szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

18 lis 2013, 00:09

Witam
Stypa udana.Posiedzieliśmy dość długo.Było tylko rodzeństwo męża ,pogadaliśmy fajnie było.
Jednak wzięłam dzieci do kościoła i na pogrzeb.Słoneczko mocno świeciło więc zaryzykowałam.
Małej tylko rano odciągnęłam ciut katarku a za dnia nic nie było . Mam nadzieje że nic się nie pogorszy.
Jeśli nic będzie dobra i nie zauważę jakoś pogorszenia to nie będę jechać do lekarza z nią by ja sprawdził.

Jutro jak ogarnę dom i rozpakuje te rzeczy po stypie to zajrzę i opiszę pewną sytuacje rodzinna. Ale aż mnie nosi .

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

18 lis 2013, 12:04

Hej u nas ok

Hania to maly glodomorek je co 2 h ... w tydzien przybrala 200 g wiec radosc duza.. mleka mam normalnie tyle ze w nocy mnie zalewa..
adasko mi pomaga i moja mama gotuje wiec narazie luzik no ale za 2 tyg ona jedzie a my zostajemy same... maz juz dzisiaj wrocił do pracy...

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

18 lis 2013, 12:10

Kamilka super ze corcia przybrala na wadze :ico_brawa_01:

Sliczna jest i fotki cudowne!!!! Ta sesje w szpitalu jeszcze robiliscie czy jak?? Droga byla? Piekna pamiatka :ico_brawa_01:

U nas ok, wczoraj z Marcelem bylismy w kosciele w tym czasie tata zostal z corcia, nawet obiad zrobil ;-) :ico_haha_01:

Pogoda beznajdziena to siedzimy w domu, jedynie jak mala ma problem ze spaniem to ja ubieram, ululam w wozku i na balkon :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

18 lis 2013, 12:21

forum ostatnio ciągle szwankuje :ico_noniewiem:

u nas ok ,jutro idziemy na 1wsze szczepienie
Tomuś wreszcie do przedszkola poszedł więc więcej luzu mam
mogłam dziś na spokojne wysprzątać no i wejść na forum :-)
dostaliśmy kaske za rodzinne i becikowe ,na razie schowam na ,czarną godzinę''
z mężem odważyliśmy się na przytulanki
chyba spodobało nam się za bardzo :ico_oczko: :ico_haha_01:
muszę pomyśleć o zabezpieczeniu 2 dzieci to max ile chcemy
ma któraś doświadczenie ze spiralka? albo co proponujecie skutecznego i mało inwazyjnego :) ??


ps.mADZIULA WSTAŁA ODP NA wASZE POSTY PÓZNIEJ

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

18 lis 2013, 12:42

Leona tak ta sesja w szpitalu była dokladnnie na lozku szpitalnym :-D dostalismy zaproszenia 10, obraz na sciane, 20 zdjec luzem ,zdjecia na plycie 4 duze zdjecia z kalendarzem i 3 zestawy dla kogos w ramkach koszt calosci 198 euro ale warto bylo :-D :ico_sorki:

Adas dumny jak paw... chodzi pomaga podaje do przedszkola nawet chodzic nie chcial :-D no ale wszystko wraca do normy.. w najgorszym stanie byly moje piersi ale i to wraca do lask :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

18 lis 2013, 12:52

Kamilka wow na prawde super pamiatka :ico_brawa_01: :-)


Maja ma problemy ze spaniem w dzien, zasypia na 10min i sie budzi :ico_noniewiem: i tak co chwile :ico_noniewiem:
A tak ladnie spala do niedawna, po 2godz albo i dluzej :ico_noniewiem:
Chociaz czasami uda jej sie zasnac porzadnie to wtedy tez spi z dwie godziny, nie wiem dlaczego tak roznie jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

18 lis 2013, 13:04

Leona u mnie hania ma to samo ale ja sie boje ze moja mama ja przyzwyczaiła do bujania i juz problem.. teraz spi w wozku ladnie od cyca ja polozylam ale tak to normalnie co chwile wola cyca wiec mam wyrzuty male bo probuje jej smoczka bo inaczej wisi na mnie po godzinie odloze ja bo mysle ze juz bo spi niewladna a za 5 minut znow sie kokosi i wrzask :ico_sorki: :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

18 lis 2013, 16:03

z mężem odważyliśmy się na przytulanki
muszę pomyśleć o zabezpieczeniu
No ja to się tego boję jak pierwszego razu heheh
A z zabezpieczeń to my gumki bo żadnych leków nie będę brać , dla mnie to jest chemia i nie chcę się truć. Poza tym mnie się marzy jeszcze jedno dzidzi kiedyś ale nie wiem czy nas będzie stać.
wszystko wraca do normy.
Super że tak sobie fajnie radzicie.
koszt calosci 198 euro
O matkooo no dla mnie to są duże pieniądze.
Co nie zmienia faktu że zdjęcie piękne.
moja mama ja przyzwyczaiła do bujania
Ja w tym temacie jest niedobra mama bo pierwszej córci nie lulałam nie nosiłam i tej tez nie zamierzam.Jak płacze to staram się zabawić zagadać a troszku płaczu jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
Co innego jak dziecku coś dolega ,coś boli.Matka potrafi rozróżnić płacz takie marudzenie a gdy coś źle jest dziecku.
mam wyrzuty male bo probuje jej smoczka
Moja nie chce smoka wcale.Próbowałam w szpitalu jej dać przez jedna noc gdy nie mogła spać i płakała ale nie ma mowy .Teraz tez nie weźmie go więc na siłę nie pcham .

Martysia wyspała się na balkonie do słoneczka i teraz idziemy wszyscy na obiadek.
Posprzątałam porządnie domek, zrobiłam dużo prania i popołudnie mam wolne.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

18 lis 2013, 20:42

Hehe tak narzekalam ze Maja nie spi :ico_haha_01: to spala od 14 do 18.30 :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_olaboga:
Ale wlasnie zauwazylam pewna prawidlowosc, ze przed poludniem to spanie idzie jej slabo a po poludniu jak zasnie to nic ja nie rusza :ico_haha_01:

Takze mielismy cale popoludnie dla synka :ico_sorki:
W miedzyczasie ustalalismy menu na chrzciny, jutro musze dzwonic i rezerwowac lokal

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

18 lis 2013, 23:00

W miedzyczasie ustalalismy menu na chrzciny
My dziś zamówiliśmy lokal na 28 grudnia .Godzinę jeszcze nie ustaliliśmy ale w tym tyg mamy zamiar jechać do lokalu i ustalić menu i godz przyjęcia.
Kupiłam dziś sukienkę na allegro na chrzciny ale nie jestem pewna czy nie będzie za duza na niunie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość