kebaba:D :-D :ico_haha_01: zjadlam dzisiaj makaron z twarozkiem i truskawkami i chyba to jednak nie ten smak :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

25 paź 2013, 16:25

Kamila to ja nie wiem o tych przesądach .Zresztą nadal nie wiem na co ta szczepionka jest .
My też się lenimy z córcią.Zrobiłam wszystko i teraz mamy błogie lenistwo w planach do końca dnia. Pojadłam mega słodkich winogron i Martynka chyba brzuch mi rozwali ,tak szaleje.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość