Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

20 lis 2013, 20:23

j.niemiecki oraz wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

20 lis 2013, 22:57

hej :-) zdrówka dla wszystkich chorowitków!
rybka jak Szymek??
ale ja pracy "gdziekolwiek" szukam od 1,5 roku...
o, ja podobnie. Od roku szukam pracy gdziekolwiek, z zawodu zrezygnowałam zaraz po urodzeniu Piotrka (jestem zootechnikiem), bo u nas z tym jest mega problem.
j.niemiecki oraz wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego :ico_noniewiem:
kurcze, no widzisz, u nas od 3 miesięcy szukają nauczyciela j.niemieckiego i znaleźć nie mogą!! Ja myślę powoli o studium wychowania pedagogicznego i iść w kierunku nauczyciela biologii/przyrody/chemii w podstawówce. U nas niby jest sporo nauczycieli, ale co chwilę jest z tym problem..
chyba przesadzam... :ico_noniewiem:
są dzieci grzeczne i grzeczniejsze :ico_haha_01: Piotrek jest grzeczny, Filip grzeczniejszy. mój wchodzi na kanapy, ławy, meblościanki- wszędzie. Jak nie dosięgnie to zbuduje wieżę z klocków, wejdzie na stos pampersów, zabawkowego laptopa, samochodzik, cokolwiek co jest pod ręką. Potrafi wejść do szafki 50cm/50cm i schować się. Z kuzynem zwalili tv (zepsuty na szczęście) z ławy w 1 minutę, przewrócili ławę na bok.. Przewracanie foteli do góry nogami to już norma.. Wystarczy go zostawić na parę minut (nawet do łazienki nie można wyjść, bo pokój do góry nogami przewrócony). Oczywiście nie pozwalam na to, mówię głośniej NIE WOLNO, grożę palcem.. Czasem pomaga :ico_oczko: Ale poza tym jest grzeczny- nie wylewa picia, nie bije, nie pisze po ścianach, nie psuje zabawek, nie płacze z chęci posiadania czegoś.. Nie mówię nigdy, że jest diabełek wcielony. Jest po prostu ciekawski i ma ogromną chęć zdobywania szczytów :-)
My na szczęście wszyscy zdrowi, ale Piotrek ma dupcię całą czerwoną. Pokusiłam się o kupno tańszych pampersów no i mam :-P Używamy pampersów 6, bo reszta za ciasna..
A w sobotę idziemy na weselicho we trójkę, kuzynka M wychodzi za mąż :-D W końcu jakaś odskocznia od codzienności...

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

21 lis 2013, 10:11

WITAM porannie, ja nadal na zwolnieniu, bo słabo mi przechodzi ta angina, a z chorym gardłem iść do szkoły -nie ma szans, nie ma po co.
Co do szukania pracy, to ja też jestem nauczycielką, na szczęście pracę znalazłam wiele lat temu i mam ja do dziś, ale powiem Wam , ze jak się zamierzacie przekwalifikować na nauczycielki, z powodu- ze łatwiej znaleźć pracę, to się mylicie. Co roku spływa około 300 ofert do szkoły, wszyscy szukają pracy, a miejsce jest jedno, albo nie ma wcale. U mnie w mazowieckim, z pracą dla nauczycieli jest bardzo ciężko.
Nie orientuję się jak to z innymi zawodami, ale szkół coraz mniej, dzieci też, to i pracy mało.
Trzymam kciuki, żebyście szybko cos znalazły.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

22 lis 2013, 00:28

j.niemiecki oraz wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego :ico_noniewiem:
kurcze, no widzisz, u nas od 3 miesięcy szukają nauczyciela j.niemieckiego i znaleźć nie mogą!!
dżizas, Asieńka, gdzie Ty mieszkasz?? bo jak w promieniu 30km ode mnie to dawaj namiar! :ico_sorki:

co do szkoły jeszcze i tego co agasio pisze, to u mnie w wiosce mają podstawówkę wkrótce zamknąć, bo dzieci nie ma. już teraz od września nie ma 1szej klasy w ogóle. a co za tym idzie, Filip się nie załapie do szkoły, którą miałby przy tej samej ulicy, przy której mieszka - 5 min. spacerkiem :ico_noniewiem: trzeba go będzie wozić do sąsiedniej miejscowości...

ojj, ja bardzo żałuję, że wybrałam taki kierunek studiów, a nie inny. raz, że pracy nie ma, dwa, że jak już jest, to nijak mnie to nie jara. taka prawda - trzeba zapierniczać jak dziki osioł za jakieś śmieszne grosze, a jeszcze cię uczniowie w 4rech literach mają (zależy kogo się uczy - ja przerabiałam wszystkie grupy wiekowe :ico_noniewiem: ), do tego często piekielni rodzice, którzy zazwyczaj wiedzą lepiej i mają nauczyciela za nic (więc jak dzieci mają go szanować?...) echh, temat rzeka. w każdym razie praca w szkole na pewno nie jest moim powołaniem :ico_oczko: wciąż go szukam, może kiedyś znajdę...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

22 lis 2013, 15:55

witam i ja.

Ostatnio nie zagladalam,bo mnie wkurzalo forum ze swoim bledem. A teraz mam dzieci chore - wszystkie 3,ehhh. Szymcio ma juz 2 antybiotyk !

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

23 lis 2013, 22:04

halo halo?

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

24 lis 2013, 13:52

iW- RYBKO-cóż za zdjęcie????

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

25 lis 2013, 12:30

hehe,masz na mysli avatar? Przegladalismy stare fotki na komputerze i znalazlam wlasnie ta fotke,to krowa mego szwagra - jedna z wielu,ktorej cyknelam fotke :P Spodobala mi sie i tak jakos :P

Szymcio konczy 2 antybiotyk,wyglada na zdrowego....zobaczymy.....

isalle
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2013, 12:43

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

25 lis 2013, 12:52

Post usunięty przez moderatora -dublowanie postu :-)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Zimowe i Wiosenne Roczniaki 2011/2012

25 lis 2013, 23:21

Melduję się :-)
U nas wszystko ok. Zdrowi przede wszystkim.
Młody się tylko z drzemką poprzestawiał, bo zasypia ok 15 dopiero i około 17 muszę go budzić, a na noc dopiero po 21 poszedł spać, niestety nie zmienia to faktu, że 7,00 rano pobudka :ico_szoking:
Poza tym wróciłam do ćwiczeń, dwa tygodnie już minęło i mam nadzieję, że wytrwam. Lubię to teraz..., w ciągu dnia szukam wolnej chwili żeby poćwiczyć, nie zostawiam tego na późne godziny wieczorne jak wcześniej.
A co u Was?
Mad i nostromo20 jak staranka? Ja czekam do czwartku, jak nic się nie wydarzy to testuję :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość